زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۲۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
همیشه خودت باش... دیگران به اندازه کافی هستند....

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , diligent , SaMiRa.e , uniquegirl , - rasool - , **sara**
ارسال: #۴۱۲۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه جورایی طبیعیه ! منم خیلی بی حوصله تر شدم . با اینکه خودم رو سرگرم کردم اما میدونم همه اینا الکیه و باید برنامه حساب شده داشت
واقعا راست میگید! من البته از وقتیکه کنکور دادم سعی کردم زیاد دور و بر سوالات نباشم و کارهای دیگه ای رو دنبال کردم ولی فکرش همیشه تو ذهنم هست. البته یک برنامه نسبتا حساب شده (!) هم برای خودم ریخته بودم که طرح کلیش رو اینجا پیوست می کنم!
انقدر فکر نکنید به این کنکور و اینا. درسته که عمرتونو گذاشتید پاش ولی با فکر کردن که چیزی عوض نمیشه. زندگی رو سخت نگیرید. ده سال دیگه میبینید جوونیتون داره تموم میشه ولی شما اصلا نفهمیدید کی شروع شد، کی تموم شد به خاطر کنکور و... . شما کنکور میدید برای زندگی بهتر در حالی همین کنکور داره زندگی رو بدتر میکنه! پس بهش فکر نکنید. اگه قبول شدید که چه بهتر نشدید هم میتونید دو سال حالشو ببیرید(کاری که دانشجوهای ارشد حسرتشو میخورن!!!!!!)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Avicenna , reyhaneh64
ارسال: #۴۱۲۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر فکر نکنید به این کنکور و اینا. درسته که عمرتونو گذاشتید پاش ولی با فکر کردن که چیزی عوض نمیشه. زندگی رو سخت نگیرید. ده سال دیگه میبینید جوونیتون داره تموم میشه ولی شما اصلا نفهمیدید کی شروع شد، کی تموم شد به خاطر کنکور و... . شما کنکور میدید برای زندگی بهتر در حالی همین کنکور داره زندگی رو بدتر میکنه! پس بهش فکر نکنید. اگه قبول شدید که چه بهتر نشدید هم میتونید دو سال حالشو ببیرید(کاری که دانشجوهای ارشد حسرتشو میخورن!!!!!!)

میدونیم که با فکر چیزی عوض نمیشه اما بالاخره مثل یه Task میمونه که بخش از پردازنده مغز رو همواره مشغول میکنه و این ربطی به خوب یا بد شدن رتبه نداره ، در کل انتظار کشیدن یکی از سخترین مسائل دنیاست حالا میخواد نتایج کنکور باشه یا انتظار دیدار یار!

نمیشه انکار کرد که قبولی یا عدم قبولی در آینده بی تاثیره ، نمیگم تاثیرش خوبه یا بده فقط میگم تاثیر داره چون مهم برنامه ریزی هست که باید متناسب با شرایط ایجاد بشه. کسی که قبول میشه و کسی که نمیشه برنامه مشابهی ندارند اما هر دو میتونن در آینده موفق باشن و یا شکست بخورن ( یعنی آینده خودشون وابسته به کنکور نیست و نتیجه کنکور نحوه برنامه ریزی رو تعیین میکنه ) Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۴۱۲۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ق.ظ
امروز روز مادرها بود .دو مادرم یکی خندید ودیگری گریست اما هر دو در یک چیز مشترک بودند .چشمان هر دو دوخته شده بود به در و گوشهاشان منتظر زنگ تلفن .انتظار نقطه مشترک دو مادر بود .مادر همیشه منتظر است ۹ ماه تا تو را بیاورد به این دنیا .سالها منتظر است تا تو به ثمر بنشینی و حالا که به ثمر نشستی برای لحظه ای دیدنت منتظر است .چقدر ما بچه ها بعضی اوقات بی رحمیم . شاید اگر خودمان مادر شویم ویا پدر باز هم چشم ها وگوشهایمان منتظر باشند ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۴۱۳۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
نمیدانم چه بنویسم اما به گمانم اگر هم میدانستم یا خودکارم از سرمای دست می لرزید یا دستم از سرمای خودکار

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , shayda , SaMiRa.e
ارسال: #۴۱۳۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
دلم خیلی گرفته...
امروز تو راه کتابخونه نزدیک بود از یه آدم بیشعور (که معلوم نبود از کجا گواهی نامه گرفته) کتک بخورم...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۴۱۳۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
-----
السلام علیک یا حجت ابن الحسن العسکری

و سلام بر تو ای نوری که ، چشمهایم را از دیدنت محروم کردم و خود می دانم چگونه ...

[تصویر:  87732_1_1379092801.jpg]

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۴۱۳۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
[تصویر:  079bkhxkwk6tihbqdqe.jpg]

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , Aurora , uniquegirl , Msccom , firouzi.s , diligent , انرژی مثبت , fatima1537
ارسال: #۴۱۳۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
ماهی گفت:
"من نمی توانم اشکهایم را ببینم چون در آب هستم."

آب گفت:
"من میتوانم اشکهایت را حس کنم چون تو در قلب من هستی."
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , Msccom , uniquegirl , firouzi.s , diligent , انرژی مثبت , farahnaz
ارسال: #۴۱۳۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
آدمــها ؛

خیــلی زود همـــراهان صمــیمی را فــراموش مـیکــنند ....

درست مثـل زمــانی که باران بنــد می آیـد ،

و خیلی‌ها چــترهایشان را جـا می‌گـــذارند .... !!!

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , Msccom , uniquegirl , firouzi.s , diligent
ارسال: #۴۱۳۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
جایی که عشاق را مجازات میکنند مرا نیز صدایم کنید،میخواهم مجازات شوم،میخواهم تاوان عشق پس دهم....و به خود ببالم...

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۴۱۳۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
عشق سوزان است بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه خواهان است بسم الله الرحمن الرحیم

نامه ای را هُد هُد آورده ست آغازش تویی
از سلیمان است بسم الله الرحمن الرحیم

سوره ی والیل من برخیز و والفجری بخوان
دل شبستان است بسم الله الرحمن الرحیم

قل هو الله احد قل عشق الله الصمد
راز پنهان است بسم الله الرحمن الرحیم

گیسویت را بازکن انا فتحنایی بگو
دل پریشان است بسم الله الرحمن الرحیم

میزبان عشق است و وای از عشق! غوغا می کند
هر که مهمان است بسم الله الرحمن الرحیم

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , diligent , - rasool - , انرژی مثبت , SaMiRa.e , firouzi.s , Pakzad , farahnaz
ارسال: #۴۱۳۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
چه خدای مهربونی داریم...
وقتی که هیچ گوشی رو پیدا نمیکنی تا حرفتو بزنی... وقتی حتی حرفت، توی دل تنگ "هرچه میخواهد دل تنگت بگو..." هم جایی نداره و نمیتونی بگی... وقتی از همه چیز خسته ای و دنبال یه روزنه...
بدون اینکه بگه سرم شلوغه... بدون اینکه بگه برو، چون ازت خوشم نمیاد... بدون اینکه خسته بشه از حرفای همیشگی و تکراری تو...
میتونی بشینی و ساعتها باهاش حرف بزنی و بگی و بگی و بگی و اون هم با جون و دل، بهش گوش بده و حتی همراهیت کنه... آخرش هم اونه که به خودش می باله و به فرشته هاش میگه: ببینید چه بنده ای دارم... برای همینه که اشرف مخلوقاته...
...
خدایا شکرت...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , انرژی مثبت , fatima1537 , SaMiRa.e , narges_r , firouzi.s , Fardad-A , Sunshine Off , barca , **sara** , - rasool -
ارسال: #۴۱۳۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
هیچوقت تو زندگی آرزو نکن جای کسی باشی ....

چون جای قشنگ خودت خالی میمونه ....

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , Aurora , diligent , انرژی مثبت , fatima1537 , SaMiRa.e
ارسال: #۴۱۴۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
از دست دادن هر انسانی که دوستش می داشتم آزاردهنده بود...
گرچه اکنون متقاعد شده‌ام که هیچکس، کسی را از دست نمی دهد؛ زیرا هیچکس مالک کسی نیست .
این تجربه واقعی آزادی است‌: داشتن مهمترین چیزهای عالم، بی آنکه صاحبشان باشی...
پائلو کوئلیو

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , انرژی مثبت , SaMiRa.e , narges_r , farahnaz , **sara** , yasemi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۹۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close