تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سامانه های شبکه تربیت مدرس | روزانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
چراغ اول رو روشن کنم، شانس این رو داشتم نتایج رو زودتر ببینم.

مهندسی سامانه های شبکه ای (Networked System Engineering) دانشگاه تربیت مدرس - روزانه - با خوابگاه (25065) قبول شدم
(چون یک کد رشته فاقد خوابگاه هم داشت (25066)

مرسی از همه دوستان HeartHeartHeart

در خدمتم
(12 شهریور 1397 01:40 ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
چراغ اول رو روشن کنم، شانس این رو داشتم نتایج رو زودتر ببینم.

مهندسی سامانه های شبکه (Networked System Engineering) دانشگاه تربیت مدرس - روزانه - با خوابگاه (۲۵۰۶۵) قبول شدم
(چون یک کد رشته فاقد خوابگاه هم داشت (۲۵۰۶۶)

مرسی از همه دوستان HeartHeartHeart

در خدمتم

سلام تبریک موفق باشین
(12 شهریور 1397 01:56 ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک موفق باشین
ممنونم از لطفتون
سلام همکلاسی خسته نباشی.منم سامانه شبکه ایی قبول شدم تربیت مدرس خوشبختم
(12 شهریور 1397 04:01 ب.ظ)pouyan.kazemi1992 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همکلاسی خسته نباشی.منم سامانه شبکه ایی قبول شدم تربیت مدرس خوشبختم
تبریک
منم نرم افزار علم و صنعت روزانه قبول شدم.
(12 شهریور 1397 04:12 ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1397 04:01 ب.ظ)pouyan.kazemi1992 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همکلاسی خسته نباشی.منم سامانه شبکه ایی قبول شدم تربیت مدرس خوشبختم
تبریک
منم نرم افزار علم و صنعت روزانه قبول شدم.

تبریک
منم نرم علموص آوردم
منم نرم علم وصنعت روزانه آوردم
تبریک پویای عزیز
پایدار باشی
ان شاالله دوره خوبی رو سپری کنیم

بعدش پرواز ...
سلام
چارتشو دیدم که ریاضی زیاد داشت
رشته جالبیه شبکه+داده کاوی ،تلفیق کردن =>>شده سامانه شبکه ای
امیدوارم که تجربیه خوبی پیش رومون باشه
(13 شهریور 1397 11:00 ق.ظ)mohammadsw95 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چارتشو دیدم که ریاضی زیاد داشت
رشته جالبیه شبکه+داده کاوی ،تلفیق کردن =>>شده سامانه شبکه ای
امیدوارم که تجربیه خوبی پیش رومون باشه
سلام محمد جان
منم تبریک میگم بهت

امیدوارم خیر باشه.
سلام دوستان. من هوش فردوسی مشهد قبول شدم اما الان پشیمونم که چرا الزهرا یا مالک رو نزدم چون میاوردم . ? . به نظر شما فردوسی خوبه؟ کسی خبر داره دانشگاه فردوسی بهتره یا الزهرا ؟ و اینکه تو مشهد کار هست؟ و اینکه راهی هست اگه بخوام تغییر بدم از فردوسی به الزهرا ؟ خواهش میکنم کمکم کنین
(14 شهریور 1397 12:43 ق.ظ)fatemeh.abbasi نوشته شده توسط: [ -> ]من هوش فردوسی مشهد قبول شدم
سلام
تبریک میگم
هم رشته خوبه هم دانشگاه

با سنجش مکاتبه کنید ببینید چی میگن
بنظرم پاشین برین سنجش

البته تقریبا محاله جابجایی ولی تلاش بی فایده نیست
(14 شهریور 1397 12:43 ق.ظ)fatemeh.abbasi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. من هوش فردوسی مشهد قبول شدم اما الان پشیمونم که چرا الزهرا یا مالک رو نزدم چون میاوردم . ? . به نظر شما فردوسی خوبه؟ کسی خبر داره دانشگاه فردوسی بهتره یا الزهرا ؟ و اینکه تو مشهد کار هست؟ و اینکه راهی هست اگه بخوام تغییر بدم از فردوسی به الزهرا ؟ خواهش میکنم کمکم کنین

سلام.
بنده یه بار برای یک همایش به این دانشگاه(فردوسی) رفتم ضمن اینکه دوستم هم اونجا دکترا می خونه. به نظر من بین مالکو و فردوسی، فردوسی بهتره اما بین الزهرا و فردوسی در مجموع اینقدر اختلاف ندارن. بنده اطلاعی از هوش الزهرا ندارم پس نمی تونم نظر بدم ولی هوش فردوسی یکی از شهرستان های خوب محسوب میشه. اگر فردوسی تو شهر تهران بود مطمئتا قبل از الزهرا قرار می گرفت.
به به
آقا مبارکه
هم دانشگاهی هم که هستیم ولی رشته مون فرق میکنه
منم امنیت روزانه مدرس قبول شدم
ایشالا میبینیم همو

فقط ثبت نام کیه ؟؟؟
من چند رسانه ای بهشتی شبانه قبول شدم

اشتباه کردم اشتباه

شهریه ش خیلی بالاست
موندم چیکار کنم

همه شهریه رو اول باید پرداخت کرد؟
یا فقط ثابت رو اول ریخت؟