تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - fahimeh_1367 - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ

من برنامه اصلیم از فردا شروع میشه ...بودجه بندی آزمون مدرسان شریف(تبلیغ نمی کنما فقط این موسسه برنامه آزمون و بودجه بندیاش راحت تر در دسترس قرار داده بود) گرفتم خودم خونه زمانبندی می کنم هر سی روز ۲۵ درصد با تست بخونم ...بعد از تموم شدنش دوره رو شروع می کنم و آزمون های جامع یه موسسه رو که بعدا انتخاب می کنم شرکت می کنم ...این کلی

فردا تا تا ۴ آبان میرم برای ۲۵ درصد اول

خوبه آیا ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Honor - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  من برنامه اصلیم از فردا شروع میشه ...بودجه بندی آزمون مدرسان شریف گرفتم خودم خونه زمانبندی می کنم هر سی روز ۲۵ درصد با تست بخونم ...بعد از تموم شدنش دوره رو شروع می کنم و آزمون های جماع یه موسسه رو که بعدا انتخاب می کنم شرکت می کنم ...این کلی

خوبه آیا ؟
تاریخ اولین آزمون مدرسان چندمه؟
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  الان میانگین ۴ تا ۵
ولی مسلما باید رفته رفته بیشتر بشه

من متوسط ۵ تا ۶ ولی چون پایه درسیم خیلی ضعیفه حس میکنم کم هستش.
دوستانی که بیشتر میتونن بخونن راهکاری دارن در میون بذارن؟!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - fahimeh_1367 - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ

[تصویر:  385756_ny4y_%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_.jpg]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  من برنامه اصلیم از فردا شروع میشه ...بودجه بندی آزمون مدرسان شریف(تبلیغ نمی کنما فقط این موسسه برنامه آزمون و بودجه بندیاش راحت تر در دسترس قرار داده بود) گرفتم خودم خونه زمانبندی می کنم هر سی روز ۲۵ درصد با تست بخونم ...بعد از تموم شدنش دوره رو شروع می کنم و آزمون های جامع یه موسسه رو که بعدا انتخاب می کنم شرکت می کنم ...این کلی

خوبه آیا ؟

معم ترین چیز عمل کردن ب برنامه است
طبق این برنامه شما ۴ ماه طول میکشه ک تمتم دروس رو ی بار بخونید
ب نظرم برنامه بدی نباشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Honor - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  [تصویر:  385758_ny4y_%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_.jpg]
ممنون
اگه با برنامه مدرسان پیش برید عالیه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - fahimeh_1367 - 03 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ

ممنونم
انشالله شمام موفق باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - payam7 - 03 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ

سلام
از دوستان کسی فیلم های شریف غیر از معماری رو دیده
من توی درس گسسته و ساختمان داده بعضی فصلهاشو یکم مشکل دارم
از روی پوران خوندم بعضی فلصها رو متوجه نشدم
فیلم های شریف که توی سایت مکتب خونه هست رو دارم بنظرتون اونا رو ببینم یا ی کتاب دیگه بخرم
برنامم اینه یک سری تا ۱۵ آبان یکبار دروس رو مرور کنم و رفع اشکال انجام بدم Big Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  سلام
فیلم های شریف که توی سایت مکتب خونه هست رو دارم بنظرتون اونا رو ببینم یا ی کتاب دیگه بخرم
برنامم اینه یک سری تا ۱۵ آبان یکبار دروس رو مرور کنم و رفع اشکال انجام بدم Big Grin
سلام

من جز معماری باقیش رو یکی دو جلسه رو دیدم.
ساختمان رو حدودا ۸ جلسه رو دیدم
ولی کلی بخوام بگم جز معماری که بی نظیره تدریس دکتر گودرزی، متاسفانه نتونستم با شیوه تدریس بقیه استادها ارتباط برقرار کنم.

برا ساختمان داده من مقسمی رو به عنوان کتاب مکمل دارم.
واسه گسسته هم مدرسان دارم. اینا هم از پارسال مونده واسم وگرنه فقط پوران منبع من بود.
پوران خودش کامله. باقی کتاب ها هم مثل پورانن.
اگه جایی میبینید اشکال دارید یـــوتیوب بهترین منبعه. نمیدونم انگلیسیتون در چه سطحیه ولی هر مبحثی رو اشکال دارید برید همون مبحث رو جستجو کنید فوق فوقش تو ده دقیقه کل مطلب رو از یه ویدیویی نگاه میکنید و حل میشه. به خصوص اساتید هندی خیلییییی خوب توضیح دادند فقط فهمیدن لهجه انگلیسی اونا واقعا مکافاته :دی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - payam7 - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  سلام
سلام

من جز معماری باقیش رو یکی دو جلسه رو دیدم.
ساختمان رو حدودا ۸ جلسه رو دیدم
ولی کلی بخوام بگم جز معماری که بی نظیره تدریس دکتر گودرزی، متاسفانه نتونستم با شیوه تدریس بقیه استادها ارتباط برقرار کنم.

برا ساختمان داده من مقسمی رو به عنوان کتاب مکمل دارم.
واسه گسسته هم مدرسان دارم. اینا هم از پارسال مونده واسم وگرنه فقط پوران منبع من بود.
پوران خودش کامله. باقی کتاب ها هم مثل پورانن.
اگه جایی میبینید اشکال دارید یـــوتیوب بهترین منبعه. نمیدونم انگلیسیتون در چه سطحیه ولی هر مبحثی رو اشکال دارید برید همون مبحث رو جستجو کنید فوق فوقش تو ده دقیقه کل مطلب رو از یه ویدیویی نگاه میکنید و حل میشه. به خصوص اساتید هندی خیلییییی خوب توضیح دادند فقط فهمیدن لهجه انگلیسی اونا واقعا مکافاته :دی

ممنون از راهنماییتون
معماری رو چند جلسه دیدم خیلی خوب بود من قبلا دروس دکتر ثنایی و دکتر موحّدین رو هم دیدم عالی بودن - زبانم در حد بد نیست هست (:
فکر کنم با اساتید هندی باید کنار بیام چون اصلا نمیتونم واسه ی درس مثل گسسته رفرنس بخونم !!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ele - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  من برنامه اصلیم از فردا شروع میشه ...بودجه بندی آزمون مدرسان شریف(تبلیغ نمی کنما فقط این موسسه برنامه آزمون و بودجه بندیاش راحت تر در دسترس قرار داده بود) گرفتم خودم خونه زمانبندی می کنم هر سی روز ۲۵ درصد با تست بخونم ...بعد از تموم شدنش دوره رو شروع می کنم و آزمون های جامع یه موسسه رو که بعدا انتخاب می کنم شرکت می کنم ...این کلی

خوبه آیا ؟

سلام دوست عزیز من هم برنامه ام رو تقریبا به این صورت چیدم. ۲۵ درصد کل دروس رو در این مدت یک ماهه مطالعه میکنید؟؟؟ هر روز چند درس رو میخونید؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  دروس دکتر ثنایی و دکتر موحّدین رو هم دیدم عالی بودن - زبانم در حد بد نیست هست (:

اگه لینکی از این اساتید داری میشه بذاری ما هم استفاده کنیم/
با تشکر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - جواد۹۵ - ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ق.ظ

سلام به همگی
اگه میشه بگید این هفته چقدر و از چه چیزهایی خوندین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmm1374 - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ق.ظ

سلام رفقا
اینم اسلایدشو آموزش نکات مهم درس نظریه زبانها کتاب پیتر لینز هس
دانلود کنید و استفاده کافی رو ازش ببرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - abolfazl pepco - 04 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  سلام رفقا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون دوست عزیزHeart

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  [تصویر:  385756_ny4y_%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_.jpg]
منظور از ۲۵ درصد اول چیست؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - آرزو۲۳ - ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

منم برنامه اصلیم از امروز شروع میشه!
منم طبق برنامه ریزی ازمونای پارسه پیش میرم! به نظرتون خوبه؟
میتونم بخونم درسارو همراه با تست؟

(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  [quote='mmm1374' pid='385826' dateline='1443233609']
سلام رفقا

ممنون دوست عزیزHeart

(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  [تصویر:  385756_ny4y_%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_.jpg]
منظور از ۲۵ درصد اول چیست؟؟؟؟
[/quo__