تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جزوه شبکه امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

می خواستم از کاربرایی که دانشگاه امیرکبیر درس می خونن درخواست کنم جزوه ی شبکه ی دکتر صادقیان - دکتر صبایی رو از دانشکده

فناوری اطلاعات بگیرن و روی سایت قرار بدن . ( خیلی خیلی ضروری )

با تشکر
(20 اردیبهشت 1391 02:14 ب.ظ)mostafa0000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

می خواستم از کاربرایی که دانشگاه امیرکبیر درس می خونن درخواست کنم جزوه ی شبکه ی دکتر صادقیان - دکتر صبایی رو از دانشکده

با تشکر

من دارم ولی حجمش 500 مگه.
نمیشه آپلود کرد.
من می تونم یه روز که دانشگاه باشید بیام جزوه رو ازتون بگیرم
فقط برای هماهنگی باید شمارتونو داشته باشم یا ایمیل یا ... ؟!
(20 اردیبهشت 1391 02:28 ب.ظ)mostafa0000 نوشته شده توسط: [ -> ]من می تونم یه روز که دانشگاه باشید بیام جزوه رو ازتون بگیرم
جزوه ی چاپ شده در دانشکده برق خواجه نصیر هست من از اونجا گرفتم البته فکر کنم ماله 86،87
ولی یه پیشنهاد دوستانه کتاب دکترحقیقت رو بخونی کافیه الکی خودت رو درگیر جزوه های دیگه نکن
(21 اردیبهشت 1391 09:42 ق.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط: [ -> ]مگه چند صفحه است؟!

310 صفحه که با کیفیت بالا اسکن شده.
(20 اردیبهشت 1391 10:34 ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 اردیبهشت 1391 02:28 ب.ظ)mostafa0000 نوشته شده توسط: [ -> ]من می تونم یه روز که دانشگاه باشید بیام جزوه رو ازتون بگیرم
جزوه ی چاپ شده در دانشکده برق خواجه نصیر هست من از اونجا گرفتم البته فکر کنم ماله ۸۶،۸۷
ولی یه پیشنهاد دوستانه کتاب دکترحقیقت رو بخونی کافیه الکی خودت رو درگیر جزوه های دیگه نکن
اون جزوه که شما میگین از نصیر گرفتین قدیمی امسال سولات از کتاب راس بود که حدودا سه ترمه تو امیرکبیر دارن درس میدن
طراح شبکه هم از امیرکبیر. کتاب حقیقت هم ازش پرسیدم امسال عوض میشه
اگه کتاب آس بوده لینک دانلودش اینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 اردیبهشت 1391 02:12 ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 اردیبهشت 1391 10:34 ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط: [ -> ][quote='mostafa0000' pid='86832' dateline='1336557533']
من می تونم یه روز که دانشگاه باشید بیام جزوه رو ازتون بگیرم
جزوه ی چاپ شده در دانشکده برق خواجه نصیر هست من از اونجا گرفتم البته فکر کنم ماله ۸۶،۸۷
اون جزوه که شما میگین از نصیر گرفتین قدیمی امسال سولات از کتاب راس بود که حدودا سه ترمه تو امیرکبیر دارن درس میدن
طراح شبکه هم از امیرکبیر. کتاب حقیقت هم ازش پرسیدم امسال عوض میشه

سلام
میشه بگید که این کتاب راس که فرمودید از کدوم انتشارات ؟ و اینکه اسم مترجمش کیه؟
سلام این جزوه شبکه رو از کجا میشه تهیه کرد اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب بده با تشکر
5 shambeh ha doktor haghighat moasse se parseh hastan age bahash sohbat konid mige ketabe khodesho bekhonin
(09 آذر 1391 10:04 ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط: [ -> ]۵ shambeh ha doktor haghighat moasse se parseh hastan age bahash sohbat konid mige ketabe khodesho bekhonin
لطفا فارسی تایپ کنید توی این سایت انگلیسی نوشتن ممنوع هست.باتشکر
جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(20 اردیبهشت 1391 02:14 ب.ظ)mostafa0000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

بفرمایید.

با تشکر

سلام
بفرمایید.

http://www.makhfigah.com/download/jozve/Amirkabir/Computer%20Networking-Dr.Sabaei%20-%2090_%5Bwww.makhfigah.com%5D.pdf

لینک مرجع