تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین منبع تست درس مهندسی نرم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بهترین منبع تست برای مهندسی نرم افزار چه کتابیه؟؟؟؟
کتاب گسترس علوم پایه که آقای خلیلی و مقسمی نوشتن تستاش کامل‌تر از پورانه . 6200 قیمتشه و تا کنکور 90( سراسری - آزاد )تستارو داره .
man dirooz ketabe poran ro kharidam alanam fasle avalesho khondam kheyli khobe
(08 بهمن 1390 12:50 ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط: [ -> ]man dirooz ketabe poran ro kharidam alanam fasle avalesho khondam kheyli khobe

من هر 2تا کتاب پوران و مقسمی رو دارم.به نظر من مقسمی به بیان ساده‌تر و راحتتر توضیح داده.از رو مقسمی که میخوندم راحتتر میفهمیدم مطالب رو.
پوران رو خوندم ولی به نظرم کافی نبوده مثل پایگاه داده اش چون تستا رو کامل نمیشه زد
(08 بهمن 1390 09:59 ق.ظ)vijay نوشته شده توسط: [ -> ]بهترین منبع تست برای مهندسی نرم افزار چه کتابیه؟؟؟؟

خود پرسمن و بهمراه مهندسی نرم اسلام ناظمی
دوستان منبع تست خوب بلاخره چیه برای نرم افزار؟ممنون میشم کمکم کنین
من یه بار پرسمنو خوندم اما هیچ تستی نزدم میخوام شروع کنم به تست زدن
منبع خوب میخوام
ممنون میشم
سلام .رفقا داشتم سرچ می کردم چشم خورد به این خلاصه ها خوندم دیدم عالی گفتم برای شما هم بزارم فیض ببرید.

مهندسی نرم افزار ۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهندسی نرم افزار ۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظر یادتون نره
کتاب ماهان سال 91 متاب خوب و جمعو جوری بود در عین حال خیلی از مطالبو پوشش داده بود بعلاوه که کنار هر مطلب تستشم گذاشته بود
به نظر من فقط پرسمن ویرایش 7 پاسخگو تست ها هست
سلام به همه
منم دارم مهندسی نرم رو از اسلام ناظمی میخونم...اما نمیدونم تست رو چیکار کنم.
آخه خوندن خالی که فایده نداره
کتاب بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار انتشارات اورنگ منبع واسه تست زدن هست.(داخل اینترنت سرچ کنیدپیدا میشه)
مدرسان
(27 مهر 1392 12:57 ب.ظ)ebrahim.alaeee نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار انتشارات اورنگ منبع واسه تست زدن هست.(داخل اینترنت سرچ کنیدپیدا میشه)

میشه لینکشو بذارید لطفا؟نیاز فوری دارمConfused
لینک مرجع