تالار گفتمان مانشت
المپیک لندن ۲۰۱۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
المپیک لندن ۲۰۱۲ - فوژان - ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امید نوروزی هم به خاطر مشکلات مالی می خواست کشتی رو بذاره کنار برای همیشه اما بنا نذاشت و برش گردوند...... امید بچه پایین شهر شیراز هست مثل عبدولی مشکلات مالی داره..... اره اینا قهرمان و پهلوان یه ملت بزرگ هستند اما با حرف دردی از کسی دوا نمیشه.....
محمد بنا حرف قشنگی زد گفت من نشان لیافتم رو از مردم گرفتم پاداش من رو هم بدید به عبدولی..... اره همین مردم نشان لیاقت می دن همین مردمی که بی نصیب ترین هستند هم خودشون هم قهرماناشون.....
وای خدا هر دفعه که این فوتبالیستارو نشون میده دوست دارم بترکونم اون مسببش رو که میلیارد میلیارد پول این مملکت رو ریخت توی جیب این بازیکنای فوتبال که با ماشینای آنچنانیو و ژست های مسخره واسه مردم خودشون قیافه میگیرن اگه یه سواد داشتن دله آدم انقد نمیسوخت... جمع بزنن مقاطع تحصیلیه کل بازیکنا رو شاید به پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان ) برسه

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - narges_r - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ق.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اگه جهان عرب ( الجزایر - مصر - تونس - قطر - عربستان - کویت - لیبی - مراکش - امارات - اردن - بحرین - سوریه - لبنان و ...) متحد شده بودن و با یه تیم رفته بودن المپیک الان با ۱ طلا و ۳ نقره و ۶ برنز تو جدول توزیع مدالی ۱۷ پله پایین تر از ما تو رتبه ۳۱ بودن. اگه کشورهای همسایمون و کشور های همین حوالی ( ترکیه - عراق -افغانستان - پاکستان - آذربایجان - ارمنستان - هند - تاجیکستان - ترکمنستان - ازبکستان و ... ) هم بسیج می شدن و مدال هاشون رو به اعراب تقدیم می کردن اونوقت با ۱ طلا و ۷ نقره و ۱۶ برنز بازم هیچ غلطی نمی تونستن بکنن و تو رده ۲۹ جدول بودن.
زنده باد قهرمان ایرانی

از اینکه ایران خوش درخشیده و رتبش فعلا تا الان که رده ۱۴ام هست بی سابقه است خیلی خوشحالیم ولی باید این رو هم در نظر داشت که نمیشه به این مدالها و رتبه ها دل خوش کرد
معلوم نیست ۴ سال اینده چه اتفاقی بیفته!
دور قبل که یادتون هست؟! به قول عادل فردوسی پور کاری که دیشب انجام شد کل کاروان ایران تو کل دوره المپیک گذشته انجام نداد

متاسفانه چون برنامه ریزی ای وجود نداره نمیشه خیلی دل خوش کرد
ممکنه دور بعد از این خبرها نباشه...
ممکنه دور بعد این کشورهایی که ازشون نام بردید خیلی بهتر از ما ظاهر بشن
بدلیل عدم برنامه ریزی همه چیز تو این کشور غیر قابل پیش بینی هست

المپیک لندن ۲۰۱۲ - sherkat - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ

آخه اینم شد ورزش ! کارشناس شبکه ۳ میگه من میدونستم قزاق میبره و کارشناس شبکه ورزش میگه ناداوری شد . اصلا مشخص نیست چجوری امتیاز میدن . آدم کشتی میبینه حال میکنه ۲ تا بارانداز و فیتیله پیچ میبینه .

المپیک لندن ۲۰۱۲ - alirrrrrr - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ق.ظ

یه خبر جالب ۲۰:۳۰ دیشب گفت که همون نفر اول پرتاب دیسک که با اختلاف چند سانتی متری مدال طلا رو ازان خودش کردو حدادی نقره ای شد.این آلمانی بعد از مسابقه پیرهنشو در آوردو و به شکل نیمه عریان جلوی تماشاگرای ایرانی رفتو حرکات ناشایستی که ما بهش جلف بازی میگیم، در آورد یه ۸ ،۹ دقیقه ای که خود نمایی و تمسخر تماشاگرها هم کم انجام نشد تو کاراش .
خلاصه بعد از بازی مثل اینکه طرف تو مترو همه اسبابش از جمله مدال طلای المپیکش !!! و پاسپورتو همه ی مدارکش رو دزدیدن و بنده خدا مجبور شده شبو تا صبح توی مترو سر کنه Big GrinBig Grin!!!

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - ashkan_d13 - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  خلاصه بعد از بازی مثل اینکه طرف تو مترو همه اسبابش از جمله مدال طلای المپیکش !!! و پاسپورتو همه ی مدارکش رو دزدیدن و بنده خدا مجبور شده شبو تا صبح توی مترو سر کنه Big GrinBig Grin!!!

البته اهدای مدال پرتاب دیسک دیشب انجام شد و احتمالاً نمیشه قبل از اینکه مدالو گرفته باشی ازت بدزدنش!

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - alirrrrrr - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  خلاصه بعد از بازی مثل اینکه طرف تو مترو همه اسبابش از جمله مدال طلای المپیکش !!! و پاسپورتو همه ی مدارکش رو دزدیدن و بنده خدا مجبور شده شبو تا صبح توی مترو سر کنه Big GrinBig Grin!!!

البته اهدای مدال پرتاب دیسک دیشب انجام شد و احتمالاً نمیشه قبل از اینکه مدالو گرفته باشی ازت بدزدنش!

چه جالب!!Wink مگه مسابقاب دو شب پیش نبود.به هر حال این جمله هم سوتی ۲۰:۳۰ بوده دیگهBig Grin

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - انرژی مثبت - ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  ساعت ۴:۱۵ مسابقه تکواندو
محمد باقری معتمد - دیوید بویی (آفریقای مرکزی)
من کامل دنبال نکردم المپیک رو. این مسابقه چیه؟ نمیه نهایی ، اولین مسابقه است یا ...TongueBig Grin

المپیک لندن ۲۰۱۲ - انرژی مثبت - ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

قلبم اومد تو حلقم تا برنده شد!!! :| ان شالله که طلایی باشه هرچند که تا اینجام خیلی زحمت کشید Smile

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Bache Mosbat - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

چه بازی ای بود!من دستم داشت می لرزید وقتی می خواست نتیجرو اعلام کنه.

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

منم دیگه داشتم میمردم

خب،به هر حال باید خدا رو شاکر باشیم

انشاالله که باقری هم بتونه یه طلای دیگه بگیره

خب،حالا بروبچ حساب کنن ... با احتساب این یه مدال دیگه،رنکینگمون چند میشه؟؟؟؟

المپیک لندن ۲۰۱۲ - انرژی مثبت - ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

یوسف کرمی چی شدن؟ مسابقه دادن؟ کی مسابقشونه؟

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Bache Mosbat - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یوسف کرمی چی شدن؟ مسابقه دادن؟ کی مسابقشونه؟

فرداس. ولی نمی دونم ساعت چنده.

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Helmaa - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  منم دیگه داشتم میمردم

خب،به هر حال باید خدا رو شاکر باشیم

انشاالله که باقری هم بتونه یه طلای دیگه بگیره

خب،حالا بروبچ حساب کنن ... با احتساب این یه مدال دیگه،رنکینگمون چند میشه؟؟؟؟

انشالله ۱۳ ام..جای ژاپن میگیره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

خب حالا خودم حساب کردم

اگه طلا بیاریم،جای ژاپن رو میگیریم و میایم توی رده ۱۳ ام (انشاالله)

اگه هم نقره----کماکان در رده ۱۴ ام می مونیم

المپیک لندن ۲۰۱۲ - azad_ahmadi - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

ساعت ۲ بامداد، معتمد با حریفی از ترکیه که در رنکینگ جهانی اوله مسابقه میده.
برای معتمد آرزوی موفقیت می کنم.