تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال کامپایلر از کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها میشه یکی به من بگه این سوال چرا SLR و LALR نیست؟ هرچی نمودار انتقالشونو میکشم حالت مشکوک پیدا نمیکنم SadSadSadSad
(21 فروردین 1397 12:59 ب.ظ)shaqayeqmzn1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها میشه یکی به من بگه این سوال چرا SLR و LALR نیست؟ هرچی نمودار انتقالشونو میکشم حالت مشکوک پیدا نمیکنم SadSadSadSad

سلام و عرض ادب...
واسه رسم دقیق نمودار انتقال SLR به این سایت سر بزنید..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه رسم دقیق نمودار انتقال LALR هم به این سایت سر بزنید..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه رسم دقیق نمودار انتقال LL(1) هم به این سایت سر بزنید...

ولی خب کشیدن نمودار انتقال واسه یه گرامر خیلی وقت گیر هست..توی این سوال چیزی که مشخصه اینه که با روش های تستی میشه فهمید که LL(1) نیست...ولی واسه تشخیص SLR و LALR نبودنش ببینید توی گرامر هم B و هم D به لامبدا میرن پس جایی که مشکوک هست اینجاست...
به اون سایت ها سر بزنید دقیقا میفهمید کجاها تداخل داره...
موفق باشید
(21 فروردین 1397 02:16 ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 فروردین 1397 12:59 ب.ظ)shaqayeqmzn1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها میشه یکی به من بگه این سوال چرا SLR و LALR نیست؟ هرچی نمودار انتقالشونو میکشم حالت مشکوک پیدا نمیکنم SadSadSadSad

سلام و عرض ادب...
واسه رسم دقیق نمودار انتقال SLR به این سایت سر بزنید..

واسه رسم دقیق نمودار انتقال LALR هم به این سایت سر بزنید..

واسه رسم دقیق نمودار انتقال LL(1) هم به این سایت سر بزنید...

ولی خب کشیدن نمودار انتقال واسه یه گرامر خیلی وقت گیر هست..توی این سوال چیزی که مشخصه اینه که با روش های تستی میشه فهمید که LL(1) نیست...ولی واسه تشخیص SLR و LALR نبودنش ببینید توی گرامر هم B و هم D به لامبدا میرن پس جایی که مشکوک هست اینجاست...
به اون سایت ها سر بزنید دقیقا میفهمید کجاها تداخل داره...
موفق باشید

کاملا متوجه شدم خیلی ممنونم Smile
لینک مرجع