تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع یادگیری html
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
من این کتاب رو خریدم خوب ترجمه شده ولی خوب ویراستاری نشده
راهنمای سریع ویژوال HTML,XHTML,CSS
مولف: الیزابت کاسترو
مترجم: میر ممد جواد معتمد هاشمی
ویرایش: ششم
ناشر: انتشارات ناقوس
ناشر همکار: انتشارات الیاس
(21 فروردین 1391 11:11 ق.ظ)matin724 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 فروردین 1391 12:00 ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 بهمن 1390 09:17 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان یک منبع برای یادگیری html معرفی کنید(کتاب-نرم افزار آموزشی- فیلم یا...)
خیلی کم html بلدم و می خوام کامل تر یاد بگیریم.
ممنونSmile

فقط یک کتاب!!!
"html تالیف الیزابت کاسترو"
الیزابت کاسترو....
الیزابت کاسترو.....

(اگر بتونید نسخه ی قدیمیش رو پیدا کنید که دیگه نور علی نوره....)
سلام
میشه اسم کامل کتاب را بگین و اسم مترجم؟؟
چون من تو سایت ادینه بوک سرچ کردم چندتا html با این نویسنده داشت
ممنون

شرمنده عزیزم در حال حاضر اسم مترجم یادم نیست.
ولی کتابی که من از روش می خوندم فقط html بود...css نداشت.
یه زمانی ما html یاد می گرفتیم چون واقعا لازم بود ولی الان چی؟ فقط یه مرور کلی کافیه
اصل زبانه
(02 اردیبهشت 1391 02:10 ب.ظ)ilyad_80 نوشته شده توسط: [ -> ]یه زمانی ما html یاد می گرفتیم چون واقعا لازم بود ولی الان چی؟ فقط یه مرور کلی کافیه
اصل زبانه

برای طراحی سایت ابتدا باید html بلد باشی
بحث برنامه نویسی و طراحی سایت دو مقوله جدا هست
در طراحی سایت صرفا پوسته و شکل ظاهری اون ساخته میشه با html,css,ajax و...
در برنامه نویسی سایت سیستم سایت مثل ثبت نام و یا ورود و خروج کاربران اون با زبان هایی مثل php,asp نوشته میشه
w3schools.com بهترین منبغ یادگیری کلیه این موارد است
ما تو هنرستان یه کتاب اچ تی ام ال خوندیم اونیم که بلد بودم یادم رفت
دوستانی که کتاب خانم کاسترو معرفی کردن ممکنه بگن کدوم یکی از کتاب های زیر هستش؟؟؟
راهنمای سریع ویژوال HTML .... انتشارات ناقوس ... ترجمه حمید رضا ذوقی

یا راهنمای سریع ویژوال CSS, XHTML, HTML ... انتشارت ناقوس ... ترجمه محمد جواد معتمد هاشمی
هر دو کتاب نوشته خانم کاسترو هستش
دوستان برای html کدوم کتاب از پایه مناسبه
من از سایت w3schools استفاده می کنم و خیلی عالی پیش میره
می خواستم در کنارش منبع فارسی مناسبی داشته باشم
من کتابی که تصویرش رو پیوست کردم خوندم و راضی هستم.
انتشارات Apress کتابهایی بسیار زیبا داره که من اونارو توصیه میکنم.
من Html و CSS pro رو از این انتشارات خوندم

توصیه می کنم ترجمه نخونید. این کتاب ها اونقدر روان و خوش خوان هستند که نیازی به ترجمه خوندن ندارد.
سلام. منم وبسایت w3schools رو شدیدا توصیه میکنم.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 4
برای HTML5 و CSS3 هم یه کتاب خوب چاپ شده به نام آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه که مترجمش امیرعباس عبدالمکی و انتشاراتش هم ناقوس هست که من خیلی ازش راضی هستم. یعنی در اینباره کتاب خیلی کم داریم ولی همینی هم که هست خوبه. فقط قبلش حتما HTML و CSS رو بلد باشید این فقط 5 و 3 رو یاد میده و از صفر شروع نمیکنه. یاعلی
دوستان من با یک آموزشگاه تماس گرفتم و اونها بهم گفتن که دره ابتدایی html5 آموزش میدن ... تا جاییکه من می دونم باید اول html بلد باشین
درسته یا نه ؟؟؟
(19 خرداد 1392 11:51 ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من با یک آموزشگاه تماس گرفتم و اونها بهم گفتن که دره ابتدایی html5 آموزش میدن ... تا جاییکه من می دونم باید اول html بلد باشین
درسته یا نه ؟؟؟
دوست عزیز برا یادگیری این ها نیازی به کلاس نداری باور کن 2 تا پی دی اف فارسی دانلود کن تا راه بیفتی بعد برو سراغ کتاب زبان اصلی و سورس کدشون
(19 خرداد 1392 11:53 ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 خرداد 1392 11:51 ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من با یک آموزشگاه تماس گرفتم و اونها بهم گفتن که دره ابتدایی html5 آموزش میدن ... تا جاییکه من می دونم باید اول html بلد باشین
درسته یا نه ؟؟؟
دوست عزیز برا یادگیری این ها نیازی به کلاس نداری باور کن ۲ تا پی دی اف فارسی دانلود کن تا راه بیفتی بعد برو سراغ کتاب زبان اصلی و سورس کدشون

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
البته اینو می دونم که نیازی به کلاس نیست ... چون هدفم یادگیری طراحی وب هستش ... خواستم بدونم از کجا شروع کنم ...
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم ...
نمیدونم اینجا جای خوبی هست یا نهHuh
داداشم تو مسابقات ملی مهارت به مرحله استانی راه پیدا کرده تو ضمینه طراحی وب!اما هر چی بیشتر سرچ میزنم کمتر در موردش چیزی پیدا میکنم!میخواستم بدونم کسی تو این ضمینه اطلاعاتی نداره!کمک کنید.آخه دبیرستانی هست و خیلی یهم با استعداد و کلی به این مسابقه دل بسته.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع