تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع یادگیری html
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
دوستان یک منبع برای یادگیری html معرفی کنید(کتاب-نرم افزار آموزشی- فیلم یا...)
خیلی کم html بلدم و می خوام کامل تر یاد بگیریم.
ممنونSmile
(30 بهمن 1390 09:17 ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنونSmile

سلام

فکر کنم این سایت بهترین باشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نه تنها HTML
بلکه هر چیزی که برای طراحی وب لازمه رو به بهترین شکل آموزش داده
اینترنت و اینترنت و اینترنت
تمرین و تمرین و تمرین
DreamWeaver و DreamWeaver وDreamWeaver
دوستان میشه یه منبع هم برای اموزش css در محیط ویژوال استدیو معرفی کنید
سایت w3schools برای یادگیری css هم خوبه
[attachment=3675]
من خودم با این pdf شروع کردم.به نظرم واسه شروع خوبه
(17 فروردین 1391 01:11 ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط: [ -> ]سایت w3scools برای یادگیری css هم خوبه

بله سایت خوبیه مثال هم داره و از نظر تنوع مباحث عالیه. اینطور که معلومه توی باهنر شیراز مرجع همین سایته Big Grin .
(17 فروردین 1391 03:30 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بله سایت خوبیه مثال هم داره و از نظر تنوع مباحث عالیه. اینطور که معلومه توی باهنر شیراز مرجع همین سایته .
استاد بهنیا منبع طراحی وب هست. یادش بخیر ترم قبلی باهاش طراحی وب رو 19.5 پاس کردم.
(17 فروردین 1391 03:44 ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 فروردین 1391 03:30 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بله سایت خوبیه مثال هم داره و از نظر تنوع مباحث عالیه. اینطور که معلومه توی باهنر شیراز مرجع همین سایته .
استاد بهنیا منبع طراحی وب هست. یادش بخیر ترم قبلی باهاش طراحی وب رو ۱۹/۵ پاس کردم.
ما برای مبانی اینترنت از این سایت استفاده کردیم . برای طراحی صفحات آقای بهنیا یه 3000 صفحه ای JavaScript - Css - PHP - MySql - ASP.net خوندیم ! (3 واحد بود اما 1 ترم زمان برد ) .

می تونید از این کتابا هم استفاده کنید :
Wrox.Professional.CSS.Cascading.Style.Sheets.for.Web.Design.
John.Wiley.and.Sons.HTML.Complete.Course.eBook-LiB
ترم قبلی به ما هم یه سه هزار صفحه ای در مورد css و css 3 و یه کمی html 5 و html و java script و jquery و dart و یه کمی هم Asp.net و linq درس داد! اما با این وجود دستش درد نکنه خیلی چیزا یاد گرفتیم و توی امتحان کتبی هم کمکمون کرد. من که اعتقاد دارم ایشون یکی از بهترین استادهای باهنر هستن
(30 بهمن 1390 09:17 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنونSmile

فقط یک کتاب!!!
"html تالیف الیزابت کاسترو"
الیزابت کاسترو....
الیزابت کاسترو.....

(اگر بتونید نسخه ی قدیمیش رو پیدا کنید که دیگه نور علی نوره....)
فقط کتاب الیزابت کاسترو و بهترین شروع هست
وقتی یک فصل رو خوندی دوباره همون فصل رو تکرار کن ولی با ماژیک فسفری قسمت های مهمشو رنگی کن(البته مواظم کتابم باش شاید به کس دیگه هم بدین بخونه)

و اما فیلم آموزشی فقط lynda.com این ویدویها حرف ندارن

مدرس html بیل ویلمن هست و یک فرد ماهر و تخصصی در زمینه طراحی سایت به شمار میره

اگه مجموعه فیلم لیندا رو که ۶ تا dvd هست و با قیمت بالا میفروشند کسی خواست پیام خصوصی بده
(18 فروردین 1391 10:36 ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]نسخه قدیمیش با جدید چه فرقی داره؟

من کتاب قدیمیش رو تو کتابخونه ی دانشگاه پیدا کردم حدودا مال 10 سال پیش بود.فوق العاده نثر زیبایی داره.از اون کتاباییه که تئوری وار حرف نمی زنه و کاملا کاربردی کار می کنه.
کتاب قدیم به این صورت بود که هر صفحه را از عرض به دو قسمت تقسیم کرده بود. هر صفحه یک تیتر جداگانه داشت و فقط در مورد یک خط فرمان صحبت می کرد.سمت راست صفحه توضیح نوشتن کد و نکته های مربوطه بود.سمت چپ دوباره دو قسمت شده بود.در قسمت بالا تصویر یک صفحه ی notepad بود که تمام کد های تایپ شده را نشون می داد.قسمت پایین نیمه دوم تصویر مرور گر اینترنت اکسپلورر بود که خروجی کد نوشته شده را نشون می داد.

همین تقسیم بندی باعث می شد که خیلی راحت به مطلبی که مورد نظرته برسی .حتی اگر از روی توضیحات هم متوجه نمی شدی که باید چه جوری از این کد استقاده کنی نیمه ی دوم صفحه حجت را تمام می کرد!!!!البته ورژن جدید هم که من رفتم بخرم به همین صورت بود فقط چون قطع وصفحه بندی کتاب یه خورده فرق کرده اون راحتی در خوندن را نداشت.فونت ها درشت تر شدند.

البته شما هر ورژنی که بهش برخوردید را بخرید و کار را شروع کنید...من یه خورده حساسم!!!!Shy
درست دانلود کردید
البته این رو که دانلود کردید مربوز به آموزش بیشتر درباره html هست و بهتر بود lynda.com.html and xhtml رو دانلود میکردید که به صورت پایه ای درس میده و شاید برای شروع بهتر بود
البته همین هم کفایت میکنه به شرطی که از html پیش زمینه داشته باشی
منظورم از ۶تا dvd آموزش های تکمیلی طراحی سایت هست :
html,php,css,java,ajax,phothop و ...
البته به نظرم اگه اینترنت داری هر موقع هر کدوم از ویدیوها رو دانلود کردی به سروقت بعدی برو
موفق باشی
(18 فروردین 1391 12:00 ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 بهمن 1390 09:17 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنونSmile

فقط یک کتاب!!!
"html تالیف الیزابت کاسترو"
الیزابت کاسترو....
الیزابت کاسترو.....

(اگر بتونید نسخه ی قدیمیش رو پیدا کنید که دیگه نور علی نوره....)
سلام
میشه اسم کامل کتاب را بگین و اسم مترجم؟؟
چون من تو سایت ادینه بوک سرچ کردم چندتا html با این نویسنده داشت
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع