تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: محک یعنی عشق، عشقی که زندگی می بخشد...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آن کس که با دستی کوتاه ببخشد، از دستی بلند پاداش می گیرد.
امام علی (ع)

امروز داشتم به چند تا از این تقویم های تبلیغاتی نگاه می کردم که یاد موسسه محک افتادم. محک بزرگترین موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در کشور هست که هزینه های گزاف انجام این رسالت بزرگ رو از راه کمک های مردمی تامین میکنه، تا جاییکه من اطلاع دارم تو این چند سال اخیر یکی از این طرح های جذب کمک های مردمی این موسسه، فروش تقویم و کارت پستال های ویژه سال نو هستش که امسال هم این طرح اجرا میشه که جزئیات خریدش رو می تونید از طریق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دنبال کنید.

این موسسه طرح های دیگه ای هم داره که میشه با کنار گذاشتن مبلغ بسیار ناچیزی در ماه یا سال به نوعی به این بچه های گل کمک کرد. مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که می تونید بعد از سفارش و دریافت اون پرش کنید و دوباره تحویلش بدید.
که هر ماه تنها با پرداخت ۱۰۰۰ تومان در تامین هزینه های دارویی این کودکان سهیم خواهید شد،
و... . ضمنا حتی میشه بدون هیچ هزینه ای هم در این کار خیر سهیم شد، فقط کافیه بقیه رو هم در جریان این نوع امور انسان دوستانه قرار بدیم...، لذتی بالاتر از این رو سراغ دارید؟ Smile

؛؛؛

روزها از پی هم می گذرد، عمر تمام می شود و انسان از سرای دنیا به سوی ابدیت کوچ می نماید. تنها چیزی که از او به یاد می ماند و خاطره اش را در دل ها زنده می کند، نیکی ها و بخشش های او به دیگران است.
آبجی کوچیکه گفت: زودی یه آرزو کن، زودی یه آرزو کن

آبجی بزرگه چشماشو بست و آرزو کرد

آبجی کوچیکه گفت: چپ یا راست؟ چپ یا راست؟

آبجی بزرگه گفت: م م م راست

آبجی کوچیکه گفت: درسته، درسته، آرزوت برآورده میشه، هورا

بعد دستشو دراز کرد و از زیر چشم چپ آبجی مژه رو برداشت!

آبجی بزرگه گفت: تو که از زیر چشم چپ ورداشتی که

آبجی کوچیکه چپ و راست رو مرور کرد و گفت : خوب اشکال نداره

دستشو دراز کرد و یه مژه دیگه از زیر چشم راست آبجی برداشت

دیدی؟ آرزوت می خواد برآورده شه، دیدی؟ حالا چی آرزو کردی

آبجی بزرگه گفت: آرزو کردم دیگه مژه هام نریزه

بعد سه تایی زدن زیر خنده

آبجی کوچیکه، آبجی بزرگه و پرستار بخش شیمی درمانی...
.
.
.
خدایا خودت شفا ببخش به چنین اشخاصی که کم هم نیستند

[تصویر:  75796_1_1379094541.jpg]
(20 اسفند 1390 12:17 ق.ظ)Complement نوشته شده توسط: [ -> ]
آن کس که با دستی کوتاه ببخشد، از دستی بلند پاداش می گیرد.
امام علی (ع)

امروز داشتم به چند تا از این تقویم های تبلیغاتی نگاه می کردم که یاد موسسه محک افتادم. محک بزرگترین موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در کشور هست که هزینه های گزاف انجام این رسالت بزرگ رو از راه کمک های مردمی تامین میکنه، تا جاییکه من اطلاع دارم تو این چند سال اخیر یکی از این طرح های جذب کمک های مردمی این موسسه، فروش تقویم و کارت پستال های ویژه سال نو هستش که امسال هم این طرح اجرا میشه که جزئیات خریدش رو می تونید از طریق
دنبال کنید. البته خرید این تقویم ها تنها یک بهونست، بهونه ای برای عشق ورزیدن...

...

آفرین . بهتون تبریک میگم . بحث خیلی خوبی رو شروع کردید . انشاالله هر کی میتونه کمک خواهد کرد . من که خودم چیزی رو به قشنگی خنداندن یه کودک غمگین سراغ ندارم ، خیلی حس خوبی به انسان میده Smile
(20 اسفند 1390 12:54 ق.ظ)kashir نوشته شده توسط: [ -> ]آبجی کوچیکه گفت: زودی یه آرزو کن، زودی یه آرزو کن

آبجی بزرگه چشماشو بست و آرزو کرد

آبجی کوچیکه گفت: چپ یا راست؟ چپ یا راست؟

آبجی بزرگه گفت: م م م راست

آبجی کوچیکه گفت: درسته، درسته، آرزوت برآورده میشه، هورا

بعد دستشو دراز کرد و از زیر چشم چپ آبجی مژه رو برداشت!

آبجی بزرگه گفت: تو که از زیر چشم چپ ورداشتی که

آبجی کوچیکه چپ و راست رو مرور کرد و گفت : خوب اشکال نداره

دستشو دراز کرد و یه مژه دیگه از زیر چشم راست آبجی برداشت

دیدی؟ آرزوت می خواد برآورده شه، دیدی؟ حالا چی آرزو کردی

آبجی بزرگه گفت: آرزو کردم دیگه مژه هام نریزه

بعد سه تایی زدن زیر خنده

آبجی کوچیکه، آبجی بزرگه و پرستار بخش شیمی درمانی...

خیلی غم انگیز بود... گریه ام گرفت...

به مامان، بابا، خواهر و برادرهای این بچه های سرطانی هم فکر کنید... اگه نگم بیشتر، به همون اندازه عذاب میکشن... Sad

خیلی دلم گرفت... خیلی...
وقتی یه ادم بزرگ با شیمی درمانی اینقدر عذاب میکشه و رنجور و بیمار میشه دیگه بچه های سرطانی چی باید بکشن
(20 اسفند 1390 01:28 ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی یه ادم بزرگ با شیمی درمانی اینقدر عذاب میکشه و رنجور و بیمار میشه دیگه بچه های سرطانی چی باید بکشن

دقیقا... واقعا راست میگی Sad خدایا...
اللهم اشف کل مریض
واقعا کاری نمی تونم بکنم جز گریه

milad_iq

(20 اسفند 1390 02:40 ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]اللهم اشف کل مریض
واقعا کاری نمی تونم بکنم جز گریه

این جا موسسه خیریه حمایت از ایتامه
نزدیکه عیده
به جای گریه کردن میتونیم جلوی عابر بانک بریم و حتی 1000 تومن برای حساب این موسسه انتقال وجه انجام بدیم...
هم خدا رو خوش میاد
هم خلق خدا رو
تآدرس های پستی و تصاویر مرکز هم توی این آدرس هست
کاش دکتر هم تو این کار خداپسندانه برای کمک کردن دیگران به این بچه ها سهیم میشد
لینک مرجع