تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile
بله میدن ولی به ترتیب اولویت

سهمیه دارا تو اولیت هستن + بچه های رزوانه

شبانه مشکل خوابگاه بدن ولی احتمال زیاد بدن

روزانه ش در میاد ترمی 300 حدودا شبانه هم حدود 500 شایدم کمتر
(11 خرداد 1397 01:28 ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

کدوم دانشگاه و چه دوره ای و چه سطح خوابگاهی تعیین کننده است
مثلا دانشگاه تهران دوره روزانه خوابگاه سطح ۲ برای ترم بهار با تخفیف نقدی ۲۳۵ تومن بود.
(11 خرداد 1397 05:22 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]کدوم دانشگاه و چه دوره ای و چه سطح خوابگاهی تعیین کننده است
هر دانشگاهی سیاست خاص خودش رو داره

مثلا بهشتی رو میدونم خیلی به سهمیه ای ها اولویت مده
(11 خرداد 1397 05:22 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1397 01:28 ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

مثلا دانشگاه تهران دوره روزانه خوابگاه سطح ۲ برای ترم بهار با تخفیف نقدی ۲۳۵ تومن بود.

واسه ارشد چه جوریه؟دانشگاه تهران خوابگاهاش سطح داره؟مثلا میتونیم انتخاب کنیم؟من چون کارشناسی سمنان بودم و واسه خوابگاه واقعا اذیت شدم تا اینکه مهمان شدم توی شهر خودم و الان یکم نگران خوابگاه که باز ندن یا یک سال بدن.
لطفا اگه در مورد بقیه دانسگاههای تهرانم اطلاع داربن بگید علم و صنعت.امیرکبیر.خواجه نصیر و شهیدبهشتی
(11 خرداد 1397 11:52 ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1397 05:22 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنونSmile

واسه ارشد چه جوریه؟دانشگاه تهران خوابگاهاش سطح داره؟مثلا میتونیم انتخاب کنیم؟من چون کارشناسی سمنان بودم و واسه خوابگاه واقعا اذیت شدم تا اینکه مهمان شدم توی شهر خودم و الان یکم نگران خوابگاه که باز ندن یا یک سال بدن.
لطفا اگه در مورد بقیه دانسگاههای تهرانم اطلاع داربن بگید علم و صنعت.امیرکبیر.خواجه نصیر و شهیدبهشتی
کلا خوابگاه های تهران خیلی هاشون قدیمی هستن و بعضی هاشون جدید
برداشتند ی آپارتمان رو کردند خوابگاه واسه ۵۰۰ نفر آدم

من شهر خودم دولتی داشت شهر خودم میزدم راحت تر بودم و پیش خانواده سکونت داشتم

من لیسانس هم تهران بودم ورودی ۹۲ هستم اینجا اون آرمان شهر دانشگاهی نیست که جو میدن
چون تهران تحصیل نکردین و سمنان بودین گفتم بگم
دانشگاه های تهران اکثرا واسه خوابگاه و امکانات مشکل دارن من خودم اول دانشگاه خواجه نصیر قبول شدم و بهم خوابگاه ندادن و به دلایلی رفتم شهرستان دانشگاه بوعلی سینا و از نظر امکانات به نظرم خیلی خیلی خوب بود و واقعا ارزشش رو داشت. سطح دانشگاهم خیلی خوبه اصلا واسه گروه کامپیوتر انتظارش رو نداشتم البته بسته به استاد و رشته داره
لینک مرجع