تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مورد کتاب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
می خواهم کتاب استعداد تحصیلی بخرم بین دو تا شک دارم
1.استعداد تحصیلی مدرسان شریف
2.استعداد تحصیلی محمد وکیلی و هادی مسیح خواه
به نظرم مدرسان بهتره ،البته سوالات ریاضی هم داره،مگه تو استعداد تحصیلی سوال ریاضی داریم؟
مشکل من اینه که قیمت کتاب مدرسان 23500 تومان است و دومی 9000 تومان،تفاوت قیمت یک کم زیاده،می ترسم گرونی کتاب مدرسان فقط به خاطر اسمش و معروفیتش باشه
کسی هست راهنمایی کنه و بدونه کدوم بهتره؟
از راهنمایی تون ممنون می شوم
سلام .
یک کتاب دیگه هست که نمونه سوالاتش را من دیدم اسمش " نکات کلیدی آزمون استعداد تحصیلی دکتری نوشته مجید رضایی است. به نظر من که خوبه . تو این سایت می تونی دانلود کنی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(26 تير 1391 07:30 ب.ظ)Ali.r نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
یک کتاب دیگه هست که نمونه سوالاتش را من دیدم اسمش " نکات کلیدی آزمون استعداد تحصیلی دکتری نوشته مجید رضایی است. به نظر من که خوبه . تو این سایت می تونی دانلود کنی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون
اتفاقا من هم دنبال همین کتاب بودم
اما تو شهرمون همون دو کتاب بالا بود
کسی نمی دونه کدوم یکی از بین آنها بهتره؟
اگر این کتابی که گفتید از آنها بهتره ،سفارش بدم برام بیارند؟
سلام
منم گرفتم . کامل و عالیه.
کتاب جدیدی در این مورد وجود ندارد؟
سلام.
نه دوست عزیز . همینا تو بازار معروفه . قسمت تجسمی کتاب دکتر رضایی فوق العاده است و به نظر من منحصر به فرد. نکات کتاب هم بسیار کاربردی. این نظر منه. شما هم از نزدیک ببینید و قضاوت کنید.
الان که عصر اینترنته دیگه ماها که نباید بگیم شهرستانیم Big Grin
منکه دقیقن یجایی پشت کوهم الان رسمن! Smile)

هر کتابی بخواین میتونین اینترنتی سفارش بدین و یکی دو هفته بعد میرسه دستتون.

این لینک کتاب توی آدینه بوک:

الان تو سایت زده موجود نیست ولی پیگیر باشین از خود انتشاراتی میتونین تهیه کنین، کار نشد نداره! Big Grin
سلام
من کتاب مدرسان رو دارم ولی خیلی زیاده و 600 صفحس و نمیدونم با توجه به این وقت کمی که تا کنکور مونده چ مباحثی رو بخونم. ایا فقط مباحث داخل کتاب رضایی رو بخونم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
لینک مرجع