تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: (LL(1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟
(13 فروردین 1396 12:40 ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟
سلام , دقت کنید توی قانون شماره 11 داریم Sb و فکر کنم شما اونو Db خوندید . چون توی First های مربوط D اشتباه کردید و زنجیره وار اشتباه های دیگه مثل follow مربوط به S پیش اومده
ولی اگه اشتباه نکردید باید بگم که : وقتی قانونی مثل D->Sb داریم تمام first های S به First های D اضافه میشن , چون میتونن اولین پایانه ملاقات شده از قانون D باشند . Follow S هم چون قانون D->Sb رو داریم و b میتونه اولین پایانه بعد S باشه باید شامل b باشه
(13 فروردین 1396 01:54 ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 فروردین 1396 12:40 ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید
من برای این سوال که حل خودم رو هم گذاشتم، پنج خونه بدست اوردم..ولی پاسخنامyه نوشته که با بررسی جدول ده خانه بدست می اید...ایا حل من اشتباهه؟
سلام , دقت کنید توی قانون شماره ۱۱ داریم Sb و فکر کنم شما اونو Db خوندید . چون توی First های مربوط D اشتباه کردید و زنجیره وار اشتباه های دیگه مثل follow مربوط به S پیش اومده
ولی اگه اشتباه نکردید باید بگم که : وقتی قانونی مثل D->Sb داریم تمام first های S به First های D اضافه میشن , چون میتونن اولین پایانه ملاقات شده از قانون D باشند . Follow S هم چون قانون D->Sb رو داریم و b میتونه اولین پایانه بعد S باشه باید شامل b باشه
خیلی ممنونم..متوجه شدم..در بدست اوردن first D بی دقتی کردم..درواقع همونطور که first S رو بدست اوردم باید برای D همونطور عمل میکردم...بازم تشکر.
لینک مرجع