تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - tohidi4503 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  امسال کنکور ارشد خیلی آسون بود. اینو من نمی گم. کارنامه ها می گن. لطفا اونایی که درس نخوندن تنبلیشونو گردن طراحای سنجش نندازن. دست سنجش درد نکنه.
این به خاطر به این بود که بچه ها از عید و تعطیلات و خوش گذارنی زدن و نسبت به سال های قبل سه ماه بیشتر خوندن و وقت بیشتری داشتن . نه از آسونی سوالات بود ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - antimonafeg - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ

آخرین رتبه قبولی شبکه دانشگاه فردوسی چند بوده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sh-n - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  با احترام به نظر همه دوستان

کنکور امسال پیچیدگی بیشتری داشت مخصوصا در برنامه سازی

درصدها هم گویای سختی سوالا بوده فقط کافیه درصد مشترک همین مانشت رو در سال ۹۴ و ۹۵ مقایسه کنید .

با یه تجربه سه ساله از گشت و گذار تو مانشت میگم . فقط درصد زبان امسال خیلی بالاست و درصد مشترک و تخصصی پایین تر از سال قبله خودتون مقایسه کنید .

موفق باشین
من خودم موندم واسه ۹۶ هر کی میخواد همراهی کنه ( یا علی ) کم کم باید فکرامونو بریزیم رو هم و شرو کنیم .

دقیقا درصد زبان خیلی بالاس. هر چند بودن دوستانی که درصد مشترک بالایی داشتن
به نظرم ضریب دروس مشترک و تخصصی بالاتر باشه بهتر اینطوری در رشته کامپیوتر امتحان دادیم نه زبان

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ali_13 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ

دوستانی که اطلاع دارند میشه به طور خلاصه تفاوت ای تی و تجارت رو بگن و اینکه آینده شغلی کدوم تو ایران بهتره؟
و اینکه کسی هست که معمار سازمانی خونده باشه و یا بتونه این گرایش رو هم برای ما تعریف کنه؟BlushBlush
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ashki0021 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ق.ظ

بچه ها
آموزش محور چجوریه؟ من نه میخوام بعدش برم خارج نه دکترا ...
لطفا کمکم کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohammad1114 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  با احترام به نظر همه دوستان

کنکور امسال پیچیدگی بیشتری داشت مخصوصا در برنامه سازی

درصدها هم گویای سختی سوالا بوده فقط کافیه درصد مشترک همین مانشت رو در سال ۹۴ و ۹۵ مقایسه کنید .

با یه تجربه سه ساله از گشت و گذار تو مانشت میگم . فقط درصد زبان امسال خیلی بالاست و درصد مشترک و تخصصی پایین تر از سال قبله خودتون مقایسه کنید .

موفق باشین
من خودم موندم واسه ۹۶ هر کی میخواد همراهی کنه ( یا علی ) کم کم باید فکرامونو بریزیم رو هم و شرو کنیم .

سال های قبل اکثرا یا زبان نمیزدن یا درصد ها خیلی کم بود، امسال ماشاالله کمترین درصد زبان ۴۰ بوده، یه اتفاقی افتاده، فکر می کنم منبع سوالات زبان رو پیدا کردن دوستان Big Grin به ما هم بگین لطفا

منم موندم واسه ۹۶، چه شکل شمایلی هم داره این ۹۶ Big Grin خدا بخیر کنه، دوستانی که میخوان واسه سال بعد امتحان بدن یه تاپیک بزنن از الان که نقات قوت و ضعف رو مشخص کنیم و از هم کمک بگیریم

اقا منم یا علی رو گفتم رفتم واسه کنکور ۹۶ آماده بشم یه بچه باحال تاپینگ بزنه برای اعضای پر انرژی مانشت برای کنکور ۹۶

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - alisahaf70 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  بچه ها
آموزش محور چجوریه؟ من نه میخوام بعدش برم خارج نه دکترا ...
لطفا کمکم کنید
اگر قصد ادامه تحصیل ندارید آموزش محور گزینه مناسبتریه فرقش اینه که شما دیگه تز ارشد ندارید و نمیخواد پروژه بدید و به جاش معادل واحدش درس پاس میکنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hanieh_jfz - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  

اگه منظور دانشجو باشه ... بله سطح دانشجویی شریف امیرکبیر بالاتره .... ولی از نظر استاید و تعریف پروژه تو هوش هیچ دانشگاهی به بهشتی نمیرسه ، از نظر امکانات هم بالاتره ...Big GrinBig GrinBig Grin .... اغراق نیس واقیعته و گرنه رتبه ی یک هوش بیکار بود بعد از این همه درس خوندن بره بهشتی ... یه چیزی هس پس Big GrinBig GrinBig Grin ..
بیخیاااااال! رتبه یک سال ۹۴ به خاطر سطح علمی بهشتی و انتخاب نکرد هزارتا دلیل دیگه داشت که انتخاب بهشتی مسیر ایندشو خیلی هموارتر و راحت تر میکرد .من خودم همکلاسیش بودم و بهشتی درس خوندم .ارشدم متاسفانه همونجا قبول میشم !
اگه بخایم بهشتی و هم سطح شریف قرار بدیم به نظر من تو معماری کامپیوترش حرف واسه گفتن زیاد داره .دکتر جابری پور و دکتر ناوی با اختلاف زیاد تو فیلد کاریشون اول هستن .
اساتید هوشم بسیار قابل احترامن اما اینجوری نیس ما شبیه دکتر ابراهیمی مقدم و نداشته باشیم تو شریف یا حتی دکتر طالب پور Sleepy

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - p30SiNa - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ

اینطور که دوستان میگن هوش شهید بهشتی قویه به نسبت. کسی میدونه نرم افزارش چطوره؟ و تا چه رتبه های قبول میشن؟ ممنون. من دلم میخواست علم و صنعت قبول شم ولی رتبم یکم لب مرزه. ۱۲۷/ شاید نیارم. میخوام ببینم شهید بهشتی چطوره و تا چه رتبه ای میشه قبول شد. با تشکر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - roodantnt - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ

دوستان رتبه خوب ۹۵ مخصوصا نرم افزار !!!

بعد انتخاب دانشگاهاتون فرار نکنید خواهشا

ما منتظر لینک مصاحبه های شما هستیم آ ، همه مصاحبه کنند که به جمع بندی درست برسن سال بعدی آ .
/ دیگران کشتند و شما خوردین *** شما بکارید تا دیگران نوش جان کنند لطفا /

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sanaz711 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ

دوستان دقت کردید؟پارسال برای گرایش شبکه تا ۷۷۴ مجاز بوده، امسال تا ۱۵۱۲ Confused

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saberz - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ

رفق نتیجه ی اعتراضات تا ۱۵/۴ مشخص نیست تکلیفش.یعنی ازین تاریخ به بعد مشخص میشه
اما انتخاب رشته تا ۲/۴ وقت داره
الان اگه کسی رتبش تغییر کنه بعد از بررسی مجدد در حالی که با رتبه ی قبلی انتخاب رشته کرده تکلیفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sixsixsix - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  رفق نتیجه ی اعتراضات تا ۱۵/۴ مشخص نیست تکلیفش.یعنی ازین تاریخ به بعد مشخص میشه
اما انتخاب رشته تا ۲/۴ وقت داره
الان اگه کسی رتبش تغییر کنه بعد از بررسی مجدد در حالی که با رتبه ی قبلی انتخاب رشته کرده تکلیفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز، متاسفانه سنجش به اعتراضات ما اصلا بها نمیده
تنها کاری که میکنه اینه که درصدهاتون و رتبتون رو دوباره بهتون پاس میده
هر چند امیدوارم انشااله به حقتون برسید ولی خیلی از سنجش انتظاری نداشته باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - nima88 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ

دوووووووستان لطفا راااهنمااایی :/ برای دکتری بین غیرانتفاعی و پردیس کدوم بهتره؟البته که میدونم هیچکدوم روزانه نمیشه Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hamedfayez - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  دوووووووستان لطفا راااهنمااایی :/ برای دکتری بین غیرانتفاعی و پردیس کدوم بهتره؟البته که میدونم هیچکدوم روزانه نمیشه Sad

پردیس های دانشگاهای معتبر از لحاظ سطح اساتید و اعتبار بهترند. به طور مثال پردیس بهشتی و اصفهان تا اونجایی که بنده اطلاع دارم همون اساتید دانشگاه دروس رو تدریس میکنن و با بچه ها روزانه سره یه کلاس خواهید بود ! البته بازم تحقیق بکنید در این مورد.