تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نتایح اومد
من با 8 همه جا مصاحبه دعوت شدم !!!
کسی خبر داره الان نتایجی که اعلام شده مثلا سه برابر ظرفیته یا هرکی زده و حدنصاب رو داشته قبول کردن؟؟؟؟؟ اگر اینجوری باشه برای دانشگاه هایی با حدنصاب کم مثل امیرکبیر که 100 یا 200 نفری مجاز میشن! سیستمش چطوریه؟!
(02 خرداد 1396 10:25 ق.ظ)fsl نوشته شده توسط: [ -> ]کسی خبر داره الان نتایجی که اعلام شده مثلا سه برابر ظرفیته یا هرکی زده و حدنصاب رو داشته قبول کردن؟؟؟؟؟ اگر اینجوری باشه برای دانشگاه هایی با حدنصاب کم مثل امیرکبیر که 100 یا 200 نفری مجاز میشن! سیستمش چطوریه؟!

والا با این تراز امیرکبیر هر ٦٠٠ نفر مجاز، دعوت میشن
ولی امیرکبیر غربالگری میکنه، همه ٦٠٠ نفر براش رزومه میفرستن و اون از بینشون ٢٠،٣٠ نفر و انتخاب میکنه، بر اساس رزومه شون. پارسال که اینکار و کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوستان بنظرتون پردیس دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟
(03 خرداد 1396 12:23 ب.ظ)software phd نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بنظرتون پردیس دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟

سواله سختیه... به نظر من هر کدوم که قبول شدین بهترهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه هم جفتشون قبول شدین -- اون وقت به اساتید دوره و هزینه ش فکر کنیدConfusedConfusedCoolCoolShyShy
دوستان یه راهنمایی لطفا
من رتبه 87 گرایش شبکه را آوردم و دعوت به مصاحبه چند تا دانشگاه از جمله امیرکبیر شدم
انتخاب 5 را امیر کبیر زدم (به دلایلی که بعد مسافت و ...)
از طرف دیگه رزومه خوبی ندارم (فقط مقاله کنفرانسی دارم)
و از طرف دیگه مصاحبه دقیقا روز بعد از شب احیا - چهارشنبه این هفته است که باهاش مکشل دارم
به نظر شما برم برای مصاحبه؟ ارزشش را داره؟
لیست دعوت به مصاحبه 50 نفره - ظرفیت پذیرش : 4 نفر
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع