تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ

تجربه : شما چرا نمیخوابید؟

آیا میدانید این riemann و بگیرم چیکار میکنم؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

مدیریت نصف شد..پایگاه دو فصل مونده..هوش تستای ۹۱ ۹۲///قدسی مرور اونایی که خوندم(۳فصل)..زبان! اوه اوه خلاصه هام! بازم هست نگم بهتره! من میتونم! هنوز تا فردا شب وقت هست! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  تجربه : شما چرا نمیخوابید؟

من که منتظر بودم بیای برام قصه بگی Tongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ

قبله ی عالم در ایوان صاحبقرانیه لم داده جیگاره دود میکنند. بوی عود، بوی شاخه تر درختان، و قاقوره در سرسرا پیچیده. گرام میخواند : " پیرهن صورتی دلمان را بردی/ کُشتی ما را غممان نخوردی ". فرمودیم ضعیفه ها نبینیم تا به رتق و فتق قریه طهران بپردازیم.پای همایونی درد میکند و قبله عالم در حال اجوکیشن فرنگی میباشد.سخت مشغولیم.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ

همه سیستم عامل میزنن و من نظریه ام آرزوست!
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  مدیریت نصف شد..پایگاه دو فصل مونده..هوش تستای ۹۱ ۹۲///قدسی مرور اونایی که خوندم(۳فصل)..زبان! اوه اوه خلاصه هام! بازم هست نگم بهتره! من میتونم! هنوز تا فردا شب وقت هست!
توصیه برادرنانه، تا ظهر بیشتر نخونید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  قبله ی عالم در ایوان صاحبقرانیه لم داده جیگاره دود میکنند. بوی عود، بوی شاخه تر درختان، و قاقوره در سرسرا پیچیده. گرام میخواند : " پیرهن صورتی دلمان را بردی/ کُشتی ما را غممان نخوردی ". فرمودیم ضعیفه ها نبینیم تا به رتق و فتق قریه طهران بپردازیم.پای همایونی درد میکند و قبله عالم در حال اجوکیشن فرنگی میباشد.سخت مشغولیم.

ناز تنفست قناری

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ

من برم بخوابم که از ناحیه سر دارم میرتکم.
شب خوش

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sharif92 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  [میدانی ؟!

امروز خدایم به من اینگونه گفت :

با من که باشی همه جا رنگین است ...

و صبح طلوعی دیگر را خواهی دید ....

تو لبانت را کمی تکان بده .. آن وقت من برایت خندانش میکنم ...

دستانت را بمن بده .. آن وقت من برایت گرمش میکنم ...

پاهایت را به من بسپار ... آن وقت خواهی دید چطور پله های ترقی را یک به یک میگذرانی ...

تو فقط با من باش ...

و من هم صدایش زدم ...

من تو را میخوانم .. من تو را میخوانم ...

وقتی توکل میکنی وقتی میسپاری به خدا وقتی میگی الهی به امید تو و...
دیگه معنی نداره پیش خودت دودوتا چهارتا کنی
دوستان خوبم همگی موفق میشیمSmile به امید خدا

impressive.thank u so much.Angel

خواب به چشمم نمیاد منم مرور می کنم. .Big Grin عجب............

مرور داده تا ۵ صبح.Cool

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ

و من هنوز دارم درس میخونم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و من هنوز دارم درس میخونم Big Grin

هنوز صبح نشده که؟Big Grin

و من هنوز هم درس میخونمTongue

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ق.ظ

صبح بخیر همگی

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ

اولین گروه ارشدی ها الآن سر جلسه نشستن....هیییسسسسسسسسسس!!!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sharif92 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  و من هنوز دارم درس میخونم Big Grin
Confused

Dodgy

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ق.ظ

کلا سولای گسسته اینجوریه
به به آواتارای جدید مبارک
این نشون می ده که چقدر خانم good wishes پیش بچه ها محبوبن

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  راستی دوستان پسر قند عسل یکاری کنیم باهم یجا بیوفتیم یا دانشگاه یا سربازی
من که پایه کارای غیر درسی هستم
پس برای سربازی رو من حساب کنید :دی