تالار گفتمان مانشت
اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - ریحان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

اگه ریاضی و زبان یه سوال جواب داده باشیم که غلط زده باشیم که ظوری نیست که؟ یا منفی میشیم؟

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - ریحان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

حداقل هیجانمونو خالی میکنیم...ظوری نیست که...اما دل نمیبندیم...یه کووووچولو امیدوار میشیم.خیلی کم.

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - ریحان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ

دوستان یه رتبه واسه من میگن؟

زبان صفر
ریاضی صفر
مشترک ۳۷
تخصصی ۳۷

دوستانم میدونین دانشگاه اصفهان شبانه داره یا نه؟ تا چه رتبه ای؟
یزد چی؟ چه روزانه چه شبانه؟

عایا دوباره زود شروع کنم برای سال بعد؟ البته اگه شرایط بذاره

موضوع اینه که امسال اسونتر سالهای قبل بود

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - pe.esf - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  من دفترچه م f بود و سوال ۵۱ رو گزینه ۴ زدم. تو دفترچه c گزینه ۴ درسته. کسی هست دفترچه ش f بوده و یادشه مطابقند یا نه؟
بله منم F بودم گزینه ۴ درسته

دوستان من ماهان رفتم ولی بهم کد رهگیری نداده که رتبمو تخمین بزنه چی باید بکنم ؟ :|

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - str93 - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

کسی هست که تمام درصدایی که بچه ها گذاشتن را دیده باشه؟ به نظرتون میانگین چه طوری بوده؟

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  [quote='ریحان' pid='337362' dateline='1424076050']
زبان صفر
ریاضی صفر
تخصصی ۳۷
مشترک ۳۸

واسه کدوم دانشگاه منظورتونه؟
بله هر۳ غلط یه درست رو خنثی میکنه
(منم ۵-۶% از شما کمترم ولی امید به روزانه دارم ولی ماهان گفته بهترین حالتش۸۰۰-تا۱۵۰۰ میشمSad
البته عرض کنم که زبان۱۵% و معدلم۱۷
خییییلی جالبهSmile معلومه سیستم تخمین رتبه شون حرف نداره !!!واسه منم دقیقا زده بود ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ در حالی با درصدای ۲۰ وخورده ای این رتبه رو میاری
درصدام هم شبیه شما نیس.فکر کنم واسه کل بچه های کامپیوتر همینو میزنهBig Grin
اگه درصداتون همینا بمونه روزانه شهرستانها قبول میشید ایشالله

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  کسی هست که تمام درصدایی که بچه ها گذاشتن را دیده باشه؟ به نظرتون میانگین چه طوری بوده؟
بنظر من درصدها مث سالهای قبله

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - m.teymourpour - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  کسی هست که تمام درصدایی که بچه ها گذاشتن را دیده باشه؟ به نظرتون میانگین چه طوری بوده؟

خیلی از دوستان کم لطفی کردن و درصداشونو نگفتن
من به نمایندگی از تمام کسانی که درصداشونو اعلام کردن میگم که :
انشااله تمام کسانی که درصداشونو اعلام نکردن ولی میان این تاپیک و درصدای خودشونو با درصدای اعلامی بچه ها مقایسه میکنن، واحد مجازی دانشگاه پیام نور علی دره هم قبول نشنSmile
الهی کلیدای نهایی سنجش طوری شه که هر چی درصد زدین، یه منفی بیاد کنارشونSmile

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - ehsansjs - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ

آقا امسال مشترک آسونتر بود قبول ولی کی با این فرمایش یکی از دوستان که گفتن :
:"هر درصدی تو مشترک حساب کردی ۲۰% کم کن ازش بعد با سال قبل مقایسه کن" موافقه؟ به نظرتون چند پارسال چند الآن میشه تو مشترک؟

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - پوونه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خیلی از دوستان کم لطفی کردن و درصداشونو نگفتن
نفرین های بعدش رو قبول ندارم Big Grin (و خواهش میکنم همیشه برای بقیه خوووب دعا کنید و بد نخواین واسش.. چون خیلی وقت ها دعاها جوابش به خودمون برمیگرده..دعای خوب نتیجه خوبی واسه ما دعا داره و دعای بد نتیجه بدی واسه ما)
ولی با کلیت پستتون موافقم.. من که تکلیفم با خودم مشخصه و میدونم جز تهران هیچ جایی نمیرم و با این درصد ها تهران هم قبول نمیشمBig Grin ولی خیلی ها با این درصد ها میخوان یه عیاری دستشون بیاد.
آخه درصد چیه که بخوان مخفیش کنن یا حتی درصد درست رو نگن!
چه بخوایم چه نخوایم و چه قبول کنیم و چه قبول نکنیم اینا درصدهای ماست.. مخفی کردنش باعث نمیشه که ما حس کنیم قهرمانیم و گفتنش هم از ما یه چهره شکست خورده نمیسازه..

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  آقا امسال مشترک آسونتر بود قبول ولی کی با این فرمایش یکی از دوستان که گفتن :
:"هر درصدی تو مشترک حساب کردی ۲۰% کم کن ازش بعد با سال قبل مقایسه کن" موافقه؟ به نظرتون چند پارسال چند الآن میشه تو مشترک؟
این حرفها همش الکیه. پارسال هم گفتن مشترکها سخت بود درصدها پایینه ولی وقتی کلید اومد و درصدها رو شد مث سالهای قبل بود. الان هم شما همه جور درصد مشترکی اینجا میبینی. درسته آسون بوده ولی کو وقت که بخای جواب بدی. سوالها آسون بود ولی متفاوت و بدقلق بودن

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - str93 - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  :"هر درصدی تو مشترک حساب کردی ۲۰% کم کن ازش بعد با سال قبل مقایسه کن" موافقه؟
آقا اینطوری که مشترک من میشه صفر Sad

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - applepeach - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خیلی از دوستان کم لطفی کردن و درصداشونو نگفتن
من به نمایندگی از تمام کسانی که درصداشونو اعلام کردن میگم که :
انشااله تمام کسانی که درصداشونو اعلام نکردن ولی میان این تاپیک و درصدای خودشونو با درصدای اعلامی بچه ها مقایسه میکنن، واحد مجازی دانشگاه پیام نور علی دره هم قبول نشنSmile
الهی کلیدای نهایی سنجش طوری شه که هر چی درصد زدین، یه منفی بیاد کنارشون
من یکی از اعضای نسبتا قدیمی مانشت هستم اما بدلیل اینکه توی این کشور نمیشه آزادانه هر حرفی رو زد و همیشه باید خودمون و هویت مون رو از بقیه مخفی نگه داریم من این اکانت رو همین الان ایجاد کردم فقط و فقط برای اینکه بگم آقای m.teymourpour شما فکر میکنید خیلی با نمک هستید؟؟؟؟ Big Grin همیشه پست های شما همه جای این فروم دیده میشه و من از شما خوشم نمیاد!! چون فکر میکنید خیلی دوست داشتنی و بامزه هستید درحالی که از نظر من نیستید!!!
آخیش دلم خنک شد Big Grin
برم سراغ اکانت اصلیم Wink

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - sara417 - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

سلام به همگی
اینم درصدهای من
دیشه با کلی مکافات لپ تاپم روشن شد(فیشش خراب شده) بعدش هم با کلی فک کردن درباره گزینه ها و مقایسه دفترچه c , e
به نتیجه زیر رسیدم.
سال بعد Sad((
زبان ۲۳%
ریاضی ۲ % (روم به دیوار)
مشترک ۱۲% (خجالت میکشم از خودم)
تخصصی نرم ۳۵ %

باز هم گند زدمممممممممممممممممم

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - ehsansjs - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  سلام به همگی
اینم درصدهای من
دیشه با کلی مکافات لپ تاپم روشن شد(فیشش خراب شده) بعدش هم با کلی فک کردن درباره گزینه ها و مقایسه دفترچه c , e
به نتیجه زیر رسیدم.
سال بعد Sad((
زبان ۲۳%
ریاضی ۲ % (روم به دیوار)
مشترک ۱۲% (خجالت میکشم از خودم)
تخصصی نرم ۳۵ %

باز هم گند زدمممممممممممممممممم

تو هر درسی بیشترین فراوانی درصدا روی صفره(یعنی سفید تحویل بدی) شما که ریاضی ۲% زدین و زبانم با وجود سخت بودن خوب زدین میتونید کسی رو که مشترک۲۲% زده رو پست سر بذارید به نظرمWink

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - sara417 - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ

نمی دونم بخدا
اصلا موندم چکار کنم. سرکار بیا خسته بشین بخون بعد اینم نتیجش Sad
شیطون میگه بشینم واسه لیسانس مورد علاقه ام بخونم دوباره Big Grin
باز یک بار میگه دوباره بخون اما تو خونه روم نمیشه دیگه