تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بچه ها این روزا رو چطور میگذرونید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
طرف صحبت من همه بچه های مانشته مخصوصا اونایی که منتظر جواب ارشدن ببینن کجا قبول میشن و دلشون یه دفعه تهرانه یه دفعه اصفهانه یه دفعه....چیکار میکنید؟ روزاتونو چطوری سپری میکنید؟ کار مفیدی،تفریحی،برنامه نویسی ....؟
من که یواش یواش دارم خواب دانشگاه ها رو می بینم ،برنامه ریختم هر شب به یه دانشگاه سر بزنم ببینم محیطش چطوریه !!!!!
ماهه رمضون هم هست واقعا نتونستم تا حالا درسی بخونم و فقط رفتم سره کار و پیگیر نون درآوردنم . مشغوله کار
الهی شکر .
این هم مثل بقیه میگذره ، خدا سلامتی و خوشی بده
(15 مرداد 1391 01:08 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]من که یواش یواش دارم خواب دانشگاه ها رو می بینم ،برنامه ریختم هر شب به یه دانشگاه سر بزنم ببینم محیطش چطوریه !!!!!
ماهه رمضون هم هست واقعا نتونستم تا حالا درسی بخونم و فقط رفتم سره کار و پیگیر نون درآوردنم . مشغوله کار
الهی شکر .

اسی جان مشکلت حل شد ؟
فکر کنم باید کم کم خواب پادگان رو ببینی Big Grin

منم بد جوری علافم ، نه حس و حال درس خوندن هست و نه حس حال زبان خوندن و نه حس و حال فیلم دیدن.
ترس از اینکه کجا قبول میشم و چی قبول میشم ، به امید خدا هرچی که صلاح هست همونجا قبول بشیم.
(15 مرداد 1391 01:29 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مرداد 1391 01:08 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]من که یواش یواش دارم خواب دانشگاه ها رو می بینم ،برنامه ریختم هر شب به یه دانشگاه سر بزنم ببینم محیطش چطوریه !!!!!
الهی شکر .

اسی جان مشکلت حل شد ؟

منم بد جوری علافم ، نه حس و حال درس خوندن هست و نه حس حال زبان خوندن و نه حس و حال فیلم دیدن.
ترس از اینکه کجا قبول میشم و چی قبول میشم ، به امید خدا هرچی که صلاح هست همونجا قبول بشیم.

باز خوبه شماها میدونید تهران قبول میشید.ماها وضعمون بدتره.نمیدونیم تهران قبول میشیم یا شهرستان.
منم همچو مرغی معلق بین زمین و هوا!!! نمیدونم تکلیفم چیه.
هر کی از فامیلم میپرسن چیکاره ای نمیدونم چی جواب بدم.منم با یه کم من من کردن به این نتیجه میرسم که نگم که ارشد قبولم یا قبول نیستم! آخه هنوز که چیزی مشخص نیست.و از اون ور طرف مقابل یه نیگاه سنگین به من می کنه و منم از طرز نگاهش ،تا آخرشو میخونم که تو ذهنشون یه آدم علاف بیکار و بیخیال زندگی مجسم میکننBig Grin
البته خودمونیما خیلی هم بیراه منو اونجوری مجسم نمیکنن!!البته در مورد این روزا .آخه من این روزا 24 ساعته در خدمت خونه و خونوادم و همش پشت سیستمم یا پشت تلویزیون یا در حال انجام کارای خونه که حالا بماند چه کارایی تو خونه من مسئولشم!Big Grin
الهی شکر .

اسی جان مشکلت حل شد ؟

علی جان تو دیگه چرا استرس داری Smile میری شریف دیگه ان شاالله
منم پیگیر مشکلم هستم ان شاالله که درست شه ، توکل بخدا شاید همدیگرو تو شریف دیدیم (آرزو بر جوانان عیب نیست ! Big Grin)
چیزی نمونده دیگه ، 1 ماه بگذرونیم همه چی معلوم میشه ، اگه راه داشت تونستی زبان بخون واسه دکترات خوبه Tongue
خدا بزرگه ان شاالله هر کی هر جا که دوست داره قبول شه
(15 مرداد 1391 03:10 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]
الهی شکر .

اسی جان مشکلت حل شد ؟

علی جان تو دیگه چرا استرس داری Smile میری شریف دیگه ان شاالله
منم پیگیر مشکلم هستم ان شاالله که درست شه ، توکل بخدا شاید همدیگرو تو شریف دیدیم Smile (آرزو بر جوانان عیب نیست ! Big Grin)
چیزی نمونده دیگه ، ۱ ماه بگذرونیم همه چی معلوم میشه ، اگه راه داشت تونستی زبان بخون واسه دکترات خوبه Tongue
خدا بزرگه ان شاالله هر کی هر جا که دوست داره قبول شه

من امیرکبیر رو بالاتر از شریف زدم.
(15 مرداد 1391 01:34 ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط: [ -> ]باز خوبه شماها میدونید تهران قبول میشید.ماها وضعمون بدتره.نمیدونیم تهران قبول میشیم یا شهرستان.
دلت خوشه ها رفیق Undecided
من که اوضام داغونه باز علی رو بگی یه چیزی رتبه ۱۳ شده با خیال راحت میره شریف (بزنم به تخته) خدارو شکر
ان شاالله شما هم تهران قبول میشی

(15 مرداد 1391 03:13 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]من امیرکبیر رو بالاتر از شریف زدم.
خوب میری امیر کبیر
میبینم که بروبچز نگران شریف رفتن یا امیرکبیر رفتنن ما که بخیل نیستیمTongue مبارکشون باشه.دعا کنید منم علم و صنعت رو بیارم.ارزو بر جوانان عیب نیستSmile
(15 مرداد 1391 03:49 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مرداد 1391 03:46 ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط: [ -> ]میبینم که بروبچز نگران شریف رفتن یا امیرکبیر رفتنن ما که بخیل نیستیمTongue

آره منم درگیر دانشگاه رفتن یا نرفتنمTongue.دوتاش یکیه ولی از دو نوع متفاوتBig Grin!!!

بودن یا نبودن مساله این است!Big Grin
ایشالا خدا قسمت کنه منم از کنار امیرکبیر رد بشمBig Grin.تازه واسه من جذابتره ! آخه دیگه امیرکبیر واسم تکراری نمیشه!! چیه، 2 سال تو امیرکبیر باشی که دیگه جذابیتش از بین میره!!!Big Grin
(15 مرداد 1391 04:03 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالا خدا قسمت کنه منم از کنار امیرکبیر رد بشمBig Grin.تازه واسه من جذابتره ! آخه دیگه امیرکبیر واسم تکراری نمیشه!! چیه، ۲ سال تو امیرکبیر باشی که دیگه جذابیتش از بین میره!!!Big Grin

رتبتون چنده ؟
(15 مرداد 1391 04:10 ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مرداد 1391 04:03 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالا خدا قسمت کنه منم از کنار امیرکبیر رد بشمBig Grin.تازه واسه من جذابتره ! آخه دیگه امیرکبیر واسم تکراری نمیشه!! چیه، ۲ سال تو امیرکبیر باشی که دیگه جذابیتش از بین میره!!!Big Grin

رتبتون چنده ؟

187 نرم افزار شدم
من که امروز بعد از چند ماه یه کار مفید( Shy ) انجام دادم،رفتم دانشگاه و یه ۱۰۰۰ تایی!!! امضا گرفتم واسه تسویه حساب فارغ التحصیلی...
این روزا درگیر خودمم و اینکه ارشدم خوب نشد و معلوم نیست ایندم چی بشه
از همه بدتر سربازیم شهریوره و واقعا اعصابم بهم ریختس
افتادم نیشابور
اگه جایی قبول نشم (ازاد یا غیر انتفاعی) خیلی باختم....
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع