تالار گفتمان مانشت
سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - nlp@2015 - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)roksana.b نوشته شده توسط:  بچه ها بازم اون لینک رو گذاشتن. کسی تونست بره تو؟
نه.بازم کار نمیکنه

سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - researcher0 - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ

دوستان نوشته که باید ۱۵-۱۶ اقدام کنیم

سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - حسین۹۴ - ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ

من که هنوز نتونستم وارد بشم، احتمالا هنوز اطلاعات رو وارد سیستم نکردن

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - sa_na33 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ

همه چی به همون روزهای ثبت نام مؤکول شده
۱۵ و ۱۶ شهریورماه

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - Imankhani - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)sa_na33 نوشته شده توسط:  همه چی به همون روزهای ثبت نام مؤکول شده
۱۵ و ۱۶ شهریورماه
میبخشید این اطلاعیه کجا قرار داده شده؟ من پیداش نمیکنم...

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - sa_na33 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)sa_na33 نوشته شده توسط:  همه چی به همون روزهای ثبت نام مؤکول شده
۱۵ و ۱۶ شهریورماه
میبخشید این اطلاعیه کجا قرار داده شده؟ من پیداش نمیکنم...

خواهش میکنم
لینک زیر متعلق به صفحه ارشدهای جدیدالورود هستش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک دانلود فایل اصلی اطلاعیه ثبت نام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - yasmin.jll - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ

بچه ها من از آموزش پرسیدم گفتن از شنبه انشالللااا این لینک درست می شه و می تونیم بگیریم شماره دانشجویی هامون رو، البته تو اطلاعیه ی جدید زده ۱۵ و ۱۶ :دی
در مورد ریز نمره ها هم گفتن لازمه واسه ثبت نام، حالا اگه اصلشو دارین که هیچ وگرنه یه موقت از آموزش قبلی تون باید بگیرید.

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - salam az ma - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  بچه ها من از آموزش پرسیدم گفتن از شنبه انشالللااا این لینک درست می شه و می تونیم بگیریم شماره دانشجویی هامون رو، البته تو اطلاعیه ی جدید زده ۱۵ و ۱۶ :دی
در مورد ریز نمره ها هم گفتن لازمه واسه ثبت نام، حالا اگه اصلشو دارین که هیچ وگرنه یه موقت از آموزش قبلی تون باید بگیرید.
سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون حتما این طور اطلاعات رو به ما شهرستانی ها بدید

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - sa_na33 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ

دوستان الان رأس ساعت ۷:۴۰ هستش و سایت ثبت نام به آدرس
باز شده؛ منکه اطلاعاتو وارد میکنم میگه «اطلاعات وارد شده نامعتبر است! لطفا دوباره تلاش کنید... » Huh
لطفا شما هم امتحان بفرمائید و در صورت ورود موفقیت‌آمیز در اینجا کامنت بگذارید Cool
سپاس

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - salam az ma - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ)sa_na33 نوشته شده توسط:  دوستان الان رأس ساعت ۷:۴۰ هستش و سایت ثبت نام به آدرس
باز شده؛ منکه اطلاعاتو وارد میکنم میگه «اطلاعات وارد شده نامعتبر است! لطفا دوباره تلاش کنید... » Huh
لطفا شما هم امتحان بفرمائید و در صورت ورود موفقیت‌آمیز در اینجا کامنت بگذارید Cool
سپاس

سلام برای من هم همین پیغام رو میده

سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - yasmin.jll - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

برای منم همین طوره امروز تا عصر انتخاب واحد کارشناسیاس و بعیده واسه ما باز کنن.
نگران نباشید همون فردا هممون ثبت نام می کنیم وقت هست :>

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  بچه ها من از آموزش پرسیدم گفتن از شنبه انشالللااا این لینک درست می شه و می تونیم بگیریم شماره دانشجویی هامون رو، البته تو اطلاعیه ی جدید زده ۱۵ و ۱۶ :دی
سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون حتما این طور اطلاعات رو به ما شهرستانی ها بدید

خواهش می کنم من کارشناسی هم اونجا بودم سوالی داشتین بپرسین

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - arefeh.hp - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ب.ظ

دوستان امیرکبیری توجه بفرماییدBig Grin
اون لینکی که میگه اطلاعات وارد شده نامعتبر هست و یا شما فقط در زمان ثبت نام کارشناسی اجازه ورود ندارید اشتباهه.اونو قبلا گذاشته بودن. الان از لینک زیر استفاده کنید.

لینک مشکلی نداره و وارد پورتال میشه.Smile

سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - faza - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ

من شماره دانشجوییم رو الآن تونستم بگیرم. از این لینک:

"توصیه اکید می‌گردد که از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید." Big Grin

نکته۱: دکمه "گواهی موقت ثبت نام" موجود در پورتال مذکور، گویا خرابه!
نکته۲: فعلا اجازه ورود به پورتال اصلی (با شماره دانشجویی) رو نداریم. تا ثبت نام کارشناسی تموم شه. که البته اون تو هم کاری نداریم دیگه فعلا، واسه ثبت نام.

RE: سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - yasmin.jll - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ

منم گرفتم دقیقاً همون شماره ای که دیشب خواب دیده بودم Smile)

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  من شماره دانشجوییم رو الآن تونستم بگیرم. از این لینک:

"توصیه اکید می‌گردد که از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید." Big Grin

سوال مهم در مورد ثبت نام دانشگاه امیر کبیر - faezeh21 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ

من شماره دانشجویی گرفتم نام کاربری جدیدم ساختم ولی نمی تونم وارد ایمیلم بشم ...مسول ثبت نام گفت باید پرینت اطلاعات شخصی و نام کاربری و میل رو فردا ببریم!