تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من رتبه ای تی ارشد امسالم ۶۰ شده ... خواستم ببینم کدوم دانشگاهها شانس دارم ؟ روزانه تهران به نظرتون امکان قبولیش هست ؟
از شانس ما امسال بهشتی هم نمی گیره SadSad
دوستان باتجربه ممنون می شم از راهنماییتون ...
سلام
شما از دانشگاه سطح بالا شروع کن به انتخاب کردن. توی دانشگاههای تهران ببینید کدوم تو گرایشتون بهتر هستن همونها را انتخاب کنید تا به ترتیب بیاید پایین.
ولی در مورد اینکه با این رتبه کجا قبول بشید نمیتونم نظری بدم چون اطلاعاتی در مورد آیتی ندارم. ولی فکر میکنم تهران یکی از دانشگاههاش را قبول میشید
Smile
(11 خرداد 1397 11:54 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شما از دانشگاه سطح بالا شروع کن به انتخاب کردن. توی دانشگاههای تهران ببینید کدوم تو گرایشتون بهتر هستن همونها را انتخاب کنید تا به ترتیب بیاید پایین.
ولی در مورد اینکه با این رتبه کجا قبول بشید نمیتونم نظری بدم چون اطلاعاتی در مورد آیتی ندارم. ولی فکر میکنم تهران یکی از دانشگاههاش را قبول میشید
Smile

ممنون از راهنمایتون :Heart
(11 خرداد 1397 02:16 ق.ظ)امیر ای تی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من رتبه ای تی ارشد امسالم ۶۰ شده ... خواستم ببینم کدوم دانشگاهها شانس دارم ؟ روزانه تهران به نظرتون امکان قبولیش هست ؟

زمان ما که با این رتبه 100 درصد روزانه تهران قبول بودید Big Grin
الان فک نکنم ظرفیت کمتر شده باشه
(11 خرداد 1397 07:09 ب.ظ)WILL نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1397 02:16 ق.ظ)امیر ای تی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

زمان ما که با این رتبه ۱۰۰ درصد روزانه تهران قبول بودید Big Grin
الان فک نکنم ظرفیت کمتر شده باشه

دمت گرم از ارسال روحیهBig Grin
والا خیلی ها می گم روزانه اومیدی نی ولی شبانه تهران می تونی ... به خاطره همین سوال شده برام ...
هر سال بر اساس میزان همپوشانی متفاوته، اما احتمال خیلی زیاد علم و صنعت قبول میشید روزانه
(11 خرداد 1397 11:48 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]هر سال بر اساس میزان همپوشانی متفاوته، اما احتمال خیلی زیاد علم و صنعت قبول میشید روزانه

خیلی مچکرم از راهنمایی که کردین Heart
دوستان شما درباره گرایش شبکه های ارتباطی و کامپیوتری ایتی اطلاعاتی دارین ؟؟؟

گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی چطور؟

علوم فنون دانشگاه تهران در حد چه دانشگاهیه؟
لینک مرجع