تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوالات استخدامی تحلیلگر سیستم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان لطفا اگه کسی سوالای تخصصی رشته شغلی تحلیلگر سیستم رو داره اعلام کنه
فقط میدونم یه تحلیگر واقعی حتما باید اول یه برنامه نویس خوب باشه و چندسالی برنامه نویسی کرده باشه.
اتفاقا من در یکی از آزمون های استخدامی که اخیرا برگزار شد برای سمت تحلیل گر سیستم شرکت کردم که هر 40 تا سوال تخصصی این آزمون در زمینه شبکه و مهندسی اینترنت بود !!!!! در حالیکه قبلا گفته میشد مواد امتحانی این آزمون از پایگاه داده و زبانهای برنامه سازی و ساختمان داده هست .

(27 مرداد 1391 01:53 ق.ظ)nima3608 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط میدونم یه تحلیگر واقعی حتما باید اول یه برنامه نویس خوب باشه و چندسالی برنامه نویسی کرده باشه.
مرسی از توضیحاتی که دادین
منم برای استانداری شرکت کردم امتحانش هنوزبرگزار نشده واقعا نمیدونم چی باید بخونمSad
من هر سری به عنوان تحلیلگر تو ازمونا شرکت کردم مهندسی نرم افزار و پایگاه داده ها جزء مواد آزمونی بوده
برنامه نویسیم کمو بیش هست
تنها درسی هم که اکثرا هست سیستم عامله
شبکه هم تو این مورد زیاد میاد
امتحان شهرداری دیروز که همه سوالاش از ریاضی 1و2 و آمار بود!!
اونوقت سمت شغلی هم زده بود تحلیلگر سیستم
سلام دوست عزیز
من یه نمونه سوال در رابطه با استخدامی یک مهندس نرم افزار که باید برنامه نویسی و الگوهای نرم افزاری رو بدونه برات گذاشتم.
اگه دوست داشتید با الگوهای نرم افزار که در برنامه نویسی استاندارد کاربرد داره آشنا بشید، پیام بذارید تا براتون منبع بذارم
سلام
امیدوارم این به دردتون بخوره
سلام میتونید سوالات 91و 92 رو هم ارسال کنید
با تشکر

سلام میتونید سوالات 91و 92 شهرداری رو هم ارسال کنید
با تشکر
متاسفانه من همین سوالات رو دارم!
لینک مرجع