تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد سوالات مدیریت فناوری اطلاعات کنکور 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(27 بهمن 1390 03:10 ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط: [ -> ]نظرتون در مورد گروه پر قدرت و راه های کاهش مقاومت چیه؟
من فک کنم کنترل ماهرانه و همکاری باشه

در صورتی که گروه هایی دارای انسجام و نفوذ در نظر بگیریم تنها راه ممکنه کنترل ماهرانه و همکاریه.البته اگه باز سنجش واسه خودش جواب نده
(30 بهمن 1390 10:20 ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]سنت گرا و تصمیم گیری متمرکز درسته...اما رگرسیون خود مدل رگرسیون میشه(پیش بینی تکنولوژی) سوال تکراری بوده توی فناوری سال ۸۹
دیگه سوال ۳ هم میشد کاهش بهره وری(انسجام بالا و مطابقت اهداف پایین)
من ۴ تای آخر رو جواب دادم که ۱۰۰ درصد میدونستم درست میزنم.۲ تای اول رو نمیدونم.
یه سوال آسون دیگه رو هم که جواب دادم رو یادم نمیاد

اقتصاد سنجی
(29 بهمن 1390 01:57 ب.ظ)sohrablou نوشته شده توسط: [ -> ]شخصیت مدیر

مدیریت رفتار سازمانی دکتر فرزاد فخیمی ۱۳۸۵
مدیر باید منظم -قانون مدار و بدونه ابهام را ترجیح دهد.
پس مدیر شخصیتی قراردادی دارذ.
گزینه نزدیک سوداگر بود.

مشابه این سوال قبلا اومده و گفتن مدیر سنت گراست!
اما توی سوالای مدیریت ماهان همین تستو زده بود سوداگر.
منم زدم سوداگر.ولی واقعا نمیدونم کدومه!
Big Grinجاتون خالی عجب بارون ترسناکی مشهد داره میاد.Dodgy
Tongueالبته برکت خداست
(30 بهمن 1390 10:20 ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 بهمن 1390 09:11 ق.ظ)mbayati نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 بهمن 1390 10:52 ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط: [ -> ]نسبتآ ساده بود

مدیر سنت گراست (۱۰۰%)
رگرسیون سری زمانی زدم
ارگانیک تصمیم گیری متمرکز ندارد (۱۰۰%)
سوال ۱ هم ارشادی بود (۱۰۰%)
یکیشم مذاکره زدم
یکی دیگه یادم نیست

نظرتون چیه؟

مدیر باید روابط انسانی قوی داشته باشه فکر کنم اجتماعی میشه!
سنت گرا و تصمیم گیری متمرکز درسته...اما رگرسیون خود مدل رگرسیون میشه(پیش بینی تکنولوژی) سوال تکراری بوده توی فناوری سال ۸۹
دیگه سوال ۳ هم میشد کاهش بهره وری(انسجام بالا و مطابقت اهداف پایین)
من ۴ تای آخر رو جواب دادم که ۱۰۰ درصد میدونستم درست میزنم.۲ تای اول رو نمیدونم.
یه سوال آسون دیگه رو هم که جواب دادم رو یادم نمیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ماهان هم جواب این تستو سوداگر زده!
میشه بگید دقیقا پارسه چی نوشته تو متنش؟
جواب مذاکره هست! تو کتاب رابینز تو فصل 9 توی یه جدول نوشته!
راهکارهای متعددی برای مدیران یا عوامل دیگر مؤثر در تغییر، دربارۀ مقاومت در برابر تغییر ارائه شده است. این راهکارها دربر گیرندۀ آموزش و ارتباطات، مشارکت، تسهیل و حمایت، مذاکره، سلطه جویی و همکاری، و اعمال زور می باشد.

آموزش و ارتباطات می تواند به کارکنان در مشاهده کردن منطق نهفته در کوشش های تغییر کمک کند و از شدت مقاومت در برابر تغییر بکاهد- مشارکت به معنای استفاده از نظرات افراد در فرآیند تصمیم گیری است. آنهم نقطه نظرات افرادی که مستقیماً متأثر از این تغییر هستند. تسریع و حمایت شامل کمک به کارکنان برای پرداختن به ترس و نگرانی مرتبط با کوشش های مربوط به تغییر است. مذاکره شامل تبادل چیزی با ارزش در راستای کاهش مقاومت در برابر تلاشهای مرتبط با تغییر است. کنترل ماهرانه و همکاری به دگرگونی تلاش ها در راستای اثر گذاری بردیگران پیرامون تغییر اشاره دارد که ممکن است شامل چرخش و دگرگونه جلوه دادن حقایق به منظور بیشتر جلوه گر ساختن تغییر باشد. در نهایت اجبار را می توان در مورد مقاومت در برابر تغییر به کار برد. اجبار در بر گیرنده تهدید مستقیم یا اعمال زور علیه مقاومت کننده است.
(01 اسفند 1390 12:28 ق.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط: [ -> ]جواب مذاکره هست! تو کتاب رابینز تو فصل ۹ توی یه جدول نوشته!
مرسییییییی! یکی از بهترین خبرایی بود که تو این مدت شنیدم!Heart

(01 اسفند 1390 03:08 ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]راهکارهای متعددی برای مدیران یا عوامل دیگر مؤثر در تغییر، دربارۀ مقاومت در برابر تغییر ارائه شده است. این راهکارها دربر گیرندۀ آموزش و ارتباطات، مشارکت، تسهیل و حمایت، مذاکره، سلطه جویی و همکاری، و اعمال زور می باشد.

آموزش و ارتباطات می تواند به کارکنان در مشاهده کردن منطق نهفته در کوشش های تغییر کمک کند و از شدت مقاومت در برابر تغییر بکاهد- مشارکت به معنای استفاده از نظرات افراد در فرآیند تصمیم گیری است. آنهم نقطه نظرات افرادی که مستقیماً متأثر از این تغییر هستند. تسریع و حمایت شامل کمک به کارکنان برای پرداختن به ترس و نگرانی مرتبط با کوشش های مربوط به تغییر است. مذاکره شامل تبادل چیزی با ارزش در راستای کاهش مقاومت در برابر تلاشهای مرتبط با تغییر است. کنترل ماهرانه و همکاری به دگرگونی تلاش ها در راستای اثر گذاری بردیگران پیرامون تغییر اشاره دارد که ممکن است شامل چرخش و دگرگونه جلوه دادن حقایق به منظور بیشتر جلوه گر ساختن تغییر باشد. در نهایت اجبار را می توان در مورد مقاومت در برابر تغییر به کار برد. اجبار در بر گیرنده تهدید مستقیم یا اعمال زور علیه مقاومت کننده است.
طبق این تعاریف مذاکره میشه دیگه!!!
بله. تو کتاب عظیم زاده هم قشنگ همون عبارت سوال اومده و جوابش هم مذاکره هست.
(30 بهمن 1390 08:34 ب.ظ)hosna66 نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ماهان هم جواب این تستو سوداگر زده!
میشه بگید دقیقا پارسه چی نوشته تو متنش؟
من هم مثل شما سوداگر رو انتخاب کردمHuhHuhHuh
سلام خدمت همه مانشتی ها
منبع من مقسمس بود خیلی منبع خوبی بود
جواب سوالات رو هم از کتاب در آوردم
(به طور پیش فرض کتا اصول و مبانی مدیریت نوشته مهرداد پرچ،مقسمی)
۶۱=۱ دستوری
۶۲=۲ مذاکره(ص ۱۰۴)
۶۳=۳ کاهش بهره وری(ص۱۲۴)
۶۴=۴ مدل اقتصاد سنجی(ص ۴۸)
۶۵=۳ سنت گرا(درس و کنکور ص۱۳۶)
۶۶=۴ آیین نامه کم(ص ۷۸)
خودم ۵ تا زدم ۱ غلط در اومد سنخ شخصیتی رو سود گرا زدم ۶۴ رو نزدم

با آرزوی موفقیتShy
(01 اسفند 1390 02:28 ب.ظ)mesoft نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه مانشتی ها
۶۱=۱ دستوری
۶۲=۲ مذاکره(ص ۱۰۴)
۶۳=۳ کاهش بهره وری(ص۱۲۴)
۶۶=۴ آیین نامه کم(ص ۷۸)

با آرزوی موفقیتShy

در سازمان ارگانیک تصمصیم گیری بر اساس اجماع و شهود است وقتی اجماع است یعینی تصمیم گیری غیر متمرکز نه متمرکز!!!
(01 اسفند 1390 11:34 ق.ظ)sahar91 نوشته شده توسط: [ -> ]من هم مثل شما سوداگر رو انتخاب کردمHuhHuhHuh

مدیریت سنت گراست.صددرصدمطمئنم .به توضیح تست های 89 مقسمی مراجعه کنید
(01 اسفند 1390 04:50 ب.ظ)mandana888 نوشته شده توسط: [ -> ]مدیریت سنت گراست.صددرصدمطمئنم .به توضیح تست های ۸۹ مقسمی مراجعه کنید
به سنت گرا شک نکنید...سوالات از کتاب رابینز میاد...من نمیدونم کتاب های دیگه چی میگن اما رابینز مرجع است...در مورد اقتصاد سنجی باید بگم این سوال رو من بلد نبودم اما به نظرم تکراری اومد...سال ۸۹ این تست اومده بود و جوابش میشد مدل رگرسیون
منم زدم.دستوری.
یعنی درست نیست؟!:huh:
:huh: :s
(01 اسفند 1390 02:28 ب.ظ)mesoft نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه مانشتی ها
۶۱=۱ دستوری
۶۲=۲ مذاکره(ص ۱۰۴)
۶۳=۳ کاهش بهره وری(ص۱۲۴)
۶۶=۴ آیین نامه کم(ص ۷۸)

با آرزوی موفقیتShy

دوست عزیز منم این کتابو خوندم سوال 61 رو توی جواب سوال 1 سراسری 89 همون کتاب یا ص 142 و 143 رابینز نوشته با نمودار و توضیح که(تحلیلی) میشد توی سوالای سوال 66 هم بین اختیار تصمیم گیری متمرکز تمرکز و انطباق وظایف شک دارم که اونم تو جواب سوال 1 89 همون کتاب و ص 196 و 197 رابینز توضیح داده و سوال 63 هم به نظرم افزایش متوسط بهره وری میشه چون گفته انسجام زیاد و تطبیق هنجار گروه کم و نه اینکه نباشه که اینم توی جواب سوال 5 سال 87 اون کتاب با نمودار و توضیح و کتاب پاریزی ص 197 سنخ شخصیت هم سنت گرا میشد که سوال 8 سال 89 هستش باقی هم نمیدونمHuh
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع