تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پروژه در شرایط اضطراری IT95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید میخواستم بپرسم در این باره کتاب مدرسان چیزی گفته
[attachment=21685]
وای آقا دمت گرمTongue من همین الان میخواستم بپرسم تو کتاب پارسه کجاش گفته؟من به چشم نخورده....
من پارسه ندارم مدرسان دارمBig Grin
کلا تو هر درسی یکی دو تا سوال میدن که کسی حل نکنهUndecided
من مدرسانو اول خوندم دیدم دارم از حال میرم از بس به زبان سطح بالا گفتهBig Grin بعد پارسه خوندم. یه جا این شرایط اضطراریو دیدم حالا نمیدونم تو مدرسان بود یا پارسه....
دوستم بیا تو پیج سوال 75 مدیریت 95 ببین تو پیداش میکنی اینو ببینی کدوم فصله.من صفحاتم با شماها فزق داره....
سلام
کتاب‌های کنکوری رو در جریان نیستم اما اگه درست متوجه شده باشم شاید به این صورت بتونید تو کتاب خودتون دنبالش بگردید و تطبیق بدید:
تو فصل "زمان‌بندی و ردگیری" از بخش مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری کتاب پرسمن بحثی تحت عنوان مجموعه وظایف (Task Set) برای پروژه‌های نرم‌افزاری وجود داره که به نوعی یک نقشه راه از پیش‌تعریف و توصیه‌شده برای تیم‌های نرم‌افزاری جهت تعریف، توسعه و پشتیبانی فرآیند تو پروژه‌های بزرگ و پیچیده تعیین کرده. بر حسب نوع پروژه یا وضعیت که پرسمن اون رو در قالب چهار دسته‌بندی (عادی یا Casual - ساخت‌یافته یا Structured - سخت‌گیرانه یا Strict و واکنش سریع یا Quick Reaction) تعریف کرده، تیم نرم‌افزاری باید مجموعه خاصی از وظایف رو جهت اجرا انتخاب کنه که تو این تست شرایط اضطراری مربوط به دسته‌بندی آخر هست. تصویر زیر مربوط به همین مبحث از کتاب پرسمن هست که واژگان کلیدی هم‌مفهوم با این تست هایلایت شده؛

[تصویر:  435398_SE_Quick_Reaction.jpg]
سلام خیلی زحمت کشیدید خیلی ممنونم .
من تو پارسه پیداش نکردم.اگه تو مدرسان یافتید،صفحشو بگید لطفا....
لینک مرجع