تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع مناسب برای زبان کنکور ای تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نظرتون برای زبان عمومی کتاب پوران پژوهش خوب است؟
واسه آی تی کتاب زبان چی معرفی میکنید؟
من امسال توی کنکور دولتی به صورت آزمایشی شرکت کردم.شرایطم جوری بود که اصلا دروس تخصصی رو پاس نکرده بودم.و خلاصه هیچی نخونده بودم.به قول دوستم پاک پاک بودم: -))
با این شرایط زبان رو 50درصد زدم(نخونده) وقتی میبینم اینجا یه جوری در مورد زبان حرف میزنن که اینگار این درس از فیزیک هسته ای سخت‌تر هست خیلی تعجب میکنم.به نظر من واسه زبان به هیچ وجه کتابهای لغت حجیم نیاز نیست خونده بشه.
هر کتابی(مثل پارسه ،پوران پژوهش و...) که در مورد زبان بخونید(ولی کامل بخونید) کافیه.میشه بالای 50 زد.عجیب‌تر از همه اینه که بالاترین درصد زبانی که دیدم 75 بوده و بقیه خیلی کم زبان رو میزنن(حتی رتبه 1ها).
(06 شهریور 1390 06:22 ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]من امسال توی کنکور دولتی به صورت آزمایشی شرکت کردم.شرایطم جوری بود که اصلا دروس تخصصی رو پاس نکرده بودم.و خلاصه هیچی نخونده بودم.به قول دوستم پاک پاک بودم: -))
با این شرایط زبان رو ۵۰درصد زدم(نخونده) وقتی میبینم اینجا یه جوری در مورد زبان حرف میزنن که اینگار این درس از فیزیک هسته ای سخت‌تر هست خیلی تعجب میکنم.به نظر من واسه زبان به هیچ وجه کتابهای لغت حجیم نیاز نیست خونده بشه.
هر کتابی(مثل پارسه ،پوران پژوهش و...) که در مورد زبان بخونید(ولی کامل بخونید) کافیه.میشه بالای ۵۰ زد.عجیب‌تر از همه اینه که بالاترین درصد زبانی که دیدم ۷۵ بوده و بقیه خیلی کم زبان رو میزنن(حتی رتبه ۱ها).
دوست عزیز امسال زبان آسون بود.دلیلی نداره سال دیگه هم آسون باشهSmile
سلام دوستان
انشاالله که امسال هم آسون باشه.
برا زبان تخصصی کامپیوتر چه کنیم؟
کسی پیشنهادی نداره؟
(29 شهریور 1390 10:57 ب.ظ)hamsayegi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
انشاالله که امسال هم آسون باشه.
برا زبان تخصصی کامپیوتر چه کنیم؟
کسی پیشنهادی نداره؟

من زبانم خوب نیست
یه هفته ای هست که روزی یه ساعت دارم از روی راهیان ارشد میخونم
البته از بخش واژگانش
به نظر کتاب خوب و روونی میاد (البته زبان عمومی)
زبان تخصصی هم داشت که نخریدم احساس کردم باتوجه به تستا از عمومی شروع کنم هم تفاوت چندانی نداره
دوستان یک سوال:
برای ارشدکامپیوتر 504 کافیه؟
یا 1100 بخونیم؟
(24 آبان 1390 12:37 ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یک سوال:
برای ارشدکامپیوتر ۵۰۴ کافیه؟
یا ۱۱۰۰ بخونیم؟

به نظر من 30% از کلمات 504 سخت هست.
من با اینکه 504 رو می دونم و زبانم رو تموم کردم وقتی 1100 رو باز می کنم 80% کلماتش عجیب و غریب هست.... نمی دونم. اگه پایه زبان قوی دارید خوب بسم الله.....

من فکر می کنم 10 سوال Vocab ارزش 1100 رو نداره! اونم ضریب 1
(24 آبان 1390 12:41 ب.ظ)باد نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 آبان 1390 12:37 ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یک سوال:
برای ارشدکامپیوتر ۵۰۴ کافیه؟
یا ۱۱۰۰ بخونیم؟

به نظر من 30% از کلمات 504 سخت هست.
من با اینکه 504 رو می دونم و زبانم رو تموم کردم وقتی 1100 رو باز می کنم 80% کلماتش عجیب و غریب هست.... نمی دونم. اگه پایه زبان قوی دارید خوب بسم الله.....

من فکر می کنم 10 سوال Vocab ارزش 1100 رو نداره! اونم ضریب 1
به جای1100 بهتره کلمات تافل خونده بشه .توصیه اساتید زبان هست دیگه فکر کنم کمتر از 504 بیاد .یه همایش کنکوری بود یه رتبه تک رقمی میگفت بیشتر از GRE اومده بود .
نه عزیز حالا یه نفری در یه جایی یه چیزی گفته اگر شما یک بار لغات GRE رو نگاه کنی می فهمی که در حد ما‌ها نیست(به هیچ وجه) البته 1100 هم کتاب سبکی نیست که به همین راحتی از کنارش گذشت.
دوستان عزیز
من رشته ام نرم افزاربوده وارشد92 میخوام فناوری بدم به نظرتون کتاب زبان چی بخونم ؟ اصلافرقی بانرم افزار داره ؟؟؟؟؟؟ Huh
(14 فروردین 1391 11:25 ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز
من رشته ام نرم افزاربوده وارشد۹۲ میخوام فناوری بدم به نظرتون کتاب زبان چی بخونم ؟ اصلافرقی بانرم افزار داره ؟؟؟؟؟؟ Huh
جواب من: تو IT فقط زبان تخصصی میاد / من کتاب
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
+ کتاب منوچهر حقانی +
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پ
یشنهاد میکنم
ممنون ، دیدم پستاشو ، ولی درموردزبان چیزی ندیدم.... شما خودتون این کتابارو خوندین ؟؟
(15 فروردین 1391 12:00 ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط: [ -> ]شما خودتون این کتابارو خوندین ؟؟

بله / من هم این کتابهایی که گفتم / هم چندتا کتاب دیگه رو خوندم
کسی کتاب زبان تخصصی پارسه راداره بذاره برای دانلود؟؟؟؟؟؟/ Blush
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع