تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظرتون درباره کتاب طراحی الگوریتم راهیان ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

می خواستم دوستانی که کتاب طراحی الگوریتم راهیان ارشد نوشته جواد رضایی رو خوندند در مورد این کتاب از هر لحاظ (درس و حل تست و غیره) نظرشون رو جویا شوم. در ضمن بر اساس چه کتب مرجعی (منظورم مراجع سی ال آر اس و غیره) نوشته شده است؟؟؟

با تشکر فراوان

کسی نبود این کتاب رو بخونه؟
(05 شهریور 1391 06:58 ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

می خواستم دوستانی که کتاب طراحی الگوریتم راهیان ارشد نوشته جواد رضایی رو خوندند در مورد این کتاب از هر لحاظ (درس و حل تست و غیره) نظرشون رو جویا شوم. در ضمن بر اساس چه کتب مرجعی (منظورم مراجع سی ال آر اس و غیره) نوشته شده است؟؟؟

با تشکر فراوان

سلام، من این کتاب رو برا ارشد خریدم، راستش از کسی پرسیدم که چه کتابی خوبه اون راهیان رو پیشنهاد داد الان هم فصلهای اول و دومش روخوندم به نظرم کامل باشه، اما یه نکته تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم باید تست زیاد حل کنی تا مطالب رو کامل درک کنی!
اکثرا برای فهمیدن طراحی الگوریتم clrs رو پیشنهاد میدن اما من تا به مشکلی تو حل تست برخورد نکردم نمیرم سراغش.
سلام
دوستان کسی دیگه ای نظری راجع به این کتاب از راهیان ارشد نداره ؟
بهتر از مقسمی و پوران هست؟
من اینو ندارم اما یه راهیان ارشد دارم کتاب سوم .
چهار تا درس تخصصی رو با هم داره.
الگوریتم هم چیزای خوبی گفته.
----------
کلیات رو درک کن.
راهیان ارشد هم یه جمع بندی خوب از نکات رو داره
----
مقایسه کار درستی نیست.
باید تقریبا همه ی کتب رو داشت.
زیرا تشنگان علم باید کتب مختلف رو خودشون بررسی کنن.
زیرا هیچ کتابی نیست که همه ی نکات رو کامل داشته باشه.و معمولا حداقل پوران و راهیان و CLRS و قدسی و منابع نکته و کنکور معتبر رو باید خودتون مطالعه کنید.
(05 شهریور 1391 06:58 ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز
من راهیان نگاه کردم و تفاوتش با پوران این بود که پوران خیلی فرمول و کامل گفته ولی راهیان خیلی توضیح داده و خبری از فرمول زیاد نیس و یه چیزی شبیه مرجع میمونه
دوستان من با تجربه ای که از سال گذشته دارم.برای طراح الگوریتم clrs خیلی خوبه البته حجمش زیاده ولی نباید همشو خوند.اگه به تستای سالای گذشه نگاه کنین متوجه میشین کدوم قسمتاش مهمه.یعنی این کتاب به ذهن طراحای سوال خیلی نزدیکه
یه چیز دیگه که این درس تو هر کتابی اشتباه یا اختلاف نظرایی بین مولفاش بوده.که یخورده گیچ کننده میشه.
این طراحی الگوریتم راهیان و مدرسان شریف و علوی رو کسی ندیده بدونه چطوری هستند؟
سلام دوست عزیز
مدرسان کلا فرمولیه وحتی از پوران هم فرمولی تره و یکم خشکه و توضیح زیادی نداره و راهیان هم یکم توضیحاتش زیاده و به نظر من مقسمی بهترین و جامه ترین خلاصه رو داره و خیلی مفیده
لینک مرجع