تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
من درصد هام
زبان ۴۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۰
هوش ۲۰
معدل ۱۷
ممکنه حدود رتبه و جاهایی که میتونم قبول شم رو بگید
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - samsung - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ

بچه ها دکتر یوسفی و حقیقت جفتشون تو کانالشون الان گفتن سوال ۶۳ مهندسی کامپیوتر کلیدش اشتباهه( میتونه ۲ گزینه ای هم بشه), منبع هم گزاشتن...
ولی گفتن طبق برخی از منابع کلید درسته...گفتن همه برای دو گزینه ای شدن اعتراض بزنید...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - pezhman.m-AI - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)۸۹۱۲۱۶۳۸ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من درصد هام
زبان ۴۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۰
هوش ۲۰
معدل ۱۷
ممکنه حدود رتبه و جاهایی که میتونم قبول شم رو بگید
ممنون

سلام رتبه تون ۲۰۰ تا ۳۰۰ میشه؛ به جزء تهران، همه روزانه ها قبولید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hadimoazen - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

سلام دوستان. میشه تخمین بزنید که رتبه من تقریبا در چه حدودی میشه؟ درصدام اینا هستن:
زبان: ۶۳.۳۳
ریاضی: ۶.۲۵
مشترک: ۵۵.۵۵
تخصصی هوش: ۳۹.۵۶
معدل: ۱۵.۲۵

خیلی ممنون.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - moinm2 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  سلام دوستان. میشه تخمین بزنید که رتبه من تقریبا در چه حدودی میشه؟ درصدام اینا هستن:

خیلی ممنون.
زیر صد و پنجاه

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - samsung - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)moinm2 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  سلام دوستان. میشه تخمین بزنید که رتبه من تقریبا در چه حدودی میشه؟ درصدام اینا هستن:

خیلی ممنون.
زیر صد و پنجاه

بین ۱۰ تا ۱۵ میشی...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hadimoazen - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)samsung نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)moinm2 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  سلام دوستان. میشه تخمین بزنید که رتبه من تقریبا در چه حدودی میشه؟ درصدام اینا هستن:

خیلی ممنون.
زیر صد و پنجاه

بین ۱۰ تا ۱۵ میشی...
جدی میگین؟ میشه شریف قبول شد با این رتبه؟
خبر دارین کی نتایج اولیه میاد؟ من از یکی شنیدم میگفت اعلام کردن هفته اول خرداد میاد نتایج! تازه همین هفته پیش کنکور دادیم، یعنی ممکنه به این زودی بیاد؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - samsung - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)samsung نوشته شده توسط:  

خیلی ممنون.
زیر صد و پنجاه

بین ۱۰ تا ۱۵ میشی...
خبر دارین کی نتایج اولیه میاد؟ من از یکی شنیدم میگفت اعلام کردن هفته اول خرداد میاد نتایج! تازه همین هفته پیش کنکور دادیم، یعنی ممکنه به این زودی بیاد؟

آره دوسته من اگه درصدات دقیق همین باشه, شریفو رزرو کردی واسه خودت Smile
در مورد اعلام نتایج هم بعید میدونم هفته اول خرداد بیاد,خوده سازمان سنجش گفته دهه دوم خرداد...ولی به نظره من هرچی زودتر بهتر,حداقل از این استرس خلاص میشیم...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - moinm2 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)samsung نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)hadimoazen نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)samsung نوشته شده توسط:  

خیلی ممنون.
زیر صد و پنجاه

بین ۱۰ تا ۱۵ میشی...

آره دوسته من اگه درصدات دقیق همین باشه, شریفو رزرو کردی واسه خودت Smile
در مورد اعلام نتایج هم بعید میدونم هفته اول خرداد بیاد,خوده سازمان سنجش گفته دهه دوم خرداد...ولی به نظره من هرچی زودتر بهتر,حداقل از این استرس خلاص میشیم...
اره والا
دیگ خسته شدیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - سعید آقامیری - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ

تا حالا فقط یک نفر شیدم بهتر از شما زده باشه. خیلی عالی امتحان دادید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sara1992 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ق.ظ

دوستان کسی میدونه باید چجوری اعتراض کرد؟
اصلا به اعتراض ها توجهی میشه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - the - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ق.ظ

اطلاعی دارین از آخرین رتبه قبولی آیتی و شبکه روزانه دانشگاههای تهران ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saba68computer - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ

درصدهای من تو نرم افزار اینه به نظرتون رتبه م چند میاد؟؟؟؟ تخمین رتبه مدرسان خیلی ناامیدم کردن..
مشترک:۳۵
تخصصی ۱۶
زبان ۱۵
ریاضی ۶/۲۵

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - roodantnt - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ

به خدا امیدوار باشید و تلاش کنید ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ashki0021 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ق.ظ)the نوشته شده توسط:  اطلاعی دارین از آخرین رتبه قبولی آیتی و شبکه روزانه دانشگاههای تهران ؟
پارسال آخرین رتبه روزانه تهران ۱۳۶ بود که تجارت خواجه نصیر قبول شد و با ۱۶۸ هم شبانه خواجه نصیر ....