تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حل تشریحی it و کامپیوتر 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان هرکی حل تشریحی کنکور 96 it و کامپیوتر رو داره اگر سختش نیست عکس بگیره بذاره کتاب من چاپ قدیمه نداره ...
خدا خیرتون بدهAngel
(17 اسفند 1396 11:30 ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اسفند 1396 07:48 ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان هرکی حل تشریحی کنکور ۹۶ it و کامپیوتر رو داره اگر سختش نیست عکس بگیره بذاره کتاب من چاپ قدیمه نداره ...
خدا خیرتون بدهAngel

کتاب جامع مهندسی کامپیوتر دکتر یوسفی و سایر مولفان اومده بیرون..به نسبت محتواش هزینه خوبی هم داره...
در ضمن اینکه اکثر اساتید حل تشریحی درسا رو میزارن توی کانال آپارات و کانال های تلگرام...میتونین ازونجا بگیرین...
حالا اگر پیدا نشد میفرستیم برای شما...
من خیر سرم ،کتابو آبی پوران رو چند ماه پیش خریدم دقت نکردم به سال چاپش مال 95 هست..خیلی جستجو کردم...هرجام میگردم همه درسی هست الا گسسته96
اگه لطف کنین بذارین ممنونتون میشم.
(17 اسفند 1396 11:45 ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اسفند 1396 11:30 ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اسفند 1396 07:48 ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان هرکی حل تشریحی کنکور ۹۶ it و کامپیوتر رو داره اگر سختش نیست عکس بگیره بذاره کتاب من چاپ قدیمه نداره ...
خدا خیرتون بدهAngel

کتاب جامع مهندسی کامپیوتر دکتر یوسفی و سایر مولفان اومده بیرون..به نسبت محتواش هزینه خوبی هم داره...
در ضمن اینکه اکثر اساتید حل تشریحی درسا رو میزارن توی کانال آپارات و کانال های تلگرام...میتونین ازونجا بگیرین...
حالا اگر پیدا نشد میفرستیم برای شما...
من خیر سرم ،کتابو آبی پوران رو چند ماه پیش خریدم دقت نکردم به سال چاپش مال ۹۵ هست..خیلی جستجو کردم...هرجام میگردم همه درسی هست الا گسسته۹۶
اگه لطف کنین بذارین ممنونتون میشم.

پیوست شد فایل
لینک مرجع