تالار گفتمان مانشت
منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - zahra13.66 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ

دوستان مهندسان خانم ها آقایانBig Grin
اقای فرداد .... خانم انرژی مثبت ..... اقای دکتر ..... و .................
یه راهنمایی از شما می خواستم در مورد کد رشته ۲۳۷۲
در مورد درس مهندسی اینترنت و امنیت شبکه و پایگاه داده پیشرفته بازیابی پیشرفته اطلاعات و داده کاوی و تجارت الکترونیکی
چه کتابی چه کتاب تستی تهیه کنیم
دانشجویان محترمی که در پایتخت هستید هوای ما شهرستانی ها را هم داشته باشید و راهنمایی بفرمایید......

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - M*Gh - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

دوستانی که اطلاع دارند . لطفا راهنمایی کنند.

RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - انرژی مثبت - ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط:  دوستان مهندسان خانم ها آقایانBig Grin
در مورد درس مهندسی اینترنت و امنیت شبکه و پایگاه داده پیشرفته بازیابی پیشرفته اطلاعات و داده کاوی و تجارت الکترونیکی
دانشجویان محترمی که در پایتخت هستید هوای ما شهرستانی ها را هم داشته باشید و راهنمایی بفرمایید......

راستش من چون تقریبا چیزی از درسهای ای تی نمی دونممتاسفانه نمی تونم کمکی کنم. ان شالله دوستانی که این رشته و گرایش رو می خونن کمک کنن.

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - mgh494 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط:  دوستان مهندسان خانم ها آقایانBig Grin
متاسفانه تعداد دروس برای این رشته با این ظرفیت محدود پذیرش بسیار زیاده و برای هر درس چندین منبع وجود داره. تنها یک موسسه دیدم که ادعا می کنه منابع رو تهیه کرده iransama.org ؛ البته نمونه بسته های درسی رو که دانلود کردم احساس می کنم تو برخی منابع یخورده سمبل کاری هم شده!
سایرین مثل پارسه , سنجش تکمیلی و مدرسان شریف و ... کلا پس از ۲ سال وارد این رشته نشدند! میشه احتمال داد چون این موسسات تقریبا کار تضمینی می کنند تو این رشته به نوعی کم اوردند و اطمینانی به منبع خاصی ندارند.

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - mehranehIT - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ

سلام
دوستان سنجش تکمیلی امیرکبیر جزوات این درسو داره که در لینک زیر براتون فرستادم. کسی خریداری کرده؟ اطلاع ندارید جزواتش مناسبند یا نه؟
لینک مرتبط:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منابع دکترای IT؟ - smazidi - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ق.ظ

با سلام خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم اون دسته از عزیزانی که در دکترای IT سال ۹۲ پذیرفته شدند، برای درسهای مهندسی اینترنت، امنیت شبکه، بازیابی پیشرفته اطلاعات، داده کاوی و آموزش الکترونیکی از چه منابعی استفاده کردند؟ آیا امکانش هست اگر این منابع/جزوات رو لازم ندارند در اختیار بقیه هم قرار بدهند یا خیر.
هیچ یک از ناشران کتب درس و کنکور سراغ این درسها و بهتره بگم سراغ رشته IT برای دکترا نرفتند.
حداقل کاش سازمان سنجش محترم گرایشهای این رشته رو که زمین تا آسمون با هم فرق دارند، تفکیک میکرد

لطفا به افرادی که میشناسید در این رشته قبول شدند، اطلاع رسانی کنید
ممنون از لطفتون

منابع دکترای IT؟ - amirhacker - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ

منم موافقم
واقعا متقاضیان دکتری یه کم سردرگم هستند که باید چه منبعی را بخونند

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - mgh494 - 06 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ

سلام
طبق چیری که در دفترچه امسال دیدم به نظر میاد الگوریتم از ساختمان داده جدا شده . فکر کنم باید طراحی الگوریتم رو جدا بخونیم. نظرتون چیه؟

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - samira14 - 30 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ

دوستان برا درس پایگاه داده پیشرفته چی؟ چه منبعی رو باید مطالعه کنیم؟

منابع دکتری مهندسی فناوری اطلاعات(۲۳۷۲ ) - hosseini25 - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

سلام دوستان
لطفا اگر منابع فارسی برای دروس تجارت الکترونیکی، آموزش الکترونیکی ، بازیابی پیشرفته اطلاعات و داده کاوی میشناسید معرفی کنید . من واقعا نمیدونم چه منابعی برای این دروس وجود داره.

منابع دکتری مهندسی فناوری اطلاعات(۲۳۷۲ ) - amirhacker - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ

واقعا یه تاپیک جامع و خوب تو زمینه منابع و کنکور دکتری ندیدم

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - amiramiri - 06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان . اگه کسی امتحان داده دکترا رو یه راهنمایی بکنه . الان واقعا مشخص نیست که منابع چطوریه و بر اساس چی امتحان می گیرن ؟

RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - amusavi - 06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

کسی جواب سوالای تجارت و آموزش الکترونیکی رو داده ؟

سال ۹۱ یه سواله میگه یه واسطه هست که میاد سفارشها رو جمع می کنه تخفیف می گیره . این چه مدل کسب و کاری هست؟

این خرید با تخفیف هست یا واسطه گری پویا؟

سوالای یادگیری الکترونیکی هم بجز شالوده استراتژیک بقیش معلوم نیست از کجا دادن .

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - omid93 - 23 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ

سلام منبع درس اموزش الکترونیکی چی هست؟اگر کسی می داند برای کنکور ۹۴ شاید خواستم بخوانم معرفی کند ممنونم

سلام منبع درس اموزش الکترونیکی چی هست؟اگر کسی می داند برای کنکور ۹۴ شاید خواستم بخوانم معرفی کند ممنونم

RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲ - ebrahim.alaeee - 18 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)samira14 نوشته شده توسط:  دوستان برا درس پایگاه داده پیشرفته چی؟ چه منبعی رو باید مطالعه کنیم؟

دوست عزیز خواندن کتابهای پایگاه داده پیشرفته و۱۰۰۰مسئله چندگزینه ای در پایگاه داده پیشرفته را به شما توصیه می کنم.