تالار گفتمان مانشت
منابع پیشنهادی برای این درس - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
منابع پیشنهادی برای این درس - انرژی مثبت - ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ

دکتر سربازی ازاد
دانشگاه شریف

منابع معرفی شده برای این درس:

[۱] J. L. Hennessy, D. A. Patterson, Computer Architecture, 5th ed., 2012.
[۲] B. Wilkinson, Computer Architecture: Design and Performance, 1997.
[۳] H. Stone, High-performance Computer Architecture, 3rd ed., 1993.
[۳] M. J. Flynn, Computer Architecture: Pipelined and Parallel Processor Design, 1995.
[۴] B. Parhami, Introduction to Parallel Processing: Algorithms and Architectures, 2000.
[۵] J. Duato, S. Yalamanchili, L. Ni, Interconnection networks, 2005,

RE: منابع پیشنهادی برای این درس - leilam4 - 26 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

دوستان چیزی تا آزمون نمونده . میشه یه جزوه معتبر و یا یه کتاب خوب معرفی کنین/ من همینجوری مات و مبهوتم چی بخونمHuh

منابع پیشنهادی برای این درس - leilam4 - 29 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ

دوستانی که قبول شدن میشه جزوه هاشونو به من بدن. با هر شرایطی که بگن

RE: منابع پیشنهادی برای این درس - mazaherkhan - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب من شروع می کنم ان شالله که سایر دوستان هم همکاری کنند.

۱/شریف (من خودم با دکتر گودرزی این درس رو داشتم)

۲/مرجعی که بیشتر مطالب از روی اون تدریس می شد این بود
Advanced Computer Architectures ,Sajjan G.Shiva
البته یه سری ebook هم بهمون مغرفی کردند که اگه لازم شد میگم.

۳/عمده سرفصل مطالب شامل ایناست:
multicomputer , software techniqes for speedup,cache coherency, parallel programming , pipeline , cache , multiprocessor system

۵/ و این که یه سری از مطالب رو در قالب ارائه داشتیم که شامل موضوعاتی مثل کاهش توان مصرفی در کش‌ها با روش cache decay و drowsy cache ،روش های branch prediction‌، افزایش کارایی و عدالت در سیستم های با DRAM مشترک و superscaler prosesor و ... بود.

سلام، میشه لطف کنید و ایبوک منابعی که استادتون معرفی کردند بفرستید. واقعا ممنون میشم.

RE: منابع پیشنهادی برای این درس - arefian - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی
میشه پی دی اف این کتاب Advanced Computer Architectures ,Sajjan G.Shiva رو بذارید توی سایت
یا اینکه لطف کنید و اون رو به ایمیل من ارسال کنید
zahra_arefian@yahoo.com

۱/شریف (من خودم با دکتر گودرزی این درس رو داشتم)

۲/مرجعی که بیشتر مطالب از روی اون تدریس می شد این بود
Advanced Computer Architectures ,Sajjan G.Shiva
البته یه سری ebook هم بهمون مغرفی کردند که اگه لازم شد میگم.

۳/عمده سرفصل مطالب شامل ایناست:
multicomputer , software techniqes for speedup,cache coherency, parallel programming , pipeline , cache , multiprocessor system

۵/ و این که یه سری از مطالب رو در قالب ارائه داشتیم که شامل موضوعاتی مثل کاهش توان مصرفی در کش‌ها با روش cache decay و drowsy cache ،روش های branch prediction‌، افزایش کارایی و عدالت در سیستم های با DRAM مشترک و superscaler prosesor و ... بود.

منابع پیشنهادی برای این درس - ghamar - 18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

سلام

میشه لطفا سر فصل هایی رو که باید واسه کنکور بخونیم از کتاب پترسون بگید

ممنون

RE: منابع پیشنهادی برای این درس - gilasss - 29 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ق.ظ

سلام دوستان من جزوه کامل و فیلمهای اموزسشی و حتی حل تمریینات دکتر ناوی رو دارم و سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیم مقدم و همه اساتید معتبر رو دارم به زودی توی سایت میذارم اما هنوز وقت نکردم اپلود کنم اگه خواستید با این ایمیل مکاتبه کنید و اصلا نگران جزوات نبشید کلیه دروس جزوات رو من دارم gilass_f@yahoo.com ,اسم سایت من ceebook.ir هست فقط حل تمرین دودا رو اپلود کردم اگه کسی خواست از این سایت برداره روی گل زرد کلیک کنید برای دانلود

(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  اشتباه که هست ولی برخی مواقع ضرورت حکم میکنه تا وقتی این ضرورت از بین بره

منابع پیشنهادی برای این درس - ghamar - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ب.ظ

سلام

دوستانی که الان دانشجوی دکتری معماری هستند یا دوستی دارند که دانشجوی دکتری هست میشه بگن چه منابعی برای معماری پیشرفته و vlsiخوندن؟

با تشکر