تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
مشاوره پارسه - heelii - 17 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سلام
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم چه گرایشی رو بخونم هوش مصنوعی یا نرم افزارHuh
کسی از شماها از مشاوره ها ی پارسه کمک گرفته؟
به نظرتون میتونه مفید باشه یا نه؟Confused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ali77 - 17 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی، برای طراحی زبان چه کتاب تستی خوبه؟ لطفا راهنماییم کنید

کتاب کاملی نیست اما ترجیحا مقسمی از بقیه بهتره حوب بخونیدش میشه ۲تا از ۳تا رو زد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - r.raha1366 - 18 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ

سلام بچه ها
من ازتون یه سوال پرسیدم جواب ندادید میخواستم ببینم چقد بچه های خوبی هستید تا کمکتون کنم.اما بچه های خوبی نبودید جوابمو ندادید.
داداش جونم پارسال قبول شد گرایش امنیت اطلاعات تهران رتبش ۲۰۰ شد منابعو از اون پرسیدم +برنامه ریزیشو.کارنامشو میذارم واستون بعدا.اما منابعو نههههههههههههه!اینم بگم از اول مهر شروع کرد به خوندن تو سربازی درس خوند یعنی روزی سه ساعت کلا!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - qut.e - 18 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)r.raha1366 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ازتون یه سوال پرسیدم جواب ندادید میخواستم ببینم چقد بچه های خوبی هستید تا کمکتون کنم.اما بچه های خوبی نبودید جوابمو ندادید.
داداش جونم پارسال قبول شد گرایش امنیت اطلاعات تهران رتبش ۲۰۰ شد منابعو از اون پرسیدم +برنامه ریزیشو.کارنامشو میذارم واستون بعدا.اما منابعو نههههههههههههه!اینم بگم از اول مهر شروع کرد به خوندن تو سربازی درس خوند یعنی روزی سه ساعت کلا!
با رتبه ۲۰۰ شبانه قبول شدن دیگه؟؟

Sent from my SM-E700H using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - r.raha1366 - 18 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ)qut.e نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)r.raha1366 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
با رتبه ۲۰۰ شبانه قبول شدن دیگه؟؟

Sent from my SM-E700H using Tapatalk

نه روزانه
آخرین نفر تو پذیرش روزانه بود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - lalaaa - 18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ

سلامممممم :دی
یه سوال این گسسته واسه همه انقد بده؟ انقد ماشالا تنوع سوالا زیاده خیلی زمان بره؟ مثلا من شمارشو ۶و۷ جلسه دارم میخونم تموم نشده هنوز همه تستاش!!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - reza_r - 18 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  سلامممممم :دی
یه سوال این گسسته واسه همه انقد بده؟ انقد ماشالا تنوع سوالا زیاده خیلی زمان بره؟ مثلا من شمارشو ۶و۷ جلسه دارم میخونم تموم نشده هنوز همه تستاش!!!

سلام گسسته همینجوری هست زیاد نگران نباشید مخصوصا فصل شمارش که متنوع هس سوالاش و هرچی کار کرده باشیم بازم ممکنه روش دیگه ای واسه حل بخواد Dodgy ... به نظرم در بهترین حالت واسه گسسته ۳ تست از ۵ تست رو میشه زد که عاالیه...کلا پر انرژی ادامه بدید گسسته درس مهمیه و یه جور بیس بقیه دروسه مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - فاطمه ارشد ای تی - ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ

بچه ها چرا اینجا اینطوری شده قبلا (یعنی از فروردین تا شهریور) یه سوال که میذاشتم جواب داده می شد الان حدود ا یک هفته است سوالی گذاشتم هیچکی جواب نداده ولی حدودا ۴۲ و۳ نفری فقط بازدید داشته اگه کسی تونست لطفا جواب بده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اضافه کنم که من برای اولین بار هست که می خوام طراحی الگوریتم بخونم و فصل اول رو با کمک همین سایت مانشت و کاربر فعالی از اون تونستم پشت سر بگذرام و حالا سر فصل دوم یعنی الگوریتم های تقسیم و غلبه کلی سوال تو ذهنم مونده اولی رو نوشتم ببینم کسی پاسخگو هست که دیدم خبری نیست از خیر سوال های دیگه ام گذشتمSad
لطفا یکم به هم کمک کنیم مخصوصا ما بی تجریه های از درس

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - nobody90 - 19 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ

گسسته فصل بازگشتی رو دیدید؟؟
اونجا دیگه شاهکاره.مخصوصا تابع مولد.
البته واسه من خیلی سخت بود Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Nesyan - 19 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ

سلام دوستان
کسی میدونه اسلایدهایی که استاد گودرزی واسه معماری تدریس میکنن رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ

لطفا کمک کنید:

ساختمان داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظریه زبان:

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ ق.ظ

دانلود معماری دکتر گودرزی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - payam7 - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میدونه اسلایدهایی که استاد گودرزی واسه معماری تدریس میکنن رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

تا جلسه فکر کنم ۱۷ از روی کتاب معماری موریس مانو و تمام شکل ها و توضیحات توی کتاب هست از جلسه ۱۸ به بعد و قسمت حافظه ها هم در کتاب پنرسن ویرایش ۴ و ۵
هر دو کتاب pdf ش رو میتونید از اینترنت بگیرید . مانو فارسی هست و پترسن انگلیسی . توی مانشت هم فکر کنم هر دو باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  

برای مولد و بازگشتی گریمالدی رو خوندم با تمریناتش عالی بود واقعا درست حسابی میفهمی مطلب رو. قبلش منم با کتابای دیگه خیلی مشکل داشتم .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neghab01 - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  

برای مولد و بازگشتی گریمالدی رو خوندم با تمریناتش عالی بود واقعا درست حسابی میفهمی مطلب رو. قبلش منم با کتابای دیگه خیلی مشکل داشتم .
========
سلام.میشه مباحث جلد دوم گریمالدی رو بگید؟؟؟؟البته اگه چهار جلدیش رو دارید.ممنون