تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب نظریه زبانهای پورمحقق
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت همه دوستان

ببخشید یک سوالی داشتم که اگر سریع به جوال برسم خیلی ممنون میشوم

کتاب تظریه زبانهای پوران پژوهش پورمحقق ایا خوبه یا یوسفی که چند سال پیش مینوشتند بهتره؟!

اصلا کتابهای پورمحقق خوبه یا بده؟!
خواهشا کمک کنید

باتشکر
(02 مرداد 1396 12:23 ق.ظ)moh3nsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت همه دوستان

کتاب تظریه زبانهای پوران پژوهش پورمحقق ایا خوبه یا یوسفی که چند سال پیش مینوشتند بهتره؟!

خواهشا کمک کنید

باتشکر

سلام، پور محقق کتاب متوسطیه به نظرم (البته کامل نخوندمش). کتاب شاپوری خیلی بهتره. نمی‌دونم ویراست جدیدشو کجا چاپ می‌کنه. اگه هادی یوسفی منظورتونه تا جایی که من می‌دونم کتاب نظریه نداره.
(02 مرداد 1396 01:01 ق.ظ)BBumir نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مرداد 1396 12:23 ق.ظ)moh3nsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت همه دوستان

خواهشا کمک کنید

باتشکر

سلام، پور محقق کتاب متوسطیه به نظرم (البته کامل نخوندمش). کتاب شاپوری خیلی بهتره. نمی‌دونم ویراست جدیدشو کجا چاپ می‌کنه. اگه هادی یوسفی منظورتونه تا جایی که من می‌دونم کتاب نظریه نداره.

خواستی من چاپ 95 کتابشو دارم نو نخوندمش با قیمت مناسب تر میتونم بهت بدم. البته حرف دوستمون خیلی صحیحه ولی من تا پایان فصل 4 کتاب آقای شاپوری چیز ویژه ای ندیدم که بگم فوق العاده هست کتاب ایشون مثل اکثر کتابا خیلی حجیمه ولی پور محق زوری 150 صفحه میشه. راستی آقای یوسفی اصلا برای پوران نظریه ننوشته اند نسخه های اولیه را شخصی به نام سهرابی نوشته اند.
لینک مرجع