تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ساخت کارت اینترنت در اکسل؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من با اکانتینگ میکروتیک 1000 تا یوزر ایجاد کردم که نیاز دارم برای این 1000 تا کارت اینترنت بسازم (برای یک هتل)
حالا این یوزر و پسوردهارو میتونم از خروجی یوزر منیجر بیارم تو اکسل کارت هم طراحی شده هست..
مشکل اینجاست که نمیدونم چطور باید ابن 1000 تا یوزر رو دقیق وارد اکسل کنم بطوریکه در مکان دقیق و مشخص شده توی کارت بشینه و هزار تا کارت به این نحو تولید بشه
کسی هست بتونه کمک کنه؟
خوشحالم که با میکروتیک کار می کنین
خوب 100% اول برنامه ای که قراره این اطلاعات و رو کارت ها پرینت بزنه خودش نمونه داره
سلام ممنون فقط با اکسل میشه...اما کار باش قلق داره گویا

کسی هست کار با اکسلو بلد باشه
من بلدم.راحته.نمیدونم منظورتون از سئوال چیه.اگر منظورتون چیدمان فیلدها و جدول بندی اونها و تراز بندی باشه
میشه سلولهایی که در نظر دارید را با هم ادغام کنید،یا کوچک و بزرگ کنید،یا رنگ آمیزی و حاشیه گذاری کنید.وبعد پیش نمایش اون را ببینید
همه این موارد توی سربرگهای اکسل 2007 هست
من با میکروتیک کار نکردمونمیدونم چطور میشه خروجی اون را به اکسل داد
سئوالی بود بپرسید.

به نظرم یک نمونه از خروجی ای که میخواهید را بکشید و ضمیمه کنید تابهتر بشه نظر داد.حتی شده با paint بکشید
[تصویر:  87850655830096795060.jpg]
روش اکسل شما در عکسی که میبینین یوزر و پس رو خارج از تصویرتو گذاشتین که من میخوام داخل تصویر باشه
من نمیدونم چطور میشه یوزر پس هایی که داخل خونه ها وارد شده و الان زیر عکسه بیاد روی عکس
send to back یا send to front یه همچین چیزی تو ورد هم داشتیم
لینک مرجع