تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

کارتمو گرفتم
جندی شاپورم
اینجا فک کنم هیچکی جندی نیس D:

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  حالا مقسمی خوبه یه دوست دیگه هست کل اسمشو با گیر دادن به طراح کنکور بدست آورده
انقدر بدم میاد از آدمایی که فکر میکنن عقل کل هستن! یعنی حالم ازشون بهم میخوره، والا هنر اصلی رو استالینگز و سیلبرشاتسش و تاننبوام(این بابا خودش minix پدر لینوکس رو نوشته) دارن که با خوندن هزاران مقاله این کتابا رو نوشتن بعد فقط یه عده اینارو سر هم میزارن بعدش...

جالبه بزرگتری تناقض توی این کتاب قسمت "بارویکرد حل مسئله" هستش که من اصلا هیچ مسئله ای ندیدم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  حالا مقسمی خوبه یه دوست دیگه هست کل اسمشو با گیر دادن به طراح کنکور بدست آورده
انقدر بدم میاد از آدمایی که فکر میکنن عقل کل هستن! یعنی حالم ازشون بهم میخوره، والا هنر اصلی رو استالینگز و سیلبرشاتسش و تاننبوام(این بابا خودش minix پدر لینوکس رو نوشته) دارن که با خوندن هزاران مقاله این کتابا رو نوشتن بعد فقط یه عده اینارو سر هم میزارن بعدش...

جالبه بزرگتری تناقض توی این کتاب قسمت "بارویکرد حل مسئله" هستش که من اصلا هیچ مسئله ای ندیدم.

لایک
احتمالا افتخارشون اینه که این کتابا رو درک کردن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  حالا مقسمی خوبه یه دوست دیگه هست کل اسمشو با گیر دادن به طراح کنکور بدست آورده

لایک
احتمالا افتخارشون اینه که این کتابا رو درک کردن

دیگه بد روزگاره دوستان شما ببخشیدTongue

اما من قصد دارم یه کتاب تالیف کنم Wink
کتاب معماری . میخام هم ترجمش کنم هم یه تالیفی روش بزنم Big Grin
موریس مانو رو میگم .
دو سه تا نکته نداره اونا رو از پترسون اضافه میکنم .
میشه ترجه و تالیف saeidkhan
مثه کاری که خیلی از دوستان(اساتید) انجام میدن Dodgy

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Pegasus - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  [quote='mehdi.m2' pid='245158' dateline='1391357777']
[quote='hosshah' pid='245157' dateline='1391357527']
دوست عزیز اگه تو مدرک شما تاریخ فارغ التحصیلی رو ۱۱/۳۰ درج می شه شامل تبصره ۲ می شید که باید معدل کل فارغ التحصیلی ( همونی که توی مدرک نهاییتون وارد می شه) تو سایت وارد کنید.
برای این که بدونید تاریخ فارغ التحصیلیتون کی میشه بهتره از اموزش دانشگاهتون سوال کنید
اگر اموزش دانشکده گفت تاریخ ۱۱/۳۰ تو مدرکتون درج می شه خودتون معدلتون رو با اون نمره هایی که تایید نشده حساب کنید اخرش اینه که یکی از استاداتون موقع نمره وارد کردن شیقت می ده فک نکن هیچ کدوم نمره کم کنن که در این صورت معدلتون بیشتر از اون چیزی می شه که محاسبه کردید در این حالت هم مشکلی پیش نمی یاد. مشکل وقتی پیش می یاد که معدلی که وارد کردید از معدل خودتون بیشتر باشه چون توی رتبه تاثیر داره به عنوان تقلب محسوب می شه و موقع ثبت نام ارشد مشکل پیش می یاد. پس اکر معدلی که وارد کردید کمتر از معدل اصلیتون باشه مشکلی پیش نمی یاد Smile

زیاد هم نگران نباشید ایشا... قبول می شید و مشکلی هم پیش نمی یاد

ممنون دوست عزیز Smile
بله تاریخ ۱۱/۳۰ زده میشه اما تصمیم گرفتم معدلم رو تغییر ندم
چون به قول شما معدل کل دوره کارشناسیم بیشتر از معدلیه که موقع ثبت نام وارد کردم پس انشالا مشکلی پیش نمیاد.

ممنون دوست عزیز Smile
بله تاریخ ۱۱/۳۰ زده میشه اما تصمیم گرفتم معدلم رو تغییر ندم
چون به قول شما معدل کل دوره کارشناسیم بیشتر از معدلیه که موقع ثبت نام وارد کردم پس انشالا مشکلی پیش نمیاد.

از دوستای گل این روزا کیا دوره های قبل رو میزنن؟
وضعیت چطوره؟
راستی کسی هست که خلاصه هاش رو دوره کنه؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من جمعه ۸ صبح علوم تحقیقاتم...کیا با منن؟؟

من با شمام. مگه تیم کشیه؟ Big Grin هرکی میخواد بیاد علوم تحقیقات بره کناره دیوار وایسه Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من که هنوز نتونستم این کارت رو بگیرم
ساعت ۲ شد این ملت چرا نمیرن بخوابن یکم خلوت شه!

ما ملت همیشه در صحنه هستیم Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  بعد ۲ ساعت با خودم کلان جر رفتن هی‌ بخودم میگم این تست ۴۳ ساختمان ۹۱ می‌شه لگاریتم حلقه دوم اجرا نمی‌شه چرا سنجش زده گزینه ۲ حالا به خودم می‌گفتم خنگ شدی سوال به این سادگی‌ غلط میزنند

بعد اومدم دیدم این جناب ماهان به جای j>1 گذاشته j>i مارو بگو چه خیالات نمی‌کردیم در حال عکس گرفتن گذاشتن تو سایت بودم که به عمق فاجعه این ماهان پی‌ بردم

تو یه سوال هم گزینه صحیح نیست چاپ نکرد بعد جالب تر اونجا بود که تو حل هم یجوری رفته که جواب غلط صحیح در اومده :* چه اسیری شدیم به خاطر یه مشت گندم

والا پارسه هم همه شکل ها ایراد داشت (سال ۹۲) نظریه داغان بود داغان

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  امروز صبح تا ظهر در یک عملیات تروریستی و انتحاری قصد کردم بزنم تست های معماری و منطقی خفن را، لت و پار کنم
عصر هم یه حال از استالینگز و رفقاش بگیرم و دست آخر هم یه عنایتی به تست های نظریه داشته باشم

کاش تموم نمیشد. منکه با این چند ماه درس و آزمون و تست خیلی حال کردم .

داداش بیا پایین میفتیا خیلی اوج گرفتی Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  انقدر بدم میاد از آدمایی که فکر میکنن عقل کل هستن! یعنی حالم ازشون بهم میخوره، والا هنر اصلی رو استالینگز و سیلبرشاتسش و تاننبوام(این بابا خودش minix پدر لینوکس رو نوشته) دارن که با خوندن هزاران مقاله این کتابا رو نوشتن بعد فقط یه عده اینارو سر هم میزارن بعدش...

والا کتاب حقیقت نسبت به مقسمی و امثالهم خیلی بهتره. حداقل تو کتاب های ترجمه بهترینه دیگه
البته تننباوم خیلی از سیلبرشاتز و استالینگز سرتره

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ

مقسمی حقه های جالبی داره تو کتاباش... یه کتاب ۳۰۰ صفحه ای داده بیرون اما توش هر بخشو که حال نداشته بگه به عنوان تحقیق ارجاع داده به کتابای اینو اون ... !!!!!
پک کامل پارسه هم واقعا مضحکه...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  مقسمی حقه های جالبی داره تو کتاباش... یه کتاب ۳۰۰ صفحه ای داده بیرون اما توش هر بخشو که حال نداشته بگه به عنوان تحقیق ارجاع داده به کتابای اینو اون ... !!!!!
پک کامل پارسه هم واقعا مضحکه...
حالا چرا شما رفتی اون دور دورا نشستی؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ

دوستان کسی اینجا حوزه اش پیام نور لاهیجان نیست ؟
می خوام ببینم راهش چجوریه . اینجا خیلی برفه . نمیدونم لازمه قبلش بریم حوزه رو شناسایی کنیم یا نه .

آدرس رو نوشته
لاھیجان -کیلومتر ۴جاده لاھیجان به لنگرود-پل ھوایی لیالستان - ۹۰۰ مترداخل محل - ساختمان اموزشی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ

سلام خانم good-wishes امروز هم ایمیل نمیاد واسه من. قضیه چیه؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  اما من قصد دارم یه کتاب تالیف کنم Wink
کتاب معماری . میخام هم ترجمش کنم هم یه تالیفی روش بزنم Big Grin
موریس مانو رو میگم .
دو سه تا نکته نداره اونا رو از پترسون اضافه میکنم .
میشه ترجه و تالیف saeidkhan
مثه کاری که خیلی از دوستان(اساتید) انجام میدن Dodgy
میخوای از دانشجوهای نسل بعدی فحش بشنوی Big Grin

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ

سلام دوستای خوبم این سوالو جواب بدید دچار دوگانگی شدمHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ

دوستان دعا کیند هوا بهتر بشه
خواستم از امروز صب زود بیدار شم
صب اونقدر سرد بود که نتونستم از زیر پتو بیام بیرون تا ۹ خوابیدم Sad
این طوری باشه نمی شه کنکور هم داد اون وسط بیابون Sad
الان که ساعت ۱۱:۵۷ دقیقه هستش هنوز دمای هوا منفی ۸ درجه هستش Sad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ

چرا اصلا حس درس خوندن دیگه نیست؟
کاش امتحان چهارشنبه بود...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  چرا اصلا حس درس خوندن دیگه نیست؟
کاش امتحان چهارشنبه بود...

زبونتو گاز بگیر !!!!!!Cool