تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روزانه زاهدان یا ازاد کرمان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها.اگه میتونید کمکم کنید.من روزانه علوم کامپیوتر گرایش محاسبات علمی زاهدان و مهندسی ای تی گرایش طراحی وتولید نرم افزار ازاد کرمان قبول شدم.نمیدونم چه کنم.از یک طرف میگم رشته ازاد بهتره از طرف دیگه اون روزانه و دولتی هست.HuhConfused
با توجه به محل زندگیتون،و اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالا تر دارید یا نه انتخاب کنید
(22 شهریور 1391 05:32 ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به محل زندگیتون،و اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالا تر دارید یا نه انتخاب کنید

با توجه به محل زندگی باید ازاد انتخاب کنم ولی چون قصد ادامه تحصیل دارم میگم ملی بهتره .نمیدونم رشته مهمتره که اون ای تی است یا دانشگاه که ملی است؟
خوب ببین دوست عزیز اگه دوست دارین کرمان بخونی و از نظر هزینه مشکلی نداری و همچنین به رشته علاقه داری ادامه بده . اما اگه این رشته علوم کامپیوتر رو میتونی بخونی و علاقه داری دانشگاه زاهدان هم یکی از دانشگاههای خوب کشور هست و از نظر امکانات هم خوبه. با توجه به استعداد خودتون یکی رو انتخاب کنید
لینک مرجع