تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
راستش من اگه وزیر علوم بودم به عشق خودتون قانون رو بر میداشتم اصلا...
اما تا اونجایی که من میدونم...نه
(22 شهریور 1391 04:33 ب.ظ)y_amin نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی هیچ راهی نداره؟

پس شما هم مشکل منو دارید اما وزارت بهداشت میدونم که اجازه داده که بچه ها اگه از رشتشون انصراف دادن دوباره رزیدنتی بدن ما هم داریم انصراف میدیم اینها هم ضرر نمیکنن خوب یه اشتباهی کردیم مگه زوره بچه ها اگه اطلاع دارید مشاوره بدید ....
یعنی ما تکمیل ظرفیت هم نمیتونیم شرکت کنیم درسته؟Sad
فکر نکنم...تو که خوب جایی قبول شدی...اینقد ناراضی نباش
به نظر منم نمیشه دوباره کنکور شرکت کرد اصلأ از قوانین کنکور هست که روزانه قبول شدی جه ثبت نام کنی و جه نکنی 1 سال محرومی از شرکت در کنکور ::::::::
1سال از عمرتون رو با این وضع حروم میکنین از کجا میدونین سال دیکه بهتر از این میارین؟
بچه ها من فردا میرم سازمان سنجش از نزدیک بپرسم .دعا کنید
من این سوالو از سنجش پرسیدم.
به هیچ وجه قبولی روزانه سال جاری ، حق شرکت در سال بعد رو نداره.
چه انصراف بده و چه نده.
ببخشید آقای اسی دلیلشو نپرسیدید وقتی انصراف بدیم میشیم دانشجوی انصرافی فکر کنم شرایط فرق بکنه ؟
برای ثبت نام بچه های کارشناسی اطلاعیه سنجش برای ثبت نام رو ببینید

تبصره‌- دانشجویان‌ اخراجی‌ آموزشی‌ موضوع‌ ماده‌ 29 آیین‌نامه‌ آموزشی‌ و همچنین‌ دانشجویان‌ دوره‌ کارشناسی‌ که‌ مدرک‌ معادل‌ کاردانی‌ (اعم از کاردانی ‌عمومی‌ و یا کاردانی‌) را اخذ نموده‌اند نیز مانند مقررات‌ مربوط به‌ دانشجویان‌ انصرافی‌ پس‌ از تسویه‌ حساب‌کامل‌ با مؤسسه‌ ذیربط و همچنین‌ اداره‌ کل ‌امور دانشجویان‌ داخل‌ و صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ وزارت‌ ذیربط و در صورت‌ نداشتن‌ مشکل‌ نظام‌ وظیفه‌ (برای‌ برادران‌) حق‌ ثبت‌نام‌ در رشته قبولی اعلام شده را دارا میباشندو منحصراً می‌توانند در رشته‌ای‌ غیر از رشته‌ قبلی‌ خود پذیرفته‌ شوند. بدیهی‌ است‌ این دسته‌ از داوطلبان‌ می‌توانند کلیه‌ تعهدات‌ مربوط را پس‌ از اتمام‌ تحصیلات‌ خود به‌ صورت‌ یکجا به‌ انجام‌ برسانند.

و همچنین مدارک لازم برای ثبت نامشون :
-اصل فرم انصراف قطعی از تحصیل برای دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که به تایید موسسه آموزش عالی محل تحصیل قبلی و اداره کل امور دانشجویان داخل ذیربط رسیده باشد.
تا اونجا که من می دونم انصرافی ربطی به روزانه و شبانه نداره، یعنی انصرافی صرفا برای نظام وظیفه تعریف میشه، یعنی انصرافی یک تعریف جدا داره و نباید به روزانه و شبانه نسبت داد. فرض کنید شما روزانه جایی قبول شدید ، چه انصراف بدید و چه دانشگاه نرید روزانه محسوب شده و نمی تونید سال بعد شرکت کنید.
اگه انصراف بدید حالا نظام وظیفه میاد وسط، اگه کارت دارید که تمام و مشکلی ندارید و میتونید واسه 2 سال بعد برنامه ریزی کنید ، اگه مشمول هستید 1 سال وقت دارید تا دفترچه پست کنید و چون روزانه بودید پس حتما قبل دانشگاه باید برید سربازی(چون سال بعد نمی تونید برید دانشگاه و تا اون موقع هم فرصت معافیت تحصیلیتون تموم میشه).
امیدوارم سوالتون حل شده باشه، ولی باز از خود سنجش و اطرافیانتون بپرس .
بچه ها به این لینک سر بزنید پیدا کردم من وامثال من در صورتی که دانشجوی انصرافی هستیم در آزمون میتونیم شرکت کنیم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبصره2- دانشجوی منصرف یا اخراج از تحصیل می‌تواند درصورت تسویه حساب کامل با مؤسسه مجدداً درآزمون شرکت نماید.
ولی توی ان تبصره نگفته سال بعد! دو سال بعدش که حتما می تونه.
وقتی من همه مدارک رو بگیرم و تسویه حساب کنم چه دلیلی داره که نتونم شرکت کنم وقتی گفته مجددا حرفی از محرومیت نیومده
مرسی من از سنجش میپرسم وضمنا شما یه بار گفتید که انتقالی اصلا در دوره ارشد امکان پذیر نیست اما من پرسیدم وسنجش جواب داد در حیطه وظیفه ما نیست و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد میشود ...
(22 شهریور 1391 05:10 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]فکر نکنم...تو که خوب جایی قبول شدی...اینقد ناراضی نباش

خیلی ممنون که امیدواری میدین!Shy ولی آدم از بعضی کارهایی که بعضی بچه ها برای دور زدن این قوانین انجام میدن واقعا ناراحت میشه..ای کاش...Sad
(23 شهریور 1391 10:30 ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی من از سنجش میپرسم وضمنا شما یه بار گفتید که انتقالی اصلا در دوره ارشد امکان پذیر نیست اما من پرسیدم وسنجش جواب داد در حیطه وظیفه ما نیست و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد میشود ...
این لینک خبر رو بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اخرش نوشته :توکلی تأکید کرد که انتقال، تغییر رشته و مهمان شدن دانشجو در هر سه شیوه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد ممنوع است.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع