تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معرفی منابع ، مراجع و سایت های مرتبط با CSS
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

لطفا منابع و مراجع یا سایت یا . . . که فکر می کنید جهت تسلط و کار در این حوزه مفید هستش رو در این تاپیک قرار دهید.
(فارسی و انگلیسی)

متشکرم.

سایت هایی که خودم می تونم معرفی کنم این ها هستند :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اولی که همه می دونن عالیه.
دومی و سومی هم شامل فیلم های آموزشی هستن که تولید خودشون هست.
من یه روشی به دوستان پیشنهاد بدم(راستش نمیدونم زیر پا گذاشتن حقوق کپی رایت خارج از کشور درسته یا نه Sad )
معمولا کتابهای خوب را از سایتهایی مثل amazon.com پیدا کنید (معمولا کتابهای خوب و پرتیراژ و با ناشران معتبری را پیشنهاد میده) بعد توی سایتهایی که ایبوکهای مختلف را مجانی عرضه میکنند پیدا و دانلود کنید.من هم کتاب زیر را پیدا کردم که قبلا هم لینکش را گذاشته بودم:

دانلود

کتابهای خوب دیگه ای هم بود ولی نشد اونها را دانلود کنم
به نظر شما بهتره نیست از کتاب هایی که CSS,HTML(و شایدم javascript)رو با هم یاد میده استفاده کرد؟چون اگه منسجم یاد بده (مخصوصا HTML,CSS) رو خیلی جالب تر میشه.
درسته.بعضی کتابها از این رویکرد استفاده کردن که htmlوcss رو باهم بگن.الان هم که کتابهایی که فقط css رو یاد دادن استفاده میکنم میبینم یه نیم نگاهی هم به html و بقیه چیزها انداخته.ولی چون htm ساده است بعضی کتب گفته اگر آشنایی دارید کافیه و دیگه نیومده آموزش بده
لینک مرجع