تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  میدونم شوخی بود.
مرسی مرسی. خودم که انقدر آدم خوبی نیستم خدا دعای منو بشنوه
امیدوارم خدا دعای شما رو بشنوه من یه روزی بالاخره شریف قبول بشم :دی
مرسی
حالا شریفم قبول نشدید همسر شریفی بگیرید که بهتون بگن خانم شریفی (مثل کسی که شوهرش دکتره میگن خانم دکتر)Smile
یه راه دیگشم اینه که فامیل شوهرتون "شریفی" باشه. اینطوری هم میشید خانم شریفی.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - eng.ma30 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ

ارزوی من از وقتی دوم دبیرستان بودم و رشته ریاضی رو انتخاب کردم امیرکبیر بود
ولی ای دل غافل که الان یزد هم بیارم جشن میگیرم
خوشحال میشم
هییییییی

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  انصافا هدفتون از ارشد چیه؟همه ج بدن لطفا

برای قیافه گرفتن واسه فامیل و همسر Big Grin با این نیت خیر حتما یه رتبه خوب میارم Tongue

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - eng.ma30 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  [quote='ehsan68' pid='355189' dateline='1431442910']
انصافا هدفتون از ارشد چیه؟همه ج بدن لطفا

هدف من جبران لیسانس مذخرفم هس
الان واقعا از لیسانسم ناراضی و پشیمونم
به علاوه اینکه هوش مصنوعی رو واقعا دوست دارم و از غرق شدن تو دنیاش لذت میبرم

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  انصاقا هدفتون از ارشد چیه؟همه ج بدن لطفا

انصافا هدف من یکی علاقه به کارهای پژوهشی و تخصصیه که خب طبیعتا اکثریت نمیتونن انجامش بدن و به همین خاطر برا من جذابیت داره.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا شریفم قبول نشدید همسر شریفی بگیرید که بهتون بگن خانم شریفی (مثل کسی که شوهرش دکتره میگن خانم دکتر)

ما از اونا نیستیم پز مدرک همسرمون رو بدیم. Big Grin
ما از اوناییم که عشق شریف همیشه تو دلمونه و دست از طلب ندارم تا کام من بر آید و اینا Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hassan_alikarami - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ

سازمان سنجش داره حالگیری میکنه Sad

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - behnaz110 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ

کسی اگر می دونه آخرین رتبه روزانه و شبانه علم و صنعت پارسال چند بوده و میانگین رتبه شون هم چند بوده قبول شدن خواهشن دریغ نکنه ان شآله که شریف قول بشه و اگه شریف نشد امیر کبیر

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ما از اونا نیستیم پز مدرک همسرمون رو بدیم. Big Grin
ما از اوناییم که عشق شریف همیشه تو دلمونه و دست از طلب ندارم تا کام من بر آید و اینا Big Grin
دیگه بعضی وقتا نمیشه و مجبورید هرچه پیش آید خوش آید ما که خندان می رویم باشید و اینا Wink
بعدم بچه های شریف همه یه پارچه آقان. گلن، گلللللللللللللللل.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hatame - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  [quote='ehsan68' pid='355189' dateline='1431442910']

من دوسال شب و روز تو ازمایشگاه کار کردم اونم تو رشته ای که تو ایران هیچ زمینه شغلی نداره به امید اینکه ارشد تو یه دانشگاه خوب این زمینه ادامه بدم و بعد از ایران برم اما فعلا همه چی نقش بر آبه

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه بعضی وقتا نمیشه و مجبورید هرچه پیش آید خوش آید ما که خندان می رویم باشید و اینا Wink
بعدم بچه های شریف همه یه پارچه آقان. گلن، گلللللللللللللللل.

مجبور بشم هم حدیث روضه نگویم ،گل بهشت نبویم / جمال حورنجویم ، دوان به سوی شریف باشم و اینا : ))))))

بله. یه شریفی باید هم از خودشون تعریف کنه. Big Grin خودشون از خودشون تعریف نکنن کی تعریف کنه اصلا؟ Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - همیلا - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ

واقعا متاسفم برا سنجش

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hassan_alikarami - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  کسی اگر می دونه آخرین رتبه روزانه و شبانه علم و صنعت پارسال چند بوده و میانگین رتبه شون هم چند بوده قبول شدن خواهشن دریغ نکنه ان شآله که شریف قول بشه و اگه شریف نشد امیر کبیر

گرایش هوش تا ۱۲۵ میگن روزانه گرفته که امسال با توجه به همپوشانی ۱۴۰ احتمالا روزانه قبوله

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  کسی اگر می دونه آخرین رتبه روزانه و شبانه علم و صنعت پارسال چند بوده و میانگین رتبه شون هم چند بوده قبول شدن خواهشن دریغ نکنه ان شآله که شریف قول بشه و اگه شریف نشد امیر کبیر

فقط و فقط میدونم یکی از همین مانشتیا پارسال با ۱۸۶شبانه خواجه نصیر آورد

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - ehsan68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  لیسنانس چی و کجا بوده مگه؟نکنه تو هم پیام نوری بودی مثله من

[quote='ehsan68' pid='355189' dateline='1431442910']

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mitiltala - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ

دیگه دارم روانی میشم :|