تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مهمترين سر فصل های سیستم عامل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت تمام دوستان‌:

می خواستم بدونم مهمترین بحث و سر فصل‌ها تو این درس چیه ...

منظورم اینه که از چه بحث هایی بیشتر سوال می یاد و کدوما ارزش وقت گذاشتن رو ندارن ...

البته در صورتی که وقت واسه مطالعه نداشته باشی ...

مرسی از کمکی که می کنید ...
سلام

مفاهیم سیستم عامل ...................................... 5 درصد
فرآیند‌ها و زمانبندی پردازنده ............................... 20 درصد
همروندی، انحصار متقابل و همگام سازی .............. 20 درصد
همروندی: بن بست .......................................... 15 درصد
مدیریت دیسک ................................................. 5 درصد
مدریت حافظه و حافظه مجازی .............................. 35 درصد

این درصد‌ها از بررسی تست های سیستم عامل سالهای گذشته بدست اومده، و خود دکتر حقیقت محاسبه کرده و سر کلاس گفت تا بچه‌ها بنویسند.
فکر می کنم دکتر بطور دقیق سوالات رو بررسی کردند
(26 بهمن 1391 10:44 ق.ظ)sahar ardeshir نوشته شده توسط: [ -> ]برای درس سیستم عامل برای امتحان دانشگاه آزاد چه منبعی رو باید مطالعه کنیم؟

این سوال من هم هست هرچند که مدتی با کتاب دکتر خقیقت پارسه جلو می رفتم ولی اون حجمش زیاده و برای سراسری بیشتر به نظر میاد موثر باشه و الان مقسمی رو می خونم دوستان اگز پیسنهاد بهتری دارند بفرمایند...
(07 اسفند 1391 04:02 ق.ظ)tesna نوشته شده توسط: [ -> ]این سوال من هم هست هرچند که مدتی با کتاب دکتر خقیقت پارسه جلو می رفتم ولی اون حجمش زیاده و برای سراسری بیشتر به نظر میاد موثر باشه و الان مقسمی رو می خونم دوستان اگز پیسنهاد بهتری دارند بفرمایند...
میگن کتاب آقای موسوی طیبی هم کتاب خوبیه، حجم اش هم کمتر از پارسه ست، خود دکتر حقیقت می گفت تاییدش می کنه.
برای درک مفاهیم پارسه دکتر حقیقت و برای تست و دوره هم مقسمی

والسلام
سلام
من اصفهان راخیلی گشتم بعید میدونم کتاب ایشون پیدابشه میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم بهش دست پیداکنم
دوستان کسی میدونه کدام ترجمه کتاب سیلبرشاتز بهتره؟
لینک مرجع