تالار گفتمان مانشت
مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

سلام
کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو میخواستید که نتونستید گیر بیاریدش؟؟ اگه بخواید من آدرس سایت و شماره تلفن انتشاراتی(نشر- توزیع و فروش کتب دانشگاهی) که ازش خرید کردم تو تهران و این کتاب رو داشت(اما من نخریدم) بهتون پ خ بدم, چون فروشندش گفت از هرکجای ایران که تماس بگیرید کتابتونو میفرستیم! این کتابش تو تهران هم همجا نبود! یجورایی بد گیر میاد!Rolleyes Shy

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - pooyaa - 20 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

از سایت fardabook.com بخرید،زده موجود...

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - Donna - 20 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

Sent from my C6603

من از خود انتشارات فاطمی خریده بودم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱۰درصدم تخفیف داشت

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - sanahin - 20 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ

سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - pooyaa - 21 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم

ممنون بابت اطلاع رسانیSmile

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - Ametrine - 21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم
من دوبار از فردا بوک کتاب خریدم
بار اول طول کشید تا به دستم رسید، فکر کنم حدود ۲ هفته شد.
ولی بار دوم به موقع رسید.

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - shayesteb - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان

میشه روش حل این سوال را توضیح بدید

[tex]T(n)=\frac{1}{n}\: Sigma^{n-1}_{i=1}T(i)\: \: 3n\: \: \: \: \: \: T(1)=1[/tex]

( منبع: سوال ۱۳ فصل اول کتاب ۶۰۰ تست Smile )

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - ADELZX - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میشه روش حل این سوال را توضیح بدید

[tex]T(n)=\frac{1}{n}\: Sigma^{n-1}_{i=1}T(i)\: \: 3n\: \: \: \: \: \: T(1)=1[/tex]

( منبع: سوال ۱۳ فصل اول کتاب ۶۰۰ تست Smile )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ : مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - shamim_70 - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ

واااااای شما از همین الان داری ۶۰۰تستو میزنین؟؟؟؟!!!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - ریحان - ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ

سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - MiladCr7 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

خیلی معلوم نیستش

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - A V A - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

من نظرم به رفع اشکال بود. حالا اگر بخواین میتونیم مشخص کنیم هفته ای یه تعدادی رو همه بزنیم.موافقا دستا بالا

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - hamedfayez - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

من نظرم به رفع اشکال بود. حالا اگر بخواین میتونیم مشخص کنیم هفته ای یه تعدادی رو همه بزنیم.موافقا دستا بالا

اینجوری فایده نداره چون هیچوقت همه مثل هم درس نمیخونن تهش. بهترین کار اینه که هر کی جداگونه که میخونه سوالی براش پیش میاد بیاد بپرسه بعد یه سری ها که اون سوالو خوندن بیان جواب بدن

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - A V A - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

اینجوری فایده نداره چون هیچوقت همه مثل هم درس نمیخونن تهش. بهترین کار اینه که هر کی جداگونه که میخونه سوالی براش پیش میاد بیاد بپرسه بعد یه سری ها که اون سوالو خوندن بیان جواب بدن
خود منم از اول این مدلی گفتم اما گویا یه عده میخوان برنامه داشته باشه. دیگه منم نمیدونم. فقط میدونم کتابش مهمه و باید بخونیمشBig Grin

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - setarehfb - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ

چه تایپیک خوبی ایجاد کردین. ولی حیف که من خیلی دیر دیدم. .. ششصد مساله قدسی از راه حل هایی که میگه هیچی سر در نمیارم