تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه صنعتی شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
[تصویر:  sharif.jpg]

در هجوم سازه‌های این شهر، میان ساختمان‌های کهنه و نو، جایی است به نام شریف!
قسمت پایین آرم دانشگاه که کمی تو رفتگی و برآمدگی داره مفهومی داره؟
نشان دهنده هنر مهندسیهSmile آدم رو یاد رشته مکانیک می‌اندازه
انصافا از نظر نما بسیار ضعیفه ...
ای کاش مثل اسمش نمای قویتری هم داشت
منم می تونم چند تا عکس بذارم ؟ Big Grin (دومی از سمت چپ از داخل دانشکده و با نمای جلوی دانشکده م شیمی و نفت گرفته شده Smile )
(14 دى 1390 04:27 ب.ظ)pos نوشته شده توسط: [ -> ]قسمت پایین آرم دانشگاه که کمی تو رفتگی و برآمدگی داره مفهومی داره؟

یکم شبیه لوگوی مارک vercace هست Big Grin
(14 دى 1390 08:59 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]اینم انگیزه!!! Big Grin
دیگه برید درس بخونید Tongue
ببینید چقدر قشنگه این دانشگاه.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ساختمان هاش قشنگ نیست. من سر سوزنی انگیزه داشتم که اون هم از بین رفت Big Grin
ولی محیطش قشنگه.

(14 دى 1390 09:34 ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط: [ -> ]یکم شبیه لوگوی مارک vercace هست Big Grin

من منظورم آرم نبود. دیواره‌ی زیر آرم بود. Wink
من وقتی اولین بار اومدم دلم از ساختمونهای قرمز رنگش گرفت به نظرم سفید بودن قشنگ‌تر می شد. ولی حالا که یه مدت گذشته به چشمم قشنگ میاند Smile هم ساختمونهاش و هم گل و گیاهای محوطش(البته الان که زمستونه تو بهار خیلی قشنگ می شن Wink )
اینا چند تا عکس از گل و گیاهاشه(شده مثل مستندها که میگن پوشش گیاهی این منطقه .... Big Grin)
این عکسی که اینجاست چون دقیقا منظره آزمایشگاه مام هست رو خیلی دوست دارم! ولی در کل بهار دانشگاه خیلی خوبه!
اتفاقا من رنگ ساختمونا رو خیلی دوست دارم! هرچند تمام دانشگاه یه طرف دانشکده کامپیوتر یه نویی خاصی داره!
[تصویر:  sandalie-khali.jpg]

اون صندلی خالی کنار حوض آب مال شماست Smile
دکتر باید بگیم بیان از شما عکس بگیرن واسه صفحه اول سایت دانشگاه Smile عکساتون از اونا قشنگ‌تر شدن
(15 دى 1390 02:06 ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر باید بگیم بیان از شما عکس بگیرن واسه صفحه اول سایت دانشگاه
ان شا الله به مرور جزییات جدیدی از دانشگاه رو نمایش خواهیم داد. حیف نیست عکس‌های من رو بزنن رو سایت دانشگاه؟ اونم وقتی سایتی مثل مانشت هست؟
(15 دى 1390 02:14 ق.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]حیف نیست عکس‌های من رو بزنن رو سایت دانشگاه؟ اونم وقتی سایتی مثل مانشت هست؟
بله کاملا درستهSmile
فکر نکنم هیچ وقت بتونم این مکانو از نزدیک ببینمSad
روزی که باورت کردم فهمیدم در برابر اراده انسان هیچ چیز دست نیافتنی نیست.
اون روز دیر نخواهد که من و تو ...
خیلی زود
این باشد نشانه میان من و تو و مانشت .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع