تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع درس مهندسی نرم افزار(سراسری 92)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(22 مهر 1392 11:56 ق.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط: [ -> ]بالاخره کدومش؟؟؟

آزمون اول داره میرسه اما هنوز منبع مناسبی برای این درس پیدا نکردم. ویرایش ۷ پرسمن رو میزارم جلوم بخونم میخونم اما هیچی نمی فهمم خیلی گنگه. ۵ رو ور میدارم بخونم چون قبلا توی کارشناسی خوندمش عالیه خیلی باحال جلو میره اما از ی طرف میترسم امسال سرفصلها مطابق ویرایش ۷ باشه . یعنی این دو ویرایش رو ی نفر نوشته ؟؟ پ چرا اینجوریه انگاری جفتش دو تا کتابه که اصلا هم بهم ربطی ندارن ؟ از ی طرف دیگه اگه قرار باشه ویرایش ۷ مد نظر باشه پ ناظمی و پوران میشه کشک . اخه اونام بر اساس ویرایش ۵ اند. ؟؟

بروبچی که اطلاع دارند لااقل ی کتاب تست درست و حسابی برای این درس معرفی کنن. ترجیحا چاپ جدید و ویرایش شده.

بالاخره کدوم ؟؟؟

پرسمن رو تابستون من خوندم (تا آخر طراحی ) .از مهر به بعد به نظرم خوب نیست اما ویرایش 7 جعفر خیلی خوبه منتها از من میشنوی الان پرس نخون
(06 خرداد 1391 10:32 ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط: [ -> ]هرچی میگیرید فقط پوران نگیرید چون واقعا وقت تلف کردنه و حتی سوالات کنکورهای گذشته رو در حد رفع تکلیف گذاشته.کنکورای آزاد فقط سالهای ۷۱ و۷۲ و سراسری هم ۸۵ به بعد رو داره.

دقیقا درسته من سه فصلشو خوندن خیلی خیلی کتاب داغونیه برین! سراغ ی کتاب دیگه .
سلام
پیوست های 1و2 مهندسی نرم افزار ویراست 7 جعفرنژاد قمی مهم؟؟به نظرتون باید خونده بشه؟؟
(27 آذر 1392 02:29 ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
پیوست های ۱و۲ مهندسی نرم افزار ویراست ۷ جعفرنژاد قمی مهم؟؟به نظرتون باید خونده بشه؟؟

برای فصل طراح باید بلد باشین از کتابای دیگه هم میتونی بخونی (uml, شی)
(27 آذر 1392 07:49 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
پیوست های ۱و۲ مهندسی نرم افزار ویراست ۷ جعفرنژاد قمی مهم؟؟به نظرتون باید خونده بشه؟؟

فقط همین قسمت uml مونده دیگه آخراشه کم آوردم به نظرتون این قسمت از جعفر نژاد بخونم خوبه؟؟ چه کتابی این قسمت خوب توضیح داده؟؟؟
(27 آذر 1392 09:54 ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 آذر 1392 07:49 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]

فقط همین قسمت uml مونده دیگه آخراشه کم آوردم به نظرتون این قسمت از جعفر نژاد بخونم خوبه؟؟ چه کتابی این قسمت خوب توضیح داده؟؟؟

بد نگفته uml رو بد نیست از روش بخونین
سلام
یه سوال داشتم،من تا الان واسه در نرم افزار کتاب ناظمی انتشارات جلوه رو خوندم،اما خودم زیاد راضی نیستم،واسه تست این درس کدوم کتاب به نظرتون بهتره؟با توجه به اینکه یک ماه و نیم فقط فرصت هست میخوام حداقل به یه سطح خوب برسم.کتاب پوران پژوهش چطوره؟
(30 آذر 1392 03:12 ب.ظ)mona198968 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یه سوال داشتم،من تا الان واسه در نرم افزار کتاب ناظمی انتشارات جلوه رو خوندم،اما خودم زیاد راضی نیستم،واسه تست این درس کدوم کتاب به نظرتون بهتره؟با توجه به اینکه یک ماه و نیم فقط فرصت هست میخوام حداقل به یه سطح خوب برسم.کتاب پوران پژوهش چطوره؟

به نظره من تو 1.5 نیم تا کنکور عوض کردن کتاب اشتباه هست اسلام ناظمی یه کتاب تست داره 500 تا تست داره فکر کنم بد نباشه
(30 آذر 1392 03:12 ب.ظ)mona198968 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

توصیه میکنم حتما کتاب مدرسان رو بخونید پشیمون نمیشید.
(31 مرداد 1391 12:18 ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من تحت هر شرایطی خوندن کتاب مرجع (پرسمن) و درکنارش مرور کتابی مثل کتاب تست پارسه (ناظمی) واجبه. اما در مورد کتاب مرجع، خیلی ها در مورد کتاب پرسمن ترجمه جعفرنژاد نظر منفی دارند، حتی بدون اینکه برن یکی دو فصل از این ترجمه رو مطالعه کنن (شاید این موضوع بخاطر بعضی از ترجمه های ناموفق این مترجم باشه). من دو فصل از ترجمه سالخورده و تقریبا هشت فصل از ترجمه جعفرنژاد رو مطالعه کردم. بنظر من متاسفانه ترجمه کتاب آقای سالخورده اصلا تخصصی نیست، یعنی ترجمه اش اصلا آهنگ کامپیوتری نداره که این موضوع در خیلی از موارد باعث عدم درک مناسب از مباحث مهندسی نرم افزار میشه. از طرفی دیگر این موضوع تو ترجمه جعفرنژاد تا حد قابل قبولی رعایت شده. که استفاده از این مرجع بهتر بنظر می رسه.

دقیقا درسته. استاد ما دکتر موتمنی که مهندسی نرم افزار تدریس میکرد،میگفت فقط جعفرنژاد بخونید.شاید یه کم مشکل داشته باشه ولی بهترین ترجمه بازر است.حالا در کنارش میتونید از مقسمی چاپ جدید یا مدرسان استفاده کنید
خودتان را سردرگم نکنید.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی ما رستگار
به نظر من اول باید یه کتاب مثلا کتاب پارسه به نظر من خوبه سوالای سالهای اخیر رو خوب پوشش داده خوندخ بشه تا یه جورایی ادم دستش بیاد قضیه چیه و سوال چطوری میاد و.... بعد بریم سراغ سورس که پرسمن ترجمه هاشمی طبا میتونه کتاب خوبی باشه با این اوصاف باید کتاب اولی که کتاب یکی از موسسات هست تابستون تموم بشه بعد برای ازمونا بریم سراغ سورس
سلام
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع