تالار گفتمان مانشت
اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - hosein70 - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

بجه ها یه چیزی میگم ناراحت نشید به نظر من واقعا سوالات کامپایلر هیچ ابهامی نداشت من هر سه تا رو بدون شک و اطمینان حل کردم ودرست شدند نمیدونم شما چرا میگید ابهام داشتند البته اینو بگم من کامپایلرو داخل ازمونا هم همیشه خوب میزدم چون منبعی که میخوندم عالی بود واقعا

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - shabnamZ - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  بجه ها یه چیزی میگم ناراحت نشید به نظر من واقعا سوالات کامپایلر هیچ ابهامی نداشت من هر سه تا رو بدون شک و اطمینان حل کردم ودرست شدند نمیدونم شما چرا میگید ابهام داشتند البته اینو بگم من کامپایلرو داخل ازمونا هم همیشه خوب میزدم چون منبعی که میخوندم عالی بود واقعا
منم همین نظر رو دارم ، سوال ۹۱ به نظرم مشکلی نداشت و واقعا گزینه‌های دیگر رو میشه ردش کرد.

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - shayesteNEY - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ

دوس دارم این تاپیک بسته شه
اعصابم به هم میریزه اینجا رو میبینم
حالا منفی بدیدAngelAngelAngel

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - aminznz - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ

سوال ۱۰۳ کلید سنجش درست بوده.
من هم همون عبارت دارای تقسیم رو زدم، موقعی که می خواستم اعتراض بنویسم برای سازمان سنجش متوجه شدم که وجود فیلد grade در جدول take باعث میشه که با تقسیم نشه به جواب درست رسید و سرم رو کوبیدم به زمین Sad

کلید سنجش متاسفانه در مورد سوال های ۹۰ و ۱۰۱ هم درست بود و دوبار دیگه سرم رو کوبیدم اینور اونور Sad

زبان ۲۶/۶
ریاضی ۰
مشترک ۵۳/۶
تخصصی نرم ۲۵

معدل ۱۶/۷۱

رتبه Sad

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - hosein70 - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)aminznz نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۳ کلید سنجش درست بوده.
من هم همون عبارت دارای تقسیم رو زدم، موقعی که می خواستم اعتراض بنویسم برای سازمان سنجش متوجه شدم که وجود فیلد grade در جدول take باعث میشه که با تقسیم نشه به جواب درست رسید و سرم رو کوبیدم به زمین Sad

کلید سنجش متاسفانه در مورد سوال های ۹۰ و ۱۰۱ هم درست بود و دوبار دیگه سرم رو کوبیدم اینور اونور Sad

زبان ۲۶/۶
ریاضی ۰
مشترک ۵۳/۶
تخصصی نرم ۲۵

معدل ۱۶/۷۱

رتبه Sad

سوال ۹۰ که مطمئن باشید درسته
ولی سوال ۱۰۱ به نظر من گزینه ۲ میشه میشه دلیلتون برای درست بودن کلید سنجش رو بگید

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - aminznz - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)aminznz نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۳ کلید سنجش درست بوده.

زبان ۲۶/۶
ریاضی ۰
مشترک ۵۳/۶
تخصصی نرم ۲۵

معدل ۱۶/۷۱

رتبه Sad

سوال ۹۰ که مطمئن باشید درسته
ولی سوال ۱۰۱ به نظر من گزینه ۲ میشه میشه دلیلتون برای درست بودن کلید سنجش رو بگید

خودم می خواستم رگم رو واسه گزینه ۲ بزارم وسط، اما وسط اعتزاض نوشتن و حل دقیق متوجه قضیه شدم که همه موارد درست بوده.
اگر در گزینه ۱ و ۳ بعد سوم رو نمایانگر طول مسیر در نظر بگیرین میشه تحلیلش کرد.
توضیح دادنش به صورت متنی سخته، واسه اینکه مطمئن تر بشم حتی کدش رو با جاوا نوشتم و صحیح بودن هر سه گزینه متاسفانه محرز شد. کدش رو هم اینجا گذاشتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sad

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - farhud - 11 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)aminznz نوشته شده توسط:  خودم می خواستم رگم رو واسه گزینه ۲ بزارم وسط، اما وسط اعتزاض نوشتن و حل دقیق متوجه قضیه شدم که همه موارد درست بوده.
اگر در گزینه ۱ و ۳ بعد سوم رو نمایانگر طول مسیر در نظر بگیرین میشه تحلیلش کرد.
توضیح دادنش به صورت متنی سخته، واسه اینکه مطمئن تر بشم حتی کدش رو با جاوا نوشتم و صحیح بودن هر سه گزینه متاسفانه محرز شد. کدش رو هم اینجا گذاشتم
درسته. ایول به خاطر کدها. سوال ۱۰۱ هز سه گزینه درسته. منم اعتراض کرده بودم که پاکش کردم.

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - majedutd - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ

فیلد grade چه مشکلی ایجاد می کنه.تقسیم فقط باید یکی باید زیر مجموعه دیگری باشه که هست.تازه بعدشم با پرتو Id رو به دست میاره. نه بابا خیالت راحت درسته

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - aminznz - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ)majedutd نوشته شده توسط:  فیلد grade چه مشکلی ایجاد می کنه.تقسیم فقط باید یکی باید زیر مجموعه دیگری باشه که هست.تازه بعدشم با پرتو Id رو به دست میاره. نه بابا خیالت راحت درسته
مسئله اینجاست که وقتی جدول take رو به جدولی که حاوی شماره درس هاییه که در دانشکده CS تقسیم می کنیم، فقط تاپل هایی انتخاب می شن که مقادیر تمام صفات غیر از صفات مقسوم علیه، با تمام تاپل های مقسوم علیه اومده با شن. بنابراین مثلا شماره دانشجویی من وقتی توی جواب ظاهر میشه که تمام این درس ها رو مثلا ۱۸ شده باشم و اگه نمرم فرق کنه برای حتی یکی از اونا، تاپل من توی نتیجه تقسیم نمیاد.
بنابراین اگه توی تقسیم به جای take قرار بدیم پرتو روی take که sid و cid رو میده، جواب درست می شه.
حالا یه وقت کسی اعتراضش رو پاک نکنه لطفا، شاید اتفاق عجیب خوشایندی رخ بده. Smile

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - majedutd - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ

وای چه نکته ی ظریف و وحشتناکی اشاره کردی .پس این تستم پرید

RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر - aminznz - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)majedutd نوشته شده توسط:  وای چه نکته ی ظریف و وحشتناکی اشاره کردی .پس این تستم پرید
متاسفانه قربانی دقت در نکات ظریف شدیم و سوالای تخصصی نرم خیلی زیرکانه بود و با ظاهر آسون و بی نکته، ظرافت بی سابقه ای داشت Sad