تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

معماری سوالی که راجب وقفه بود چی میشد؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

معماری حذف!

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - farnod3 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

دوستان همگی خسته نباشید
فقط یکی الان برام معلوم کنه در حق کساییکه خوب خوندن ظلم شد،یادر حق اونایی که نخوندن؟
سوالات مشترک خیلی راحت بود،من تقریبا یک ماه بود که اصن نمیخوندم ولی باز میتونستم بزنم،
خدایا اینم از شانس ما!
امسال درصد ها بالاست ولی رتبه ها پایین ،خلاصه سنجش زهرشو ریخت با این سوالاش.

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ

ای بابا ...پارسال کجا بودی ک سوالات رو فروخته بودن?! کسی هم قبول نکرد همه گفتن دروغه
تنها چیزی ک یاد همه میمونه نتیجس
حاشیه همیشه هست

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - z.sh - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)mostafa222 نوشته شده توسط:  کسی از دوستان نیست لطف کنه بگه اون سوال جدول صفحه تو سیستم ۳ می شد تعداد سطوحش؟

حتما کسی نزده
من که نزدم
سلام . منم ۳ دراوردم.

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشید
فقط یکی الان برام معلوم کنه در حق کساییکه خوب خوندن ظلم شد،یادر حق اونایی که نخوندن؟
سوالات مشترک خیلی راحت بود،من تقریبا یک ماه بود که اصن نمیخوندم ولی باز میتونستم بزنم،
خدایا اینم از شانس ما!

ما که خراب کردیم بعد ۷ ماه خوندن

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشید
خدایا اینم از شانس ما!

هر دو.
هم اونایی که خوب خونده بودن هم اونایی که کم خونده بودن!
فقط اونایی که اصلا نخونده بودن سود کردن به نظرم!

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشید
خدایا اینم از شانس ما!

برو برا سال دیگه

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!
کسی چیزی یادش نیست یه بررسی ای بکنیم؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - rahhil - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ)z.sh نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)mostafa222 نوشته شده توسط:  کسی از دوستان نیست لطف کنه بگه اون سوال جدول صفحه تو سیستم ۳ می شد تعداد سطوحش؟

حتما کسی نزده
من که نزدم
سلام . منم ۳ دراوردم.

احتمال ۹۰% ۳ سطح میشه

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mohamad moo - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

سلام.به دلایل زیر همه فکر می کنند سؤالات آسون بود ۱-صورت سؤالات کوتاه بود ۲-ریتم سؤالات شبیه کنکورهای سالهای قبل بود ۳-سؤالات محاسباتی کمتر بود . ولی یواش یواش متوجه خواهید شد که خیلی هم آسون نبود منم فکر میکردم زیر ۷۰درصد ندارم ولی یواش یواش ..........

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

نرم افزار فردا رو بریم یا نه?

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)farnod3 نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشید
خدایا اینم از شانس ما!

برو برا سال دیگه

اتفاقا برنامه ریختم واس سال دیگSleepy

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  سلام.به دلایل زیر همه فکر می کنند سؤالات آسون بود ۱-صورت سؤالات کوتاه بود ۲-ریتم سؤالات شبیه کنکورهای سالهای قبل بود ۳-سؤالات محاسباتی کمتر بود . ولی یواش یواش متوجه خواهید شد که خیلی هم آسون نبود منم فکر میکردم زیر ۷۰درصد ندارم ولی یواش یواش ..........

اره منم موافقم چون سوالات ظاهرشون عجیب نبوده این برداشت شده ولی دلیل نیست ک درصد ها بالا باشهش

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - So0orena - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)af44 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  بچه ها، hash جوابش چی میشد؟
میشد ۶ ! ولی چون توی گزینه ها ۴ و ۸ بود من ۸ رو زدم گمونم سوال اشتباه باشه
منم ٨تا زدم