تالار گفتمان مانشت
چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - Fardad-A - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

بله دوست عزیز . این شاید دفعه دهم هست که میگیم معدل اعمال شده و رتبه شما نهایی است.

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - arash_md - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله دوست عزیز . این شاید دفعه دهم هست که میگیم معدل اعمال شده و رتبه شما نهایی است.

ممنون از راهنمایی همه دوستان

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - be_sooye_movafaghiat - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان

در اصلاحیه سازمان سنجش که صحبتی در مورد عوض شدن گرایش های شریف نشده... من اشتباه می کنم؟!

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - Fardad-A - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

درسته.
هیچ تغییری ملاحظه نمیشه تنها اصلاح ایجاد شده عنوان مدرک تحصیلی فارغین الگوریتم شریف هست که کلمه گرایش درش عوض شده.
در آی تی و علوم تغییری ایجاد نشده است.

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - mohammadjavadkho - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام دوستان

در اصلاحیه سازمان سنجش که صحبتی در مورد عوض شدن گرایش های شریف نشده... من اشتباه می کنم؟!
اصلاحیه ای که شما خوندید اصلاحیه شماره ۱ بود.اصلاحیه شماره ۲ قرار بود امروز ساعت ۱۶ بیاد که هنوز نیومده.دوباره انتظار...

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - arash_md - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  درسته.
هیچ تغییری ملاحظه نمیشه تنها اصلاح ایجاد شده عنوان مدرک تحصیلی فارغین الگوریتم شریف هست که کلمه گرایش درش عوض شده.
در آی تی و علوم تغییری ایجاد نشده است.

منظورتون اصلاحیه اوله یا دوم؟
من که اصلا نمیتونم وارد سایت سنجش بشم

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - alidg - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  منظورتون اصلاحیه اوله یا دوم؟
من که اصلا نمیتونم وارد سایت سنجش بشم
اصلاحیه ی دوم هنوز نیومده
شاید هنوز ساعت چهار نشده!!! تغییر دقیقه ی ۹۰ بانظمام بدقولی

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - Fardad-A - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

بله من اشتباه کردم. رسما" عذر میخوام . هنوز نیومده.

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - good-wishes - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  رسما" عذر میخوام .
با زحماتی که شما در این چند روز متحمل شدید و پا به پای دوستان پیش رفتید اصلا جای حرفی برای ما نمونده Smile یعنی اصلا ما رومون نمیشه که شما عذرخواهی کنید
خدا خیرتون بده

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - arash_md - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ

دوستان شما می تونید سایت سازمان سنجش رو باز کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
من که هرچقد تلاش کردم باز نمیشه!!!!!!!!!

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - soasani - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ

باز میشه ولی هنوز نذاشتن

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - حمید ال وی ان - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  دوستان شما می تونید سایت سازمان سنجش رو باز کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
من که هرچقد تلاش کردم باز نمیشه!!!!!!!!!

آره ...ولی متاسفانه هنوز نیومده...

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - be_sooye_movafaghiat - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ

درسته... هنوز نیومده من معذرت می خوام چون حدود ساعت یک ربع به ۵ چک کردم و با توجه به اینکه در سایت اعلام شده بود که از ساعت ۴ روی سایت هست...فکر کردم که همین هست برای همین اینجا پرسیدم این سوال رو...

ببخشید که باعث ابهام شد... واقعا این مساله استرس زا شده برای همه...

بازم معذرت می خوام که این سوال رو پرسیدم...

RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - hesamvazirii - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ

جناب فرداد_آ :
به نوبه ی خودم به شدت از شما که اینهمه وقت میذارید و تو ناراحتی و خوشحالی ما رو تنها نمیذارید ممنونم
خوشحالم که یه نفر باتجربه و دلسوز مثل شما در کنارم هست.
گاهی فکر میکنم اگه مانشتی وجود نداشت تا بشه حرفامونو اینجا بزنیم من یکی که رسما از دست این بی برنامگی و حق کُشی ِ سنجش روانی میشدم
آقا به شخصه خیلی نوکرم جناب مدیر کل

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟ - مورتن - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ

فکر کنم رییس جمهور و وزیر علوم تحقیقات و تمام ارکان نظام هنوز سر مفاد اصلاحیه شماره ۲ به نتیجه واحدی نرسیدند.