تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] خلاصه گسسته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.
با توجه به نتیجه نظر سنجی خلاصه معماری مانو، خلاصه های گسسته رو اسکن کردم . کیفیتشون خوبه.
امیدوارم مفید باشه.
رمز فایل:
ghaderiyaser@gmail.com
بی نهایت سپاس
خیلی خوب بود به طور عجیبی تکمیل کننده ی خلاصه برداری من بود
میشه بگین منبعی که خوندین چی بوده؟
(19 فروردین 1393 11:12 ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه بگین منبعی که خوندین چی بوده؟

اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مصاحبه درباره منابعی که مطالعه کردند کامل توضیح دادند .
(06 تير 1391 11:53 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
با توجه به نتیجه نظر سنجی خلاصه معماری مانو، خلاصه های گسسته رو اسکن کردم . کیفیتشون خوبه.
امیدوارم مفید باشه.
رمز فایل:
ghaderiyaser@gmail.com

رمزشو قبول نمیکنه
(22 فروردین 1393 01:42 ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 تير 1391 11:53 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
امیدوارم مفید باشه.
رمز فایل:
ghaderiyaser@gmail.com

رمزشو قبول نمیکنه
مطمئن بشید صفحه کلیدتون رو انگلیسی باشه و Gaps Lock هم خاموش باشه
سلام. فایل از دراپ باکس قابل دریافت نیست:

Error (403)
It seems you don't belong here! You should probably sign in. Check out our Help Center and forums for help, or head back to home.
(21 شهریور 1393 03:16 ق.ظ)alika نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. فایل از دراپ باکس قابل دریافت نیست:
Error (403)
It seems you don't belong here! You should probably sign in. Check out our Help Center and forums for help, or head back to home.
یه ایمیل به من بفرستید براتون ارسال می کنم
لینکش خرابه ها!!!!
پسورد: ghaderiyaser@gmail.com

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 شهریور 1393 11:43 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1393 03:16 ق.ظ)alika نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. فایل از دراپ باکس قابل دریافت نیست:
Error (403)
یه ایمیل به من بفرستید براتون ارسال می کنم
vajihetavakoli@yahoo.com
برا منم بفرستید.ممنون
چرا صفحه بندیش اینجوریه؟؟؟
شماره صفحه ها درست هستن یا ترتیب صفحات؟
دانلود نمیشهوصفحه ای که باز میشه میزنه dropbox 403 لطفا راهنمایی کنید
(26 دى 1393 11:42 ب.ظ)نیلوفر یوسفی نوشته شده توسط: [ -> ]دانلود نمیشه و صفحه ای که باز میشه میزنه dropbox 403 لطفا راهنمایی کنید

سلام.حذف شده حتما
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع