تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - Morza - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ

سوال ۵۴ آزمون پارسه(نظریه) جوابش میشه گزینه ۲؟کسی مشکل نداره؟ من زدم ۴/مثلا رشته b جزو این زبان هست ولی گزینه ۲ b رو تولید نمیکنه دیگه.یا من قاطی کردم؟

RE: گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  سوال ۵۴ آزمون پارسه(نظریه) جوابش میشه گزینه ۲؟کسی مشکل نداره؟ من زدم ۴/مثلا رشته b جزو این زبان هست ولی گزینه ۲ b رو تولید نمیکنه دیگه.یا من قاطی کردم؟

بله ب نظر منم اشتباس
۴ میشه

گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

دوستان یک سوال؟ ۲۵ درصد سوم طراحی الگوریتم با پوران میشه کدوم فصل؟

RE: گروه درسی آبان ماه - Morza - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ

به نظرم پارسه سوالات ریدینگش خیلی راحته آدمو دچار غرور کاذب میکنه

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  به نظرم پارسه سوالات ریدینگش خیلی راحته آدمو دچار غرور کاذب میکنه
کلا چرا اینقد سوالای پارسه غیر استاندارده ؟
مثال زبانش اصلا یحالیه امروز که دیگه کلاااااا زبان لا کنکور خیلی فاصلههه داشت Sad
دوستان میاید یه ایمیلس چیزی بزنیم اعتراض کنیم ؟

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من پارسال مدیریت اصلا نخوندم فقط شاید ۲ فصل مقسمی خوندم و فصل اول رابینز اونم بدون مرور و.... ۵۰%زدم
معماریم نخوندم اصلا ۶%
هنوزم درست حسابی شروع نکردم
ولی ایشالا فردا میرم کتابخونه بیفتم تو جو
یه بدی داره کتابخونه ملی خیلی ازم دوره کتابخونه خوبی هم نزذیک نیست برای همین دوست داشتم یه همراه باشه که هیچ شیرازی مانشتی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!
امروزم پارسه خواب موندم نرفتم ازمون بدم
کسی میدونه تا کی برم پارسه سوالارو بهم میدن؟
کتابخونه ملی تهران دیگه ؟

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من پارسال مدیریت اصلا نخوندم فقط شاید ۲ فصل مقسمی خوندم و فصل اول رابینز اونم بدون مرور و.... ۵۰%زدم
معماریم نخوندم اصلا ۶%
هنوزم درست حسابی شروع نکردم
ولی ایشالا فردا میرم کتابخونه بیفتم تو جو
یه بدی داره کتابخونه ملی خیلی ازم دوره کتابخونه خوبی هم نزذیک نیست برای همین دوست داشتم یه همراه باشه که هیچ شیرازی مانشتی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!
امروزم پارسه خواب موندم نرفتم ازمون بدم
کسی میدونه تا کی برم پارسه سوالارو بهم میدن؟
کتابخونه ملی تهران دیگه ؟

RE: گروه درسی آبان ماه - frr - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  به نظرم پارسه سوالات ریدینگش خیلی راحته آدمو دچار غرور کاذب میکنه

کنکور از پارسه راحت تر بود

پارسه سوالای کلماتش راحته چون از کتاب خدشه
سوالای کلمات کنکور خیلی سخت بود
ولی سوالای گرامر فوق العاده اسون و درک مطلب هم اسون تر از ۱۰۰ درصدای پارسه بود
زبان بیشتر درک مطلب و گرامر کار کنید بالا بزنید

RE: گروه درسی آبان ماه - sanaz777 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال؟ ۲۵ درصد سوم طراحی الگوریتم با پوران میشه کدوم فصل؟
نیست مثل اینکه توو الگوریتم پوران مرتب سازی !! همون ۲۵% چهارم ساختمان داده یعنی میشه ٢٥٪ سوم الگوریتم؟Undecided

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بدشانسی پشت بدشانسی..دوهفتست درگیر مریضی حیوون خونگیمم ک هیچی نمیخوره.سه روزم هست افتادم تو رختخواب مریضم....
وقتی میخوام درس بخونم همه چی خراب میشه....
ازون طرف امتحانای میانترم دانشگاهم شروع شده....
خیلی عقب افتادم...نمیدونم چیکار کنم....
سه تا راه دارم...۱/همینجوری دست و پاشکسته ادامه بدم.۲/بیخیال کنکور امسال شمو بفکر معدل کارشناسیم باشم.۳/فصلایی که خوندم رو دوره کنم و روی همینا مسلط شم..
بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید.
بیخیال حیوونه اگه بشی احتمالا بهترین باشه تو این لحظه .

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بدشانسی پشت بدشانسی..دوهفتست درگیر مریضی حیوون خونگیمم ک هیچی نمیخوره.سه روزم هست افتادم تو رختخواب مریضم....
وقتی میخوام درس بخونم همه چی خراب میشه....
ازون طرف امتحانای میانترم دانشگاهم شروع شده....
خیلی عقب افتادم...نمیدونم چیکار کنم....
سه تا راه دارم...۱/همینجوری دست و پاشکسته ادامه بدم.۲/بیخیال کنکور امسال شمو بفکر معدل کارشناسیم باشم.۳/فصلایی که خوندم رو دوره کنم و روی همینا مسلط شم..
بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید.
بیخیال حیوونه اگه بشی احتمالا بهترین باشه تو این لحظه .

RE: گروه درسی آبان ماه - frr - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  کلا چرا اینقد سوالای پارسه غیر استاندارده ؟
مثال زبانش اصلا یحالیه امروز که دیگه کلاااااا زبان لا کنکور خیلی فاصلههه داشت Sad

سوالا غیر استاندارده شما به برنامه ریزی و انگیزه ای که بهت میده فک کن

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  همه هم در حال بالا کشیدن دماغا :|
واقعا نکته ای واسه خودش، کاملا رو اعصاب Angry

من واسه نرم افزار می خونم، اما سوالای تخصصی هوش هم نگاه میکنم سر جلسه، وقت بسیار داریم :دی
چرا طراحی الگوریتم تخصصی هوش، از طراحی تخصصی نرم ساده تره؟ چرا واقعا؟؟؟؟ مخصوصا ازمونای قبلی
سوالای زبانش ساده بود چقد!!!!

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  درکل بد نبود.ولی از سوالا خوشم نیومد اصلن.یه سوال ساختمان داده و الگوریتم هم ب نظرم مشکل داشت .
کدوم سوالا مشکل داشت؟
سوالای زبان امرو که خیلی الکی بود Sad
شما سوالای کنکورو نگاه کن اینارم ببین چقد واقعا اختلاف .

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال؟ ۲۵ درصد سوم طراحی الگوریتم با پوران میشه کدوم فصل؟

نیست مثل اینکه توو الگوریتم پوران مرتب سازی !! همون ۲۵% چهارم ساختمان داده یعنی میشه ٢٥٪ سوم الگوریتم؟Undecided

ممنونم. فک کنم همین میشه؟ خوب NP و درخت میمونه از طراحی که اینجوری. البته درخت توی ساختمان تکرار شده. دوتا کتاب یکی در نظر بگیریم بهتره
البته یکی هست :دی

گروه درسی آبان ماه - itplus - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ

کسی بی زحمت پیدا میشه سؤالای پارسه یا مدرسان رو واسه دانلود بزاره؟

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  همه هم در حال بالا کشیدن دماغا :|
واقعا نکته ای واسه خودش، کاملا رو اعصاب Angry

من واسه نرم افزار می خونم، اما سوالای تخصصی هوش هم نگاه میکنم سر جلسه، وقت بسیار داریم :دی
چرا طراحی الگوریتم تخصصی هوش، از طراحی تخصصی نرم ساده تره؟ چرا واقعا؟؟؟؟ مخصوصا ازمونای قبلی
سوالای زبانش ساده بود چقد!!!!

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  درکل بد نبود.ولی از سوالا خوشم نیومد اصلن.یه سوال ساختمان داده و الگوریتم هم ب نظرم مشکل داشت .
کدوم سوالا مشکل داشت؟
سوالای زبان امرو که خیلی الکی بود Sad
شما سوالای کنکورو نگاه کن اینارم ببین چقد واقعا اختلاف .

حالا نمیشد یکی میگفت سخته فکر میکردیم زبانمون خوب شده Tongue
خداییش خیلی ساده بود

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  کلا چرا اینقد سوالای پارسه غیر استاندارده ؟

سوالا غیر استاندارده شما به برنامه ریزی و انگیزه ای که بهت میده فک کن
ذکر این نکته الزامی هستش که سوالای کنکور هم زیاد استاندارد نیست Big Grin

گروه درسی آبان ماه - A V A - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

زبان اینبار ساده بود درسته. بخصوص گرامراشو با اطلاعات دبیرستان میشد زدBig Grin
کلا ازمونارو جدی نگیرین. این بار ۱۰۰۰امBig Grin
فقط مدیریت زمان رو خوب یاد بگیرین
من سعی کردم با ازمونا تمرکزمو بهتر کنم.چون اکثر مواقع صورت سوالو سریع میخونم و خیلی نکاتشو از دست میدم

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  زبان اینبار ساده بود درسته. بخصوص گرامراشو با اطلاعات دبیرستان میشد زدBig Grin
کلا ازمونارو جدی نگیرین. این بار ۱۰۰۰امBig Grin
فقط مدیریت زمان رو خوب یاد بگیرین
من سعی کردم با ازمونا تمرکزمو بهتر کنم.چون اکثر مواقع صورت سوالو سریع میخونم و خیلی نکاتشو از دست میدم

من زمان زیاد میارم همیشه Big Grin کلا تندخوانیم حرف نداره