تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  Big Grin
نوشته "رتبه کاربر به حروف : یک میلیون ودویست وهشتادوهشتهزارونهصدوهفده"

ممنون .
اگر زحمتی نیست شماره پرونده رو هم بفرمایید که ما دیگه خودمون رتبه واقعیتون رو وقتی نتایج آمد چک کنیم Wink

دیگه تو همین مایه هاست نمیخواد چک کنید زحمت میشه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  ما مرد روزای سختیم خسته نمیشیم تازی روزی تقریبا ۵۰% درسا رو با تست میخونیمو میزنیم
تضعیف روحیه

خب الان من تضعیف روحیه شدم Sad از دیروز درسم نمیاد !! خلاصه هام همین طوری موندن !

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  ما مرد روزای سختیم خسته نمیشیم تازی روزی تقریبا ۵۰% درسا رو با تست میخونیمو میزنیم
تضعیف روحیه

خب الان من تضعیف روحیه شدم Sad از دیروز درسم نمیاد !! خلاصه هام همین طوری موندن !
با این شدتم قصدم تضعیف نبود ولی بخون ۳ روز مونده ها پشیمون میشه
خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - minami - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  تا امروز فکر میکردم محاسبات ۱۰۰ میزنم. امروز فهمیدم یکی بزنم شاهکار کردم! حسِ یاس در من فوران میکند اکنون! Sad

اگه شما یکی واستون شاهکاره، واسه بقیه هم همینه... به هوش و دانسته هامون باید ایمان داشته باشیم این روزا فقط...
ایشالا که می تونید
من پارسال درسای هوش هم خوندم، محاسبات فک میکردم باید ۱۰۰ بزنم .... ۸ تا ریاضی زدم، ۵ تاش غلط بود !!! اگه همون ۳ تا درست گسسته رو زده بودم، کلی رتبم عالی میشد، چون سخت بود واسه همه ریاضی، بعدش رتبم رفت تو فضا Big Grin
اصلا با این تفکر نرید سر جلسه که باید ۱۰۰ بزنید یه درسو حتی اگه خدای اون درسید.....

اصلا نگران نباشید، پارسال ریاضی کامپیوتر خیلی سخت بود، درصد ۲۰ هم عالی بود واسه ریاضی پارسال، فقط غلط نزنید که اشتباهه...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e2000 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ

سلام ،
دوستان بترکونیدا! ، ما به مصاحبه هر ۲۰ نفر اوله کنکور امسال، سال بعد احتیاج داریم Tongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ

احساس می‌کنم مغزم ترکید

باید برم به صورتم یه صفائی بدم یه تنوع بشه شاید این نرم افزار رفت تو مغزمون

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

بنده که دیگه از الان تغییر مد میدم به مد مرور! چون تجربه ثابت کرده که ۴۰% سوالا رو میشه با دانش خودت زد(تکراری هست و با درسنامه میشه جواب داد) و دیگر این که اون تستایی که بار اول نتونستی حلشون کنی، اگه توی کنکور بیاد بازم نمیتونی حل کنی ! پس مرور میکنــــــــــــــــــــــــــــــــیم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ

یه سوال از ماشین تورینگ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  داشتم فک میکردم چقد خوب میشد اگه هممون باهم تو شریف همکلاس می شدیم ^_^
مثلا صب میرفتیم دانشگاه میگفتیم خب امروز برنامه چیه¿ ترکوندن دانشگاه

اخ گفتی .
فوق العادست .
من که الانشم این ترم اخر میخام دانشگاه رو بترکونم
دلم از الان واسه همه می سوزه به خاطر بلاهایی که میخام سر همه بیارم !!!!!!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

یه سوال هم از منطقی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - alagh - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

بار اولمه که دارم تو مانشت سوال میپرسم!شانس من این مدت اینترنت نداشتیم. ممنون میشم هرکی که کمک کنه...

معماری

محاسبات

ریاضی مهندسی

۳تا سوال دیگه هم دارم که اونم فردا از دانشمندان عزیز میپرسمSmile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  تا امروز فکر میکردم محاسبات ۱۰۰ میزنم. امروز فهمیدم یکی بزنم شاهکار کردم! حسِ یاس در من فوران میکند اکنون! Sad

نمیشه کلی گفت..باید دید سطح سوالات چجوریه !.....محاسبات اگه خوب بدن از ۴ میشه حتما ۳ تاشو زد ولی سخت بدن هیچی Smile
پس فقط به دانسته هاتون امید داشته باشید و به طراح سوال نه ConfusedSadWink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  حوزه منم شهید بهشتیهSmile
جاش خوبه؟

آره تازه بعده کنکورم هم میتونی بری درکه هم دربند. برو حالشو ببر

آقا رفتم تو سایت سنجش هرچی اطلاعات زدم کارتم نیومد گفتم ای بخشکی شانس که باید بریم رفع نقص که وقتی دوباره چک کردم دیدم رفتم تو کارت آزمون بانکداری Big Grin

اینبار از دفه قبل حوزم دورتره خدا کنه یه بار دیگه عقب نیفته

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ

تا حالا به خدا گفتید دردت به جونم؟؟؟؟
یدفعه بیاد سر زبونتون؟!!؟؟؟
در این حد من دیوونه شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ

۱۲۸۸۸۸۶
دیگه فک کنم ۸۸۸ امسال واسه من باشه Smile)
یادمه ۸۸ واسه یکی از بچه ها رزرو بود ( Hamid88 )