تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه امام حسین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
منو دعوت به مصاحبه کردن چون شهرستانم هیچ اطلاعاتی راجع به دانشگاه امام حسین ندارم چنتا سوال برام مهمه کسی میدونه یا دانشجوی اونجاس بگه
1-ایا حضور تمام وقت در دانشگاه اجباریه
2-ایا میشه خونه گرفت و خوابگاه نریم
3-هفته ای چند روز درگیر دانشگاه میشیم و باید کلاس بریم بجز سه ماه اول که دوره پاسداریه(حدودی)
این سه سوال برام مهمه ممنون میشم کسی جواب بده
نرم افزار و شبکه قبول شدم
(04 تير 1396 09:40 ب.ظ)beh123beh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
منو دعوت به مصاحبه کردن چون شهرستانم هیچ اطلاعاتی راجع به دانشگاه امام حسین ندارم چنتا سوال برام مهمه کسی میدونه یا دانشجوی اونجاس بگه
۱-ایا حضور تمام وقت در دانشگاه اجباریه
۲-ایا میشه خونه گرفت و خوابگاه نریم
۳-هفته ای چند روز درگیر دانشگاه میشیم و باید کلاس بریم بجز سه ماه اول که دوره پاسداریه(حدودی)

یه سوال ، باهاتون تماس گرفتن (یا پیامک دادن) از طرف دانشگاه آیا؟ یا همون از طریق اعلام سازمان سنجش میگید که دعوت برا مصاحبه شدین؟!!
(07 تير 1396 12:12 ب.ظ)majid10 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 تير 1396 09:40 ب.ظ)beh123beh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۱-ایا حضور تمام وقت در دانشگاه اجباریه
۲-ایا میشه خونه گرفت و خوابگاه نریم
۳-هفته ای چند روز درگیر دانشگاه میشیم و باید کلاس بریم بجز سه ماه اول که دوره پاسداریه(حدودی)

یه سوال ، باهاتون تماس گرفتن (یا پیامک دادن) از طرف دانشگاه آیا؟ یا همون از طریق اعلام سازمان سنجش میگید که دعوت برا مصاحبه شدین؟!!
همون سنجش
سلام
کسی خبر نداره برا مصاحبه تماس میگیرن یا تو سایت خبر میدن؟
لینک مرجع