تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آزمون استخدامی آموزش و پرورش فروردین 97
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
من چند سوال در مورد کارنامه این ازمون دارم ممنون میشم کسی کمک کنه
میخوام بدونم افراد قبول شده نمره شون چقدر از نمره علمی زدن که بالاتره و از کجا میشه نمره اخرین فرد قبولی را پیدا کرد ؟
یعنی امکان داره کسی نمره اش از اون نمره علمی که زدن بیشتر باشه ولی قبول نشه؟
از کجا میشه فاصله را با اخرین فرد قبولی پیدا کرد ؟
(08 مرداد 1397 06:44 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها نتایج اومد چه کردین؟ Big Grin

من در عین ناباوری قبول شدم خداروشکرAngelSmile
(11 مرداد 1397 07:53 ب.ظ)alboos نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مرداد 1397 06:44 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها نتایج اومد چه کردین؟ Big Grin

من در عین ناباوری قبول شدم خداروشکرAngelSmile

تبریک میگم بهتون
میشه لطف کنید بگید نمره علمی( نه نمره خودتون) که برای شما درنظر گرفتند چند بوده و کدوم استان بودید
یعنی اگر همه اونهایی که شرکت کردند لطف کنند این سوالو جواب بدن ممنون میشم حالا اگر قبول شدند یا نشدند
منم همونقدر عجیب قبول شدم Big Grin

(11 مرداد 1397 07:53 ب.ظ)alboos نوشته شده توسط: [ -> ]من در عین ناباوری قبول شدم خداروشکر[تصویر:  angel.gif][تصویر:  smile.gif]
تبریک. منم همونقدر عجیب قبول شدم Smile
(11 مرداد 1397 08:38 ب.ظ)فاطمه87 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه لطف کنید بگید نمره علمی( نه نمره خودتون) که برای شما درنظر گرفتند چند بوده و کدوم استان بودید
یعنی اگر همه اونهایی که شرکت کردند لطف کنند این سوالو جواب بدن ممنون میشم حالا اگر قبول شدند یا نشدند
در مورد این چیزا چیزی ننوشته توی کارنامه تا جایی که من دیدم
(12 مرداد 1397 01:35 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]منم همونقدر عجیب قبول شدم Big Grin

(11 مرداد 1397 08:38 ب.ظ)فاطمه۸۷ نوشته شده توسط: [ -> ]میشه لطف کنید بگید نمره علمی( نه نمره خودتون) که برای شما درنظر گرفتند چند بوده و کدوم استان بودید
در مورد این چیزا چیزی ننوشته توی کارنامه تا جایی که من دیدم

تبریک میگم بهتون
ظاهرا مانشتی ها اکثرا قبول شدند ... مبارکشون باشه Heart
دقیقا کنار نمره مکتسبه( که نمره خودتونه ) یک نمره ای قرار دادند به نام ضابطه نمره علمی ... میخواستم حد و حدود این نمره علمی را در جاهای مختلف بدونم که ممنون میشم اگر همه بگن چه نمره ای براشون درج شده
ظاهرا معیار پذیرش افراد در هر منطقه ای بر اساس این نمره است
(12 مرداد 1397 02:12 ب.ظ)فاطمه87 نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا کنار نمره مکتسبه( که نمره خودتونه ) یک نمره ای قرار دادند به نام ضابطه نمره علمی ...
دوستم باور کن اصلا همچین چیزی توی کارنامه های امسال نیست. واسه من که نیست -_-
(12 مرداد 1397 02:58 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مرداد 1397 02:12 ب.ظ)فاطمه۸۷ نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا کنار نمره مکتسبه( که نمره خودتونه ) یک نمره ای قرار دادند به نام ضابطه نمره علمی ...
دوستم باور کن اصلا همچین چیزی توی کارنامه های امسال نیست. واسه من که نیست -_-

من تو کارنامه ام دارم !!!
سلام، دوستان من رشتم آیتی هستش و ارشدمم امنیته واسه هنر آموز کامپیوتر قبول شدم به نظرتون ردم میکنن یا نه؟
(12 مرداد 1397 02:12 ب.ظ)فاطمه۸۷ نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا کنار نمره مکتسبه( که نمره خودتونه ) یک نمره ای قرار دادند به نام ضابطه نمره علمی ... میخواستم حد و حدود این نمره علمی را در جاهای مختلف بدونم که ممنون میشم اگر همه بگن چه نمره ای براشون درج شده
ظاهرا معیار پذیرش افراد در هر منطقه ای بر اساس این نمره است
یکی از افرادی که شرکت کرده بود ،براش نوشته 22

hope_

(13 مرداد 1397 10:02 ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از افرادی که شرکت کرده بود ،براش نوشته ۲۲
سلام
برای کدوم استان شرکت کردند این فرد؟؟؟
(13 مرداد 1397 09:45 ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، دوستان من رشتم آیتی هستش و ارشدمم امنیته واسه هنر آموز کامپیوتر قبول شدم به نظرتون ردم میکنن یا نه؟
سلام
نه آی تی هم از گرایش های کامپیوتره و مشکلی نیست.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع