تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ali_13 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  یکی به من جواب بده .خب الان از کجابفهمیم کیا هک شدن؟

از کجا بدونیم موسسه ها شماره داوطبلیمون رو دارن یا نه؟

چه کار کنیم که نتونن شماره داوطلبیمون رو گیر بیارن؟

برین به آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و ثبت نام کنید.
اگر تونستید ثبت نام کنید که مشکلی نیست ولی اگه سیستم پیغام دادکه این کد ملی قبلا ثبت شده یعنی یکی با اطلاعات شما ثبت نام کرده
نگران موسسه ها هم نباشید چون احتمالا سنجش امسال به خاطر همین مشکلات برای دیدن نتایج و انتخاب رشته از شماره تلفن همراهی که موقع ثبت نام دادیم استفاده کنه تا کس دیگه ای نتونه به اطلاعاتمون دسترسی داشته باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - axarsu - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ)ali_13 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  یکی به من جواب بده .خب الان از کجابفهمیم کیا هک شدن؟

برین به آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و ثبت نام کنید.
اگر تونستید ثبت نام کنید که مشکلی نیست ولی اگه سیستم پیغام دادکه این کد ملی قبلا ثبت شده یعنی یکی با اطلاعات شما ثبت نام کرده
نگران موسسه ها هم نباشید چون احتمالا سنجش امسال به خاطر همین مشکلات برای دیدن نتایج و انتخاب رشته از شماره تلفن همراهی که موقع ثبت نام دادیم استفاده کنه تا کس دیگه ای نتونه به اطلاعاتمون دسترسی داشته باشه
نتونستم ثبت نام کم گفت کد ملی تکراری است!!!
پارسه یک دزد است با منشی های دزدش
کاش راهی بود برای شکایت کردن

البته در این که موسساتی مثل پارسه و مدرسان دزد هستند و فقط به فکر جیب خودشون هستند هیچ شکی نیست
ولی با این حال جای نگرانی نیست
چون این موسسات هیچ سوء استفاده ای از اطلاعات شما نخواهند کرد و فقط هدفشون اینه که رتبه های برتر رو پیدا کنند و ازشون برای تبلیغات استفاده (سوء استفاده) کنند.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ts2927 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ

Dodgy

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - donya09 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ)ali_13 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  یکی به من جواب بده .خب الان از کجابفهمیم کیا هک شدن؟

برین به آدرس :

و ثبت نام کنید.
نتونستم ثبت نام کم گفت کد ملی تکراری است!!!
پارسه یک دزد است با منشی های دزدش
کاش راهی بود برای شکایت کردن

البته در این که موسساتی مثل پارسه و مدرسان دزد هستند و فقط به فکر جیب خودشون هستند هیچ شکی نیست
ولی با این حال جای نگرانی نیست
چون این موسسات هیچ سوء استفاده ای از اطلاعات شما نخواهند کرد و فقط هدفشون اینه که رتبه های برتر رو پیدا کنند و ازشون برای تبلیغات استفاده (سوء استفاده) کنند.

لطفا نطذتون رو پاک کنید.
من اصلا این موسس نرفتم با طرح حکمت برام ازمون هاش رو ثبت نام کردن و چون به ازمون هاش نمیرسیدم اصلا هیچ استفاده ای نکردم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Fot30 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ب.ظ

من الان از سنجش پرسیدم کی نتیجه میاد
گفته تا آخر هفته صبر کنید میاد رو سایت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sixsixsix - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ

اعلام نتایج ۲۵ خرداد ، سه شنبه
لینک سنجش :

بالاخره بعد از کلی رفرش یه چیزی نصیبم شد، البته نه چیز خیلی دندون گیری

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - roodantnt - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ

دو روز تا اعلام نتایج شمارش معکوس شروع شد ....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Paraande - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ

یه حسی میگه دوشنبه نتایج رو میزنن ولی برای اینکه سایت شلوغ نشه گفتن سه شنبه :|

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neda.n91 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان مطمئنین دوشنبه کارنامه ها میاد؟ اخه ی جا گفته بود ک هنوز معلوم نیست و ....
میگم اگه قراره دیرتر بیاد من از الان استرس نگیرم Big Grin Big Grin
من دیروز به یه کسی که توی سنجش هست پیام دادم. گفت انشاالله هفته ی بعد :/ قبلا هم گفته بود ممکنه تا وسطای ماه رمضون طول بکشه.
الان فک کنم دیرتر بدن واسه من بهتره. :-؟
پی نوشت: چرا از پارسه اینا به من زنگ نزدن؟Huh
از پارسه به منم زنگ نزدن، فک کنم بیشتر مدرسان خیلی پیگیره Big Grin Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Idin47 - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  یه حسی میگه دوشنبه نتایج رو میزنن ولی برای اینکه سایت شلوغ نشه گفتن سه شنبه :|

منم همین حسو دارم. اکثرا همیشه این کار رو می کنن.
فردا ساعت ۴-۶ احتمالش زیاده بزارن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - wskf - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ

صلوات ....
بالاخره سازمان سنجش بیدار شد و گفته سه شنبه جواب میاد .. دفترچه انتخاب رشته هم سه شنبه ۲۵ام میاد ..
دو روز دیگه ....

موفق باشیم Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - axarsu - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ

یه سوالی برام پیش اومده
اصولاً موسساتی مثل مدرسان و پارسه دلیلی نداره که بخوان به هر کسی زنگ بزنن
اونها قطعاً فقط به افرادی زنگ میزنند (یا با مشخصاتشون در سایت سنجش ثبت نام میکنند) که در آزمونهای آزمایشی رتبه های تک رقمی آورده باشند.
من خودم از ۱۰ تا آزمونی که در مدرسان دادم، ۲ بار رتبه های تک رقمی ۳ و ۸ آوردم که هر ۲ بار هم در آزمونهای جامع این رتبه ها رو آوردم. ولی با این حال از مدرسان به من زنگ نزدن
حالا سوال من اینه که این افرادی که مدعی هستند مدرسان باهاشون تماس گرفته حتماً باید رتبه های خیلی خوبی در آزمونهای مدرسان آورده باشند. پس قطعاً باید کنکور رو هم خوب داده باشند.
ولی متاسفانه بعضی از همین افراد که اسم نمیبرم، قبلاً زمانی که کلید منتشر شده بود مدعی بودند که اینقدر درصدهاشون خراب بوده که اصلاً روشون نمیشه اونها رو بگن
پس چند حالت پیش میاد :
۱- این افراد درصدهای خیلی خوبی دارن ولی نمیدونم به چه دلیلی نمیخوان بگن
۲- ادعای تماس موسسات کاملاً کذبه
۳- موسسات اینقدر بیکار هستند که به همه زنگ میزنند. (این حالت خوشبینانه است که دوستان رو رفع اتهام میکنهBig GrinBig GrinBig Grin)
به نظر شما کدوم گزینه درستهHuhHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - roodantnt - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ

توصیه های هنگام رویت نتایج ارشد ۹۵

۱) لطفا بعد از زمان افطار نتایج را رویت فرمایید ( مگر آنکه روزه نباشید )
۲) به هیچ عنوان به تنهایی به نتایج خود نگاه نکنید ( وجود حداقل یه نفر همراه جهت دلداری و انتقال به بیمارستان هنگام ضرورت لازم است )
۳) حتما مقداری آب قند به همراه داشته باشید .
۴) اونایی که نتیجشون خوبه جهت احترام به آسیب دیدگان حادثه دلخراش کنکور ارشد ۹۵ یک دقیقه سکوت لطفا ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Skyrim - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ

دکتر تنهایی لطف کردن و بخش مربوط به کنکور ۹۵ رو ایجاد کردند:

لطف کنید اگر دوست داشتید به تفکیک رشته تو این قسمت کارنامه اولیه تون رو بذارید.
مثلا بنویسید: رتبه xx مهندسی کامپیوتر گرایش هوش. برای هر کارنامه هم یه تاپیک جدید ایجاد کنید.
اینجوری حداقل کارنامه های اولیه نیاز به جمع بندی نداره دیگه!! یه کم منظم میشه این قسمت انجمن.

من خودم استرسی تر از همتونم ... ولی خوب با حرص خوردن من یا شما مگه کاری درست میشه؟؟ Huh
با بدبینی بیشترین ضرر و آسیب رو خودمون میبینیم. فکر می کنید سنجش یا موسسات نگران حال من و شما هستن؟
انشاءالله بهترین نتیجه ای که انتظارش رو میکشیم اتفاق بیفته.

من خودم قول میدم به محض دیدن نتیجه م بیام اونجا کارنامه م رو بذارم تا بقیه روحیه بگیرن، اگه قابل پخش باشه Smile هرچند؛ الله اعلم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - azamcheraghi - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ

جواب کنکور روز سه شنبه میاد لینک رو بخونید